Tatlı Diliyle Yılanı Deliğinden Çıkaran Burçlar!

İstediğin şeyi eninde sonunda elde eder, en inatçı insanı bile yola getirebilir misin? Alttan girip üsten çıkıp okları lehine çevirebilir misin? Yoksa asla uzlaşma yoluna girmeyen, kendinden taviz vermeyen, inadım inat, dediğim dedik, otoriter bir tip misin? İletişim gücü nedir bilir misin? Sorunlarını kaba kuvvetle mi çözmeyi tercih edersin? Karşındakinin huyuna mı gidersin? Tatlı diline güvenir, yılanı kendi safına çekebilir misin?

Sosyal Kelebek Teraziler

Nerede nasıl davranacağını bilir, her ortama uyum sağlayan biridir. İşte tam da bu yüzden yüzeysel olmakla eleştirilir. Kavgaya gürültüye karışmaz, resmen kanatları olmayan sosyal bir kelebektir. Başkasının fikirlerini fazla önemser; kimseyle çatışmak istemez, kendisinden taviz verir. Yalnız kalmaktan korkar, içinde fırtınalar koparken bile çizgisini asla bozmaz. Tatlı dillidir, çevresi epey bir geniştir. Sorun yaşadığı bir konuyu nasıl çözüme kavuşturacağını bilir. Topla tüfekle değil, iletişim gücüyle işi bitirir.

Üçkağıtçı İkizler

Merkür’ün zıpır çocuğu İkizler! İletişim konusunda Zodyak’ta başı çeker. Zekasıyla etkiler, öyle böyle her şekilde hedefe gider. Aldığı darbelerden ders almaz, üçkağıtta sınır tanımaz. Yararına bir şey varsa çıkar amacı gütmekten kaçınmaz. Konuya öyle bir yerden girer ki resmen aklın şaşar. Kırk yıllık işportacının işini elinden alıp haberi bile olmadan doğruca köyüne yollar. Dedik ya uçsuz bucaksız bir zeka, iletişim de eklenince, ne yılan kalır ne çakal yuvasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.