Terazi Burcu 2017 Yılı Burç Yorumları

2017 yılında seni neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? 2017 hakkında merak ettiğin her şey, aklındaki tüm soruların cevapları burada.
Sevgili Terazi; Jüpiter hâlâ burcunda hareket ettiği için yıla şanslı başlayanlardansın. Fakat 06 Şubat – 09 Haziran tarihlerinde Jüpiter senin burcunda geri hareket edecek. Bu zaman zarfında işler biraz yavaş ilerliyormuş gibi hissedebilirsin. Bu dönemde kaçırdığın fırsatları tekrar yakalayabilir, kendin ve ilişkilerin hakkında kapsamlı değerlendirmeler yapabilirsin.11 Nisan’daki dolunayla birlikte özellikle ikili ilişkilerinde sürpriz gelişmeler yaşanabilir, uzun süredir beklediğin teklifleri alabilirsin ya da mevcut ilişkilerin biçim değiştirerek yeni bir form kazanabilir. Bu etkiler özellikle 12 – 16 Ekim doğumlu Teraziler tarafından daha yoğun hissedilecek.

09 Haziran’da Jüpiter’in düz hareketine başlamasıyla hayatında gelişmelerin hız kazandığını ve şansının arttığını fark edeceksin. 22 Eylül’de Güneş burcunda hareket etmeye başlıyor. Bu tarihten itibaren sosyal ortamlarda aranılan bir insan olacaksın. Kalabalık gruplar içinde yer almaktan ve dikkatleri üzerine çekmekten memnun olabilirsin.

30 Eylül’de Merkür’ün burcuna geçmesiyle birlikte kendini rahatlıkla ifade edecek, çevrendekileri uyumlu ve tatlı konuşmalarınla etkileyebileceksin. Bu süreçte bütün arabuluculuk görevleri sana düşebilir. 10 Ekim’de Jüpiter artık burcunu terk ediyor ama sana önümüzdeki bir yıl boyunca kazançlarının artmasını sağlayacak ve parasal alanda şans getirecek bir etki bırakıyor.

Jüpiter’in gitmesine üzülmene hiç gerek yok çünkü 14 Ekim’de Venüs burcuna geçiyor. Venüs’ün etkisi ile ilişkilerde beğenilen ve arzu edilen kişi haline geleceksin. Yeni aşk ilişkileri yaşayabilirsin.

22 Ekim’de Mars da burcuna geçecek ve seni harekete geçmek konusunda cesaretlendirecek. Enerjin yükselecek ve yerinde duramayacaksın. Sosyal yaşamın fazlasıyla renklenecek, arkadaşlarınla birlikte keyifli vakit geçirebilirsin. Bu dönem fiziksel olarak da zirvedesin, güzelliğinle göz kamaştırabilirsin.

20 Aralık’ta Satürn’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki 2,5 yıl boyunca ev, aile ve kariyer alanında büyük sorumluluklar alabilir, yaşamına çeki düzen vereceğin bir döneme girebilirsin. 2017 yılının sana bol şans getirmesini, hiç bitmeyen yaşam enerjinin seni güzelliklere taşımasını diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.