Terazi Burcu Erkeği ile İlgili Mutlaka Bilmen Gereken 4 Şey!

Terazi burcu dendiğinde hepimizin aklına ilk olarak adalet terazisi ve Terazi burcu insanlarının ne kadar adil insanlar oldukları geliyor değil mi? Hâlbuki Terazi burçları çok daha fazla özelliğe sahiptir. Aşkta başka, savaşta başkadırlar; flörtte başka, ayrılıkta başkadırlar, evde, okulda, iş yerinde başka başkadırlar. Kadını ve erkeği bazı noktalarda birbirine benzese de bazı noktalarda birbirinden ayrılmaktadır. Bu içeriğimizde Terazi burcu erkekleri ile ilgili mutlaka bilmen gereken şeyleri paylaşacağız. Hazırsan başlayalım.

İmaj Takıntısı Vardır

Terazi burcu erkeğinin en önem verdiği şeylerin başında dış görünüşleri gelir. Dış görünüşlerine özen gösterirler ve diğer insanların onlar hakkında neler düşündüğüne çok önem verirler. Bu nedenle takıntı derecesine gelmiş dış görünüşleri için imaj takıntısı geliştirmişlerdir. En bilindik markaları giyip, en bilindik markaların aksesuarlarına yönelmeleri tesadüf değildir. Bu da onların az da olsa yüzeysel insanlar olarak değerlendirilmelerine neden olur.

Şıpsevdidir, Daldan Dala Konar

Bir hava grubu burcu olan Terazi burcuna mensup erkekler, aşk konusunda genel olarak uçarıdırlar. Flört etmeyi çok seven Terazi burcu erkekleri kelimenin tam anlamıyla daldan dala konar. Çevreleri geniştir, yalnız kalmayı sevmedikleri ve bundan kaçındıkları için yalnız kalamazlar. Bu nedenle yüzeysel ilişkiler kurarlar, derin ilişkiler kurmayı pek beceremezler.

Karar Vermekte Zorluk Çeker

Bir Terazi burcu erkeği, kararsızlığın kitabını yazabilir. Alacağı en ufak bir yanlış kararın sonuçlarına katlanmamak için her ihtimali düşünmeye çalışır. Tembel bir insan olduğu ve alacağı kararların sonuçlarıyla yüzleşmekten korktuğu için karar vermekte güçlük çeker. Tam olarak ne istediğine kısa sürede karar verebilmesi imkânsız gibi bir şeydir. Terazi burcu erkeği ile ilişkiye başlamanız bile oldukça uzun zaman alır.

Elindekinin Daha İyisini Bulursa Gider

Terazi burcu erkeği, ilgi çekici şeylerden hoşlanır. Bu elindeki maddi varlıklar için de böyledir, hayatındaki insanlar için de ilgilendikleri kadınlar için de. Maddeye ve dış görünüşe bu kadar önem veren birinin, daha iyisiyle karşılaştığında elindekiyle yetinmeyeceğini tahmin etmek o kadar da zor olmasa gerek. Elbette bir takasın peşine düşecek, hatta her şeyin en iyisini kendisine istemekten geri durmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.