Terazi Burçlarının Ölmeden Önce Yapması Gerekenler

Sempatik tavırlarıyla bilinen bu burçlar ortamlarda kendini sevdirmeyi başarır. Sosyal ve insanlarla iç içe olmayı sever, uyumlu karakterleriyle değişen zaman ve mekana adapte olurlar. Hayattayken yapılacaklar listesi genelde sosyal aktivitelerden oluşur. Yaşadıkları süre boyunca birçok etkinliği deneyimlemek isterler. Terazilerin hayattayken yapması gerekenler onları mutlu edecektir.

Milano Moda Haftasına Katılmak

Zodyak’ın estetik duygusu en gelişmiş kişileri olarak modaya bakış açıları başarılıdır. Bu alanda yeni trendleri takip eder ve stillerine yansıtırlar. Dünyanın dört bir yanında konuşulan “Milano Moda Haftası” Terazi burçlarının ilgisini çeker. Her sene medyada denk geldiği bu etkinliğe hayattayken bir defa da olsa izleyici olarak katılmalılar. Bu renkli organizasyon vesilesiyle İtalya’nın bu muhteşem şehrine turisttik bir ziyaret de yapmış olurlar.

Bienal Ziyareti

Sanatla arası iyi olup bununla ilgili etkinlikleri sık sık takip ederler. Bazen bir izleyici bazen de sanatçı olarak bu kulvarda yürürken görürüz onları. Modern sanatın önemli bir dalı olan bienaller Terazi burçlarına hitap eder. Yurt dışındaki bienallere katılamasalar bile İKSV’nin iki yılda bir gerçekleştirdiği İstanbul Bienali’ni muhakkak gezmeliler. Sanatın kültürle harmanlandığı bu muhteşem etkinlik onlara bakış açısı da kazandıracaktır.

Onur Yürüyüşüne Katılmak

Adaletsizliğe asla tahammülü olmayan Teraziler, tüm bireylerin yaşam tarzına saygı gösterir. Cinsel yönelimleri farklı olan LBGT’ler sivil toplum kuruluşları etrafında çalışmalar yürütürler. Teraziler LBGT bireyler konusunda eşitlikçi ve en duyarlı burçlardan olup konuyla ilgili kampanyaları desteklemeye eğilimliler. Hayattayken henüz fırsatları olmadıysa onların derneklerine destek olabilir, gelenekselleşen onur yürüyüşlerine katılabilirler. Dünyanın birçok ülkesinde yapılan bu yürüyüşlere Türkiye’deki katılım her sene artıyor.

Spor Salonuna Üyelik

Fiziksel görünümüne dikkat eden Teraziler, formunu koruyacak faaliyetlere her daima açıktır. Sağlığına da dikkat eden kişiler olarak bir yaştan sonra spora başlamalılar. Pilatesten yüzmeye, fitness’ten yogaya, zevklerine hitap eden dallardan birini seçebilirler. Hocalardan da yardım alabilecekleri spor salonlarına hayattayken kısa bir süreliğine de olsa üye olmalılar. Böylelikle kendilerini daha pozitif ve özgüvenli hissedecekler. Tabi fiziklerini de fit tutmuş olacaklar.

Dans Kulübüne Katılmak

İnsanlarla iç içe olmayı seven bu burçlar sosyal aktivitelerden geri durmazlar. Arkadaşlarıyla sık sık bir araya gelip keyifli vakit geçirirler. Partiler, konserler, müzik festivalleri onlara göre aktivitelerdir. Renkli kimyasıyla Terazilerin ölmeden önce yapılacaklar listesinde dans kesinlikle yer almalıdır. Bir kulüp bünyesinde yapacakları bu hobiyle negatif elektriklerini deşarj ederler. Ayrıca dans ekibi olarak çeşitli gösterilerde sahne de alabilirler.

Paris Turu Yapmak

Dünyanın en önemli turizm şehirlerinin başında Paris bulunuyor. Özellikle Eyfel Kulesi adeta bir cazibe merkezine dönüşmüş. Modanın da başkenti olan bu rüya şehri Terazi burçları ölmeden önce ziyaret etmeliler. Modernizmin de simgelerinden olan bu şehir, Fransız İhtilali’yle demokrasinin beşiği niteliği kazanmış.  Paris’in müzelerini, tarihi yapıtlarını, sanat galerini, kafelerini tur kapsamında gezdikten sonra iyi ki burayı da görmüşüm diyecekler.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.