Taylor Swift’in Gerçek Bir Yay Burcu Olduğunun 4 Kanıtı

Amerika’nın önde gelen pop yıldızlarından 13 Aralık 1989’da doğan Taylor Swift’i hepimiz gibi sen de tanıyor olmalısın! Sivri çıkışları, büyük dramaları, eğlenceli şarkıları, ses getirecek sahne performansları, dillerden düşmeyen aşk hayatı, on yılların zenginlerine taş çıkaracak mal varlığı, ününe ün katan arkadaşları ve arkadaşları için verdiği çılgın partiler derken, onu tanımamak ne mümkün! Her yaptığı hareketle, her yaşadığı olayla bir kez daha sansasyonel bir şekilde karşımıza çıkan Taylor Swift’in takımına girmek en azından etrafında olmak, diğer ünlülere büyük prestij kazandırıyor. Bir Taylor Swift turnesinde sahneye çıkmak için şarkıcı olmaya bile gerek yok, arkadaşı ol yeter! Çünkü o çok verici bir Yay burcu insanı! Bu enteresan kadının Yay burcu olduğunu gösteren özelliklerine gel birlikte bakalım ve astrolojinin işleyişine bir kez daha hayran kalalım!

Aşırı Dobralık İçeren Blog Paylaşımları

Bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile dört bir yanımızı saran Taylor Swift’in gündeme en çok geldiği nokta, hakkını aramak için girdiği savaşlardır desek eksiğimiz olur da fazlamız olmaz. Değişiklikten, alışageldiği düzenin yıkılmasından zerre korkmayan ve tüm enerjisini, tüm dobralığını Twitter’da, Instagram’da ve kendi kurduğu blogda paylaşım yaparken kullanan Taylor, bu özelliği ile fanlarını en çabuk örgütleyen ünlü kişi de olabilir. Tam bir Yay burcuna yakışır şekilde kimseden çekinmeden, cesurca paylaşımlarını yapan, kimseden lafını esirgemeyen Taylor Swift, haksız olduğuna inandığı kişi kim olursa olsun, onu karşısına alıp hesap sormaktan endişe de duymuyor.

Girişkenliği İle Tutacak Her Projenin İçinden Çıkması

Girişken Yay burcunun en güzel özelliklerinden bir tanesi öğrenmeye meraklı olması ve bir şeyi öğrenmeye başladığında onu derinlemesine öğrenene kadar peşini bırakmamasıdır. Taylor Swift de bu özelliğe tamamen bulanmış bir haldedir. Güzel şarkıcıyı hayatın ve özellikle sanatın her alanında görebilirsin. Şarkı da yazar, yazdığı şarkıyı da söyler, sahneye de çıkar, oyunculuk da yapar, on parmağında on marifet neredeyse! Bu nedenle “Cats (Kediler)” müzikalinin son dönemde beyaz perdeye olan uyarlamasında bile rol aldığını öğrenmen seni şaşırtmayacaktır. Çünkü Taylor Swift Yay burcunun tüm sanatsal özelliklerini taşıyan gerçek bir Yay burcu kadınıdır.

Ev Halini Tüm Sosyal Medya Hesaplarında Paylaşacak Kadar Samimi Olması

Taylor Swift’in bu kadar sevilmesinin nedenlerinden biri de samimi oluşudur. Kameralar kapalıyken de kameralar açıkken de aynı kişidir. Oynamaya, değişmeye gerek duymaz. Çünkü Yay burcu insanı, Zodyak’ın en samimi, en içten, en gerçek insanıdır. Taylor bize makyajlı halini de gösterir, pijamalı halini de gösterir, onu bebek severken de görürüz, sevgilisi ile vakit geçirirken de. O her anını hesaplayarak yaşayan Hollywood ünlülerinden bu noktada da ayrılan tatlı ve samimi bir Yay burcu kadınıdır!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.