Teni Esmer Ruhu Sarışın Burçlar

İlk etapta bambaşka bir izlenim verip de zamanla gerçek yüzü ortaya çıkan insanlar için atalarımız zamanında demiş ya “Dışı seni içi beni yakar” diye. Günümüzde herkes neredeyse öyle! Uzaktan bir bakıyorsun dünyanın en çekici insanlarından biri. Bilgisiyle, görgüsüyle etkilenmemek elde değil. Herkes peşinde pervane. Yakınlarına soruyorsun sanki bahsedilen kişi bambaşka biri. Nerede o elit ve entelektüel kişi nerede anlatılan bomboş kişi… İşte dış görünüşe aldanmamak gerektiğine dair en somut örneklerden biri. Teni esmer, ruhu sarışın olarak tanıdığımız kimseler de bir bakıma böyle. İlk izlenimle, son tahlil taban tabana zıt neredeyse. Birlikte olmak istediğinden emin değilsen, önce biraz tanımak şart. Yoksa benim aşık olduğum insan bu değildi diye dizlerini dövebilirsin, bizden söylemesi. Zodyak’ta içi dışı farklı olarak sabıkalı olan 3 burç ise aşağıdaki gibi.

Dışarıda Başka İçinde Başka Karakterler Barındıran İkizler

İkizlerden söz ediyoruz bir kere. Bağlılık, kararlılık, irade ya da ciddiyet gibi beklentiler varsa çok geç olmadan bunlar akıllardan silinmeli. İlk bakışta olabildiğince neşeli, hoş sohbet ve bilgili hallerine tav olunması gayet doğal. Hatta etkilenilmemesi hata. Zira Zodyak’ta bir başkası daha yok böyle. En başta her şey mükemmel görünse de işler ciddileşmeye başladığında sohbet malzemelerinin altında bir derinlik olmadığı kolayca fark edilebilir. Konuşmalarının yüzeysel kalması, az bilgiyle fikir sahibi olması, daldan dala atlayıp hiçbir şeyde dikiş tutturamaması ya da bir gününün öteki gününü tutması da bu anlamda sonradan görülen yüzleri.

Sosyal Ortamlarda Maskesinin Ardına Saklanan Terazi

Terazilerin anlaşamadığı ya da hak vermediği tek bir kişinin bile olmaması tesadüf değil. Herkesle anlaşabilmek için yeri geldiğinde bambaşka karakterlere kolayca bürünebilmeleri, sosyal ortamlardaki başarılarının asıl sebebi. İşin ustası olduğunu iddia etmese de her alandan az biraz bildiği bilgiyi göstermekten çekinmemesi, güleç yüzünün arkasında gerçek kimliğini başarıyla gizleyebilmesi ve ortam ne gerektiriyorsa ona göre davranması çevresindekiler için biraz yanıltıcı olabilir. Ruhunu görebilmek için samimiyeti bir hayli ilerletmek gerek. O aşamaya gelindiğinde ise ilk tanışılan kişiden bambaşka biriyle karşılaşılabilir, bizden söylemesi.

Hayaller vs. Hayatlar Vakası Yaşatan Yay

Yaylar, burçlar dünyasında birçok enin sahibi. En cana yakın, en iletişime açık, en öğrenmeye aç, en kaşif ruhlu, en özgürlükçü… Daha sayalım mı? Yanlarına gelip de morali bozuk ayrılan biri bile olmadı bugüne kadar, öyle de neşe küpü kendisi. Peki, her şey göründüğü gibi mi? İşin aslı Yayların kimseyi bilerek mutsuz ettiği ya da hayal kırıklığına uğrattığı falan yok. Tek sorun söyledikleri ve yaptıkları arasında pek de tutarlı olmaması. Vurdumduymazlık onların kanında var. Hayatlarındaki kimseler, verilen sözlerin, kurulan hayallerin ya da yapılan planların çoğu zaman abartıdan ibaret olduğunu bilmeli.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.