Terazi Burçlarıyla Nasıl Kanka Olursunuz?

Zodyak’ın sevecen ve kibar burçları olan Terazileri kazanmak kolaydır. Onlar, kendilerine bir adım yaklaşanlara koşan yapıda kişilerdir. Güleryüzlerini kimseden esirgemezler ancak bu herkesle yakın arkadaş olabilecekleri anlamında gelmez. Ortak zevkleri paylaştıkları, sakin, anlayışlı, sosyal yapıda kişilerle kankalık mertebesine erişirler. Terazilerle böylesine yakın bir dostluk kurmak istiyorsanız aşağıda sıralayacağımız önerileri göz önünde bulundurun.

 Uyumlu ve Medeni Davranın

Görgü ve medeniyet, bu burçlar için olmazsa olmaz davranış kalıplarıdır. İnsanların gözünde olumsuz bir imaj çizmemek için toplum içerisindeki tavırlarına çok dikkat ederler. Kabalıktan, düşüncesizlikten rahatsız olurlar. Bu burçları kazanmak istiyorsanız yanlarında tatsızlık çıkarmamaya özen gösterin. Sinirli yapıda biriyseniz öfkenize hakim olmalı, insanlara karşı daha hoşgörülü olmalısınız. Ayrıca belli başlı görgü kurallarına da dikkat edin. Yemek yerken sofra adabına uyun. Oturuşunuz kalkışınız, ses tonunuz başkalarının özgürlük alanını kısıtlamamalı. Özetlemek gerekirse bir şehirli gibi davranın ve nezaketi elden bırakmayın. Bu sayede Teraziler sizin kendilerine yakın bir iklimde olduğunuzu düşünür.

Sosyal ve Dışa Dönük Olun

Hayatın tadını çıkarmayı bilen Terazilerle takıldığınızda sıkılmaya fırsatınız olmaz. Dengeli bakış açıları, onların hayat temposunu da yansıtır. Evle ve sosyal yaşamları arasında denge sağlarlar. Sık sık dışarı çıkar, evdeyken de kendilerine bir hobi yaratırlar. Onlarla kanka olmak adına siz de sosyalleşmelisiniz. Sonuçta keyifli zaman geçirecekleri insanlarla yakınlaşırlar. “Görüşelim” dediklerinde onlara eşlik etmeli, hareketli hayatlarına uyum sağlamalısınız. Asosyal kişilerle arkadaşlık kurmaktan sıkılırlar. Hava grubu üyesi olarak iletişim yönleri gelişmiş burçlardır Teraziler. Gün içinde onları arayarak sohbet edebilir, hal hatırlarını sorabilirsiniz. Muhabbetinizi beğenirlerse arkadaşlık bağınız güçlenir.

Dış Görünümünüze Önem Verin

Fiziksel görünümünü her şeyin önünde tutan Teraziler, kişisel bakımını asla ihmal etmez. Hangi yaşlarda olursalar olsunlar güzel/yakışıklı görünmek için özel bir çaba sarf ederler. Hayran dolu bakışları ruhlarını okşar. Yakın arkadaşlarının da giyimine kuşamına özen göstermesini beklerler. Görsel anlamda kendini salmış, dağınık duran, temiz görünmeyen kişileri itici bulurlar. Sizi belki bununla ilgili eleştirmezler ancak ortak paydanızın bulunmadığını düşünürler. Bu da onlarla dostluk kurmanızın önünde bir pürüzdür. Terazileri ve yakın arkadaşlarını incelediğinizde beraber alışveriş yaptıklarını, kuaföre gittikleri, güzellik salonlarını aşındırdıklarını görürsünüz.

Onlara Fikir Önerin

Kararsızlığıyla ünlü olan bu burçlar, sürekli olarak ikilemde kalır. Günlük hayatın akışı içerisinde alışverişlerinde ne alacaklarına bir türlü karar veremezler. Geleceğe dair yol ayrımına geldiklerinde de kafa karışıklığı yaşarlar. Özel hayatlarında flörtleriyle ilgili sorunlarda ne gibi çözümlere yönelmeleri gerektiğini kestiremezler. Hal böyle olunca arkadaşlarını arayıp akıl almaya çalışırlar. İşte sizse bir ipucu daha! Terazi burçlarına fikirler sunarak onların netleşmesini sağlayabilirsiniz. Alternatif öneriler sunan kişiler, bu burçlar için ideal birer kanka olur. Aklınıza gelecek her konuda tavsiyelerinizi dinleyerek karar verme yoluna giderler. Yeter ki onların bu yönüne sabır gösterin, gerisi kolaylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir