Tatlı Diliyle Yılanı Bile Deliğinden Çıkaran 3 Burç!

Bu hayatta kimi insanlar vardır, konuşmasıyla, tarzıyla sizi düşündüğünüzün tam tersini düşünmeye iter ve bunu o kadar güzel ve sakince yaparlar ki neden daha önce bunu düşünemedim bile dedirtebilirler. Kime ne söyleyeceklerini çok iyi bilmelerinin yanında oldukça zeki ve düşünceler arasında çılgın sıçrayışlarıyla da ön plana çıkarlar. İkna yeteneklerinin bu kadar iyi olmasının sebebi de düşüncelerle aralarında olan samimiyet ve aşktan ileri gelir. İşte o tatlı dilli, fazla neşeli 3 burç:

Terazi

Eğer bir yerlerde tatlı diliyle yılanı deliğinden çıkarabilme ödülü verilseydi, bu ödülü alacak adaylar arasında Terazi ilk sıralarda olurdu şüphesiz. Neredeyse doğuştan çekici, eğlenceli ve zarif olan bu burcun karşısındakini etkilemesi için kırk takla atmasına hiç gerek yoktur, zaten kapıdan girişiyle bile bunu becerebilir. Konuşmaya başladığında ise zaten işlem tamamlanmıştır. Terazi insanı adeta herkesle flört eder gibi konuşur ve konuştuğu kişiyle çok fazla ortak noktası varmış izlenimi yaratır öyle de hissettirir. Her ne kadar herhangi bir konuda derinlemesine konuşmak Terazi insanın en çok sevdiği şey olmasa istediğini elde etmede ya da birini ikna etme konusunda elinde olan şeyler ona yeter de artar bile.

İkizler

İkizler insanına bahşedilmiş en güzel hediyelerden biri de muhabbeti çevirme konusundaki ustalıklarıdır, tabi bir insana böyle yetenek verildiğinde kişinin onu sohbeti istediği yere getirmek için kullanması da gayet kabul edilebilir bir şeydir. Tatlı dilli İkizler insanın kolaylıkla muhabbete dahil edebileceği tonlarca ilginç konu vardır. Eski medeniyetlerin sırlarından tutun da gündemin en sıcak olaylarına kadar. İkizler insanı asla karşısındaki insanı aşağılayarak konuşmaz ve bir şekilde kim olursa olsun onla özleşmenin yolunu bulabilecek kadar da zekidir. Hal böyle olunca da İkizler insanı muhabbet konusunda at koştururken karşısındaki kişiye de roller coaster izlenimi yaratan bu muhabbete dahil olmanın tadını çıkarmak kalır. Muhabbet bu kadar tatlı olunca da İkizler insanının konu her ne neyse karşı tarafı ikna etmesi o kadar uzun sürmez.

Yay

Yeni insanlarla tanışmak için doğan Yay insanı için konuşmasıyla insanları etkilemek, ona adeta paket olarak gelen bir özelliktir. İyi bir mizah anlayışına sahip olan ve olaylara hep iyi ve eğlenceli yanından bakan bu burcun kendiyle alıp veremediği bir şeyi yoktur. Benlik saygısı ve kendisiyle barışık yapısıyla ilgi çeken Yay insanı dikkati kendi istedikleri şeye yöneltmek için nasıl konuşacaklarını çok iyi bilirler. Yay insanı serinkanlı olduğunda ki bu biraz zordur ve kendisine ün kazandırmış patavatsızlığıyla pişman olacakları bir şey söylemediği sürece, istediği neyse ona ulaşacak güce sahiptir. Hele de arkasına kendisini hiç yalnız bırakmayan şansı da alınca, kim durdurabilir ki bu hızlı çocuğu?

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.