Taylor Swift Temmuz’da evlenecek mi?

Taylor Swift’in başarısının sırrı duygularında yatıyor…
Taylor Swift’in çok zengin bir duygu dünyası var; duygu çeşitliliği, adeta bir ressamın renk paletini andırıyor.  Sıradan insanların adını koyamadığı duygular, onun hayatında önemli bir yer tutuyor. Taylor’ın bu konuda çok büyük bir avantajı daha var, duygularını çok rahat bir şekilde ifade edebiliyor.Düşünürken hem mantığını hem duygularını kullanıyor ve olayları çift taraflı değerlendirebiliyor. Genç şarkıcı strateji konusundaysa bir deha ve harika bir planlama yeteneği var, attığı her adımı mutlaka planlıyor. Kendini ifade etme becerisini paraya çevirme konusunda da kabiliyetli. Bunun yanında dikkat çekmek konusunda doğal bir yeteneği var, aynı zamanda flaşların üzerine patlamasından büyük keyif alıyor.

Taylor için intikam soğuk yenen bir yemek!

Taylor Swift’i en çok eski sevgililerine yazdığı şarkılarla tanıyoruz. Kendisine Amerikan’ın Demet Akalın’ı da diyebiliriz. Taylor, hataları unutmayan ve çok zor affeden bir yapıya sahip. Renkli duygu dünyası ve yüksek ifade gücü de eklenince intikam sanatsal bir hal alıyor. Taylor’ın kalbini kırmadan önce üç-beş kez düşünmek lazım, ilişki bittikten sonra yazacağı harika bir şarkı ile insanı milyonların diline dolayabilir.

Bomba bir albüm geliyor!

Taylor’ın hayranlarına güzel bir haberim de var; ünlü şarkıcının geleceği oldukça parlak. 5 ay sonra tüm dünyada ses getirecek bir başarıya imza atabilir, çok yaratıcı bir albümle müzik listelerimizde kendine yer bulabilir. Özellikle Nisan – Mayıs aylarında bol bol Taylor Swift dinliyor ve onun hakkında konuşuyor olabiliriz.

Temmuz’da düğün mü var?

Yetenekli şarkıcının özel hayatı ile ilgili de bir ön görüde bulunayım; Taylor Swift, önümüzdeki temmuz ayında bir evlilik yaparak hayranlarını şaşırtabilir. Bu evlilik kendisine şans getirebilir. Evlilikten sonra daha çok para, daha çok şöhret onu bekliyor, diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.