Tek Gecelik İlişki Yaşayan Burçlar! Vedalara Hazır Olun!

Önceden ayıpladığımız o kadar çok şey var ki! Şimdi hepsini teker teker yaşıyor, belki üstüne birer bardak su içiyoruz! Asla yapmayacağım dediğimiz şeyleri yapıyor, bir süre sonra alışmaya başlıyor, eskiden yaşadığımız pişmanlıkları unutuyor ve hayat tarzımızı tamamen değiştiriyoruz. Zaman değiştikçe bizler de değişiyor, hayattan beklentilerimizi de aynı şekilde değiştiriyoruz! Düşünsenize önceden internetten tanıştığınız biriyle tek gecelik bir ilişki fikri nasıl geliyordu? Güven sorunu, beklentiler, duygusal alışverişler, içinize kurt düşürecek düşünceler. Ya şimdi? Bütün aplikasyonlar bu düzen üzerine kurulu. Herkes online olarak birbiriyle tanışıyor, kişisel bilgiler paylaşıldıktan sonra gecenin sonu tabii ki yatakta bitiyor. Peki sonra neler oluyor? Dikkat etmeniz gereken hangi konular ortaya çıkıyor? Burcunuz tek gecelik ilişkilerde ne kadar kendini gösteriyor?

Beklentiye Giren Balıklar, Yengeçler, Teraziler!

Tinder ya da muhtelif aplikasyonların birinde tanıştınız, birbirinizden hoşlandınız. Peşin peşinde anlaştınız. Birkaç kadeh içki, sonra tabii gerisi geldi. Belki işini bittikten sonra üzerini giyinip gitti, belki sabaha kadar aralıklarla takılmayı tercih etti. Tek gecelik ilişkinizin evde kaldığı süre arttıkça sizdeki hisler ise epey bir derinleşti. İlişki odaklı Teraziler birden beklentiye girdi, aşık olmaya bahane arayan Balıklar gittiği an yolları gözledi, evlenecek münasip bir koca arayan Yengeçler ise işi bir adım ileriye götürüp nikah davetiyesi seçmeye heveslendi. Ertesi gün ise yaşlı gözler, acıklı playlistler. Peki ama aşkı arayan bu arkadaşlar, neden tek gecelik ilişki isterler? Önce kendileriyle yüzleşsinler.

Stalk Yapan Akrepler, Başaklar, İkizler!

Ertesi gündeyiz. Hop elinizde telefon. Whatsapp’ta size attığı ilk mesajla ekranda çıkan ad soyadıyla ulaşamayacağınız bilgi yok! Tabii bunu siz daha iyi bilirsiniz, stalk konusunda ustalaşmış Akrepler, sosyal medya uzmanı İkizler ve detay detay arayarak istediği bilgiye anında ulaşan Başaklar! Tamam, Instagram profilini buldunuz, kendinizi göstermek için like atmaya başladınız. Avınızı korkutup, kaçırdınız; ellerinizi bomboş bıraktınız. Peki ne bekliyordunuz? Adı üstünde tek gecelik ilişki! Baştan kabul ettiğiniz bir şeyin çok fazla üstüne düşünmemeli! Kullandığı aplikasyonları izdivaç programı zannetmemeli. İşin doğrusu tek gecelik ilişkilerdeki en temek kural, aslında 0 beklenti!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.