Tatile Çıkarken Yanına Alman Gereken 3 Burç!

Yok yok yanlış okumadın. Üç eşya değil, bildiğin üç burç! Neden mi? Çünkü gideceğin yer, yanına alacağın kıyafetler, yapacağın aktivitelerden daha önemli bir şey var: Tatile kiminle gittiğin! Tabii sakin Boğalar, kalabalığa girmek istemeyen Kovalar, içsel dünyasında kaybolmak isteyen Balıklar gibi kafa dinlemek istiyor, kendinle baş başa kalmak istiyorsan orası ayrı konu. Ancak biraz eğlenmek, keyifli vakit geçirmek, kafanı dağıtmak, muhabbetin dibine vurmaksa niyetin, tatil planlarını yapmadan yanına alacağın arkadaşını burcuna göre seçmelisin!

Eğlenceli Bir Tatil İçin Bir Adet Yay Burcu

Bütün sene çalışıp, geceni gündüzüne kattın, sonunda en iyisinden bir tatili hak ettin. Rotanı çizdin, bütçeni ayarlardın, sıra geldi hangi arkadaşınla kafa kafaya vereceğine! Sorun çıksın istemiyor, ağzının tadıyla tatilini yapıp mutlu mesut evine dönmeyi planlıyorsun. Tabii biraz eğlenmek, adrenalini yükseltecek sporlar denemek, akşamları da biraz dans edip arkadaşınla keyifli zaman geçirmek istiyorsun. Hal böyle olunca tüm bu isteklerin doğrultusunda hakkını Yay burcu bir arkadaşından yana kullanıyorsun!

Sorunsuz Bir Tatil İçin Terazi Burcu

Tatile çıkacak, Instagram’da düşman çatlatacak, eğlencenin dibine vuracaksın! Tabii ki sorundan, problemden uzak duracak, deniz, güneş ve kumun tadına varacaksın. Peki tatil teklifini hangi arkadaşına götüreceksin? Yoksa tercihini her ortama uyum sağlayan, istesen fizana bile gelme potansiyeli olan, kavgadan gürültüden uzak duran, kalp kırmaktan kaçınan Teraziden yana mı yapacaksın?

Kafana Göre Bir Tatil İçin İkizler Burcu

Plan yok, program yok! Canın nereye gitmek istiyorsa soluğu orada alacak, yeri geldiğinde hop oturup hop kalkacaksın! Bazı günler sabahlara kadar club’tan çıkmayacak, bazı günler şezlongdan kalkmayacaksın. Dedikodunun alasını yapacak, İkizler burcu arkadaşınla iki lafın belini kıracaksın! Bir mekanda 2 saatten fazla kalmayacak, bazen göz çapkınlığı bile yapacaksın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.