Tatil Fotoğraflarıyla Yaza Damga Vuran Ünlülerin Burçları

Yaz mevsimini özledik mi? Evet dediğini duyar gibiyiz. O halde neden yakın zamana bir göz kırpmıyor, içimizi biraz olsun ısıtmıyoruz? Tatil fotoğraflarını Instagram hesaplarından paylaşan yerli ve yabancı simalar, takipçilerinden her daim büyük ilgi görüyor. Paylaşımlarında burçlarını ve ruh hallerini yansıtırken gezdikleri coğrafyaların da güzel doğasını ve kültürünü gözler önüne seriyor. Bu renkli ünlülerimizi bir bir inceleyelim.

Didem Soydan

Sosyal medyanın en cesur ve marjinal ünlülerinden biridir Didem Soydan. Aurası, hazır cevaplığı ve girişkenliğiyle Koç burcu olduğunu her halinden belli ediyor. Sosyal medyadan kendini eleştirenleri verdiği cevaplarla pişman ettiriyor. Muhalif kimliği, zekası ve cool fotoğraflarıyla popüler olan Soydan yurt dışında yaşıyor ancak markalar onunla çalışmak için can atıyor. Instagram’ın renkli ünlülerinden biri olan Soydan, ülke gündeminin sıkı takipçisi olarak özel günlerde paylaşım yapmayı ihmal etmiyor. Yakın zamanda paylaştığı su altı fotoğraflarıyla Koç burcunun karizmasını ve cesaretini yansıtıyor.

Jennifer Lopez

Yaptığı her işte iddialı olmayı yaşam biçimi haline getiren Jennifer Lopez’in mükemmeliyetçi olduğunu söylersek yanılmış olmayız. Gösterişe olan merakıyla her daim adından söz ettirerek adeta ben bir Aslan kadınıyım diyor. İş dışındaki yaşamının neredeyse her gününe bir aktivite sığdıran şarkıcı, çalışmak kadar gezmeyi de seviyor. Sevgilisi Alex Rodriguez’le uyumlu bir çift olurken pozitif ve eğlenceli ruhuyla ilişkisini renklendiriyor. Instagram’ı aktif ve profesyonel bir şekilde kullanırken tüm dünyada paylaşımları haber oluyor.

Özge Ulusoy

Kıdemli mankenlerden Özge Ulusoy Akrep burcuna mensup. Düzgün fiziğini iddialı kombinlerle tamamlayarak burcunun özelliklerini yansıtıyor. Instagram’ı verimli kullanarak hem influencer marketing yapıyor hem de kişisel markasını canlı tutmuş oluyor. Dünyanın farklı yerlerinden çekimler gerçekleştirerek Akrep burcunun öz disipliniyle blogger gibi çalışıyor. Tabi bir taraftan tatilini de araya sıkıştırıyor. Son zamanlarda attığı tatil fotoğraflarıyla medyada geniş yer buldu. Sadece magazinel yönüyle değil Instagram’ın hakkını veren profesyonel görseller de paylaştığı için takip ediliyor. Siyah renkli bikinili fotoğraflarıyla oldukça beğeni aldı.

Gisele Bündchen

Dünyanın en çok kazanan modeli olarak bilinen Gisele tam bir ekolojist. Doğaya ve organik beslenmeye düşkün olduğu için yaşamını da bunlar üzerine kurmuş. Yengeç burcu hassasiyetiyle ailesine büyük zaman ayırıyor ve onların sağlığını korumaya özen gösteriyor. Instagram’ı sadece iş paylaşımlarıyla sınırlamayıp ailesi ve hobileriyle ilgili görselleri de öne çıkarıyor. Kişisel paylaşımları genelde doğa ve deniz ortamında geçtiği için nitelikli takipçileri çekiyor. Kendisine ait çiftlikte yetişen bitkilerle beslenen ünlü model yoga yaparak ruh ve beden sağlığını destekliyor. Tatil fotoğrafları samimiyet ve pozitif enerji saçıyor.

Sertab Erener

Türk pop müziğinin eskimeyen seslerinden Sertab Erener yıllardır büyük bir disiplinle başarılı albümler çıkarıyor. Azminin meyvelerini toplayabilmesinin en büyük sebebi güçlü sesi oldu. İşini yaparken kendine bakmayı ihmal etmiyor. Uzun yıllardır vejetaryen diyetle beslenerek sağlığını koruyor. Yay burcu kadını olarak doğaya ve mistik yaşam tarzına oldukça meraklıdır. Yıllardır yaşlanmayan cildi ve fizik yapısıyla oldukça merak konusu oldu. Instagram’ı aktif olarak kullanarak çalışmalarıyla ilgili çok sık paylaşım yapıyor. Paylaştığı havuz fotoğraflarında fit vücuduyla dikkat çekerken yeni yetmelere taş çıkartıyor.

Miranda Kerr

Victoria Secret modeli olarak yıllar önce ün yapan Miranda Kerr, ünlü markadan ayrılsa da hafızalarda hep böyle yer etti. Bebeksi yüzüyle popüler olan Kerr, bugünlerde kendi organik kozmetiklerinin satışını yapıyor. Koç burcu olmasına rağmen naif, sakin ve kibar görüntüsü Yengeç burcu izlenimi veriyor. Instagram’da 11 milyondan fazla takipçisi olan ünlü model, sosyal medyayı daha çok ticari ürünlerinin tanıtımı için kullanıyor. Satışını yaptığı kremleri kendi yüzünde uyguladığı videoları sık paylaşıyor. Seyahat ettiği yerlerden görsel paylaşırken renkli ve sempatik fotoğraflar takipçilerinin içini açıyor.

Beren Saat

“Aşkı Memnu” dizisindeki Bihter karakteriyle efsane olan Beren Saat, seyircilerin özlediği isimlerin başında geliyor. Güzel yüzü, kibarlığı ve mütevazı tavırlarıyla tanıdığımız oyuncu, en ünlü Balık burçlarından. Sanata ve sosyal sorumluluk projelerine olan ilgisiyle burcunun hakkını veriyor. Instagram’ı çok aktif kullanmasa da az ve öz paylaşımlar yapıyor. Sosyal medya hesapları Türkler kadar yabancı takipçileri tarafından da ilgi topluyor. Tatil fotoğraflarında eşi Kenan Doğulu’ya yer verirken bir başka paylaşımında uzak doğu çizgileri içeren bolerosuyla dikkat çekti.

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı, Instagram’da son birkaç yıldır yaptığı paylaşımlarla moda fenomeni haline geldi. Yengeç burcu olmasına rağmen neredeyse hiç evde oturmayarak sürekli seyahat halinde yaşıyor. Gezdiği yerlerde ünlü markaların pahalı tasarımlarıyla poz verirken ortaya eşsiz kareler çıkıyor. Moda konusundaki kabiliyeti ve ilgisi kombinlerinden belli olan Subaşı’nın kıyafetleri takipçilerden tam not alıyor. Tatili hiç bitmediği için her mevsim yaza özgü fotoğraflar paylaşıyor.

Chiara Ferragni

En ünlü yabancı bloggerlardan olan Chiara Ferragni, 13 milyonu aşan takipçisiyle Hollywood yıldızlarını ve pop starları bile solluyor. Boğa burcuna mensup biri olarak lükse ve kaliteye olan düşkünlüğünü paylaşımlarıyla belli ediyor. Doğum sonrası kısa sürede fit vücuduna geri dönerken çocuğunun babası Fedez ile olan samimi pozlarını da sık sık paylaşıyor. Takipçi sayısı oranında yüksek kazancı olan ünlü blogger, anne olduktan sonra bile paylaşımlarına ara vermedi.

Sara Sampaio

Günümüz moda dünyasının ünlü modellerinden Sara Sampaio, markaların en fazla çalışmayı tercih ettiği isimler arasında geliyor. Yemyeşil gözleri ve düzgün fiziğiyle giydiği her şeyi yakıştırırken sosyal medyada da dikkat çekiyor. Birçok ünlü hanım gibi Yengeç burcu olan Sampaio, zarif ve renkli kombinlerle paylaşım yapıyor. Instagram’ı çok yönlü kullanan başarılı model iş çekimlerinden, katıldığı davetlerden ve gezdiği yerlerden fotoğraflar paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir