Terazi Burcu 2018 Yılı Burç Yorumları

2018’de Terazi’leri ve yükselen Terazi’leri neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? Yükselen burcuna ait burç yorumlarını da okumayı unutma!

31 Mart’ta burcunda gerçekleşen Dolunay, yerinde kararlar alıp doğru hamleler yapman konusunda destekçin olacak. Bu dolunay, harika fırsatları ayağına getirmek ve sana yeni iş kapıları açmak gibi sürprizler de yapabilir.

15 Mayıs’ta Uranüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle maddi konularda dalgalanmalar yaşayabilirsin. Eşinin, ailenin ya da ortağının kazançlarında yaşanması muhtemel istikrarsızlık seni de doğrudan etkileyebilir, kendini güvensiz hissetmene yol açabilir.

16 Mayıs’ta Kova burcunda başlayacak olan Mars retrosu, bu kez yatırımların yanına bir de ilişki gündemini ekliyor ve dikkat edilmesi konusunda uyarıyor. Aşk hayatında kıskançlık temelli sorunlar, çocuklarla olan ilişkilerinde uzlaşmazlıklar, özellikle keyif alanları ile ilgili harcamalarda abartılar bu dönemin gündemini belirleyecek gibi görünüyor.

Venüs 7 Ağustos’ta burcuna giriş yaparken, sana çevrendekilerin hayranlığı ve beğenilerini de getiriyor olacak. Hayatında yeni aşk ilişkileri başlayabilir. Beğenilen, arzu edilen, peşinden koşulan bir kişi haline gelebilirsin. 9 Eylül’de burcunu terk eden Venüs, geri hareket yaparak 31 Ekim 2018’de tekrar sana misafir olarak 2 Aralık tarihine kadar burcunda kalmaya devam edecek. Venüs retrosu, yine maddi kaynaklara vurgu yapıyor. Bu süreçte yapacağın yatırımlardaki mevcut riskleri göz önünde bulundurmalı, borç vermek konusunda kontrollü davranmalısın.

23 Eylül ve 22 Ekim tarihleri arasında Güneş burcunda hareket ediyor olacak. Sosyal ortamların aranılan siması haline gelebilirsin. Kalabalık gruplar içinde dikkatleri üzerine çekecek, caziben ve uyumlu tavırların ile herkesin hayranlığını uyandırıyor olacaksın.

22 Eylül’de burcuna giriş yapan Merkür ile tatlı dille yılanı deliğinden çıkarabilecek bir iletişim yeteneği kazanacaksın. Kendini ifade etmek senin için son derece kolay olacak. Etrafındaki insanları konuşmalarınla etkileyecek, küskünleri barıştıracak, adeta bir barış elçisi görevi göreceksin.

9 Ekim’de burcunda gerçekleşecek olan Yeniay, maddi sıkıntılarını rahatlatman için yeni fırsatlarla karşılaşmanı sağlayacak. Uzun zamandır görmediğin insanlarla iş birliği içinde olman şans kapılarını açabilir.

2018 yılının sana bol şans getirmesini ve seni güzelliklere taşımasını diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir