Terazi Burçlarının Asla Anlaşamadığı 3 Burç!

Terazi burçları adil, uyumlu ve ince düşüncelidirler. Yalnız kalmaktan hoşlanmayan ve sosyal olmasına rağmen derin ilişkiler kurmakta zorlanan Terazi burçları, genel olarak herkesle iyi anlaşırlar; çünkü her ortama ve herkese rahatlıkla uyum sağlayabilirler. Ancak Akrep ve Başak burçlarıyla zor anlaşan Teraziler, Yengeç burçlarıyla çatışmalar yaşayabilirler. Zira Akrep burçları şüpheci, Başak burçları işkolik, Yengeç burçları ise aşırı hassastır. Bu durum adil, denge arayan, sosyal Terazi burçları ile zor anlaşmalarına sebep olabilir. Yine de genel olarak anlayışlı ve uyumlu özelliklere sahip bu burçların Terazi ile anlaşmalarının imkânsız olduğunu söyleyemeyiz. İşe Terazi burçlarının anlaşmakta zorlandığı bu üç burçla ilişkisi…

Sosyal Teraziler, Akreplerle Zor Anlaşır

Terazi burçları, sosyaldir ve herkesle iyi iletişim kurabilirler. Bu özelliklerinden dolayı Terazilerin çevresi geniştir. Bu durum güvenemeyen ve şüpheci Akrepleri rahatsız edebilir. Terazi burçları, Akrep burcunun bu şüpheciliğinden ve kıskançlığından rahatsız olabilir, onların bu tavrını anlamayabilirler. Ancak Akrep burcunun tutkulu, duyguları yoğun ve gizemli olması Terazileri etkileyebilir. Kolay vazgeçmeyen, sahiplenici Akrep burçları şüpheci davranmazsa Terazi burçlarıyla ilişkilerini sürdürebilirler; ama iki burcun birbirini anlaması zor olacağından çatışmalar yaşayabilirler.

Teraziler, Çalışkan Başak Burçları İle Anlaşamaz

Çevresi geniş, sosyal ve sanat sever Terazi burçları hayatın tadını çıkarmayı, sevdikleriyle vakit geçirmeyi severler. Yalnızlıktan hoşlanmazlar. Başak burçları ise işkolik denebilecek kadar çalışkan, üretken, mükemmeliyetçidir. Başakların çalışkan olmaları, işlerini ön plana almaları halinde Terazi burçları ile çatışma yaşayabilirler. Zira bir Terazi burcu insanı hayatında ahenk ve denge arar, bazen iş yapmaktan kaçıp tembellik yapabilir. Ayrıca, Başaklar sade ve gösterişsiz hayat tarzını benimserler, başkalarının ne dediği onlar için çok da önemli değildir. Onaylanmak gibi bir beklentileri yoktur. Teraziler ise el alem ne der diye düşünür, gerektiğinde kendi görüşlerinden vazgeçebilirler. İki burcun öncelikleri farklı olduğundan çatışma yaşayabilirler. Ancak Terazi burcunun uyumlu ve ara bulucu, Başak burcunun ise alçakgönüllü olmasıyla birbirlerine uyum sağlayabilirler.

Aşırı Hassas Yengeçler, Terazilerle Çatışmalar Yaşar

Bir Yengeç burcu insanı ailesine düşkün, aşırı duygusal ve şefkatlidir. Alıngan Yengeçler, bir konuda çabuk savunmaya geçebilirler. Terazi burçları ise adil ve uyumlu olmakla birlikte, objektiftirler ve daha rasyonel davranırlar. Terazi burçlarının bu özellikleri, aşırı hassas ve alıngan Yengeçleri üzebilir; çünkü Terazilerin adil ve objektif olmaları, bazı durumlarda Yengeçlerle çatışma yaşamalarına sebep olabilir. Ancak Terazi burçları, genel olarak bütün burçlarla anlaşabilirler; çünkü ara bulucudurlar ve karşısındaki insanla nasıl iletişim kuracağını iyi bilirler. Yengeç burçlarının hoşgörülü olmasının da etkisiyle çatışma yaşasalar da uyumlu bir ilişkilerinin olması imkânsız değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir