Terazi Burçlarına Alabileceğiniz Çeyiz Hediyeleri

Kış ayları evlenecekler için hazırlıkların yapıldığı dönemdir. Bu zaman diliminde çeyizler düzülür, sandıklar açılır, yeni eşyalar alınır. Sonbahar aylarında evlenmiş olanlara ise ev ziyaretleri yapılır. Terazilere özel çeyiz hediyeleri almak istiyorsanız burç özelliklerini göz önünde bulundurmanızı öneririz. Estetik duyguları gelişmiş olan bu kişiler hediyenin görselliğinden ve kullanım amacından etkilenirler. Onlara daha çok süs eşyası niteliği olan hediyeler alabilirsiniz. Seçeceğiniz ürünler için fikir edinmek adına aşağıdaki listemizi inceleyebilirsiniz.

Takı Kutusu

Bakımlı Terazi burçları kombinlerinde aksesuar kullanmayı çok severler. Günlük yaşamda veya özel günlerde katıldıkları etkinliklere uygun takılar kullanırlar. Çeyiz eşyaları arasında çok sayıda ihtişamlı takılar yer alacaktır. Bu durumda onlara zarif ve şık bir takı kutusu almak mantıklı bir seçim olur. Makyaj masasına koyulan bu ürün, aynı zamanda dekorasyon eşyası niteliği taşır. Tasarım harikası diyebileceğiniz çok sayıda alternatif modelleri birçok yerde bulabilirsiniz.

Yastık Kılıfları

Yeni evlilerin salonlarını güzel gösteren detaylardan biri yastıklardır. Rengarenk veya desenli olan bu ürünler mekânın havasını değiştirir. Koltuk takımında sık kullanılan kılıflar ideal bir hediye olur. Yastıklar sık sık kirlendiği için yedek kılıflara ihtiyaç duyulur. Bu ürünleri birkaç adet takım halinde alabilirsiniz. Renkli modeller her mekâna uyar. Klasik desenli ürünleri tercih edecekseniz salon takımıyla uyumlu olmasına dikkat edin.

Köşe Lambası

Estetik objelere ilgisi ve yeteneği olan Terazi burçları evlilik hevesiyle dekorasyona çok önem verir. Çeyiz takımında köşe lambaları genelde göz ardı edilir. Oysa ki bu eşyalar hem salonda hem de yatak odasında kullanılabilir. Köşe lambalarında nostaljik modeller çok şık durur. Odanın konsepti spor bile olsa eğreti görünmezler. Işığı kadar tasarımıyla da göz dolduran bu lambaları takım olmaları amacıyla iki adet almanızı öneririz

Sabahlık

Çeyiz setlerinin vazgeçilmez parçalarından biri sabahlıklardır. Her dönemin moda anlayışına göre uzun yıllardır üretilir ve sandıkları süsler. Muhtemelen Terazi burçlarının en başta aldığı ürünler arasındadır ancak günlük giyilen bir kıyafet olduğu için sık kirlenir ve yedeğine ihtiyaç duyulur. Bu yüzden Terazi buru dostlarınıza hediye olarak sabahlık alabilirsiniz. Bakımlı Terazi burçlarına alacağınız modelin şık ve sükseli olmasına dikkat edin.

Tablo

Sanata eğilimli bu burçlar duvarlarını tablolarla süslemeye bayılırlar. Zevkine göre klasik veya modern sanat ürünlerinden belli ekolleri tercih ederler. Natürmort, nü, peyzaj veya soyut parçalardan arkadaşınızın tarzına uyacağını düşündüğünüz bir tablo onu çok mutlu edecektir. Orijinal bir şey almak istiyorsanız kısa sürede ürünlerini tamamlayan ressamlara her bütçeye uygun siparişler verebilirsiniz. Dekorasyonun önemli parçalarından olan tablolar mekâna estetik ve pozitif bir hava katacaktır.

Çerez Takımı

Kibar ve yemek kültürüne önem veren bu insanlar için sofra sunumu özen gerektirir. Aile arasındayken veya konukları ağırladıklarında zengin ve detaylı menüler hazırlarlar. Tabak-çanakları modernliği ve şıklığıyla göz doldurur. Yemekten sonra çerez türü yiyecekler de ikram edecekleri için bu ihtiyaca uygun bir takım hediye alabilirsiniz. Fazla klasik olmayan elit ve şık parçaları tavsiye ederiz. Bu tabaklar aynı zamanda meyve veya tatlı koymak için de kullanılabilir.

Yemek Şamdanı

Yeni evli Terazi burçlarının masasında romantizm ve zarafet adına detaylar görmek mümkün. Öncelikle yemeklerin tadından ziyade sofranın şıklığı dikkat çeker. Eşiyle veya konuklarıyla oturduğu akşam yemeklerinde süslü yemek mumları masanın havasını değiştirir. Dekoratif olarak çok şık duran bu ürünler sunumu güzelleştirdiği için tüketicilerin iştahını da açar. Revaçta oldukları ve oldukça elegan durdukları için Terazilerin ruhuna daha çok hitap edecek cam modelleri tercih edebilirsiniz.

El Süpürgesi

Bu burcun kişiler ev işleriyle çok fazla zaman geçirmezler. Temizlik yaparken hızlı ve pratik bir şekilde işleri bitirmeye gayret ederler. Bunda en büyük yardımcıları cihazlardır. Mesela evin bir köşesine herhangi bir kırıntı veya benzeri bir şey döküldüğünde büyük elektrikli süpürgeyi çıkarıp kullanmak daha zahmetlidir. Bunun yerine halk arasında elektrikli gırgır denilen mini el süpürgelerini kullanabilirler. İşte çeyiz hediyeniz hazır. Şarjlı veya prizli modelleri olan bu süpürgeler çok kullanışlı bir hediye olacaktır.

Tost Makinesi

Her evin olmazsa olmaz mutfak cihazlarından biri tost makinesidir. Özellikle çalışan insanlar için pratik bir ürün olduğu için sık tercih edilir. Çeyiz döşemek masraflı ve detaylı bir iş olduğundan bu tarz küçük ev aletlerini alarak Terazi burçlarını memnun edebilirsiniz. Farklı boyutlarda ve fiyatlarda olan çok sayıda modelden birini seçebilirsiniz. Yeni nesil tost makineleri çok fonksiyonlu üretiliyor. Bu cihazlar hem ızgara hem de waffle cihazı olarak satılıyor.

Kadeh Takımı

Sosyalliği ve renkli kişiliği ile bilinen bu burçlar; parti, kutlama, doğum günü gibi etkinlikler organize etmeyi severler. Yeni evli olarak misafirperver ve sıcak tavırlarıyla ağırlayacakları çok sayıda konukları olacaktır. Arkadaşlarını ve yakınlarını bu gecelerde ağırlamak için çeşitli malzemelere ihtiyaç duyacaktır. Alkol tüketmeyi seviyorlarsa şık bir kadeh takımı alarak onlara jest yapabilirsiniz. Bu tarz etkinlikler kalabalık olduğu için en az 8 kişilik set almanızı öneririz.

Ev Terliği

Tüketicilerin büyük çoğunluğu ev içerisinde terlik kullanır. Özellikle kış aylarında terlik kullanımı artar. Evlilik hazırlığındakilere hem kendileri hem de konukları için birkaç adet terlik gerekecektir. Terazi burçlarına çeyiz eşyası olarak şirin bir hediye olur. Yeni evliler için alacağınız terliklerin renkli ve şık olmasına dikkat edin. Kadın tüketiciler için alacaksanız daha süslü modeller bulabilirsiniz. Erkekler içinse daha sade renklere yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Mevsim koşullarını da göz önünde bulundurarak uygun malzemeden ürünler seçmenizde yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir