Tatil Astrolojisi: Burcuna Göre Bu Yazı Nerede Geçirmelisin?

Yaz tatili herkesin heyecanla beklediği, hatta iple çektiği bir dönem. Gideceğin yeri seçmek kimi zaman çok kolay olsa da çok keyif alabileceğin, yüzünde büyük bir gülümsemeyle, ruhunda kocaman bir mutlulukla dönebileceğin bir tatil istiyorsun değil mi? Ben de astrolojik özellikleri göz önünde bulundurarak senin için çok özel bir tatil rotası oluşturdum. Hazırsan hemen okumaya başla!

Koç Burcu Yazı Nerede Geçirmeli?

Cesur, coşkulu ve deli dolu bir Koç burcuysan kalabalık ve hareket senin için olmazsa olmaz demektir! Monotonluktan çıkmak, iş hayatından olabildiğince uzaklaşmak için iş arkadaşlarınla değil başka bir çevreden insanlarla İtalya’ya gitmek kulağa harika geliyor değil mi? Kısa zamana çok mekân sığdırmana izin verecek İtalya tatilinde senin gibi girişken ve enerjik insanlarla birlikte olmanın seni ruhen de dinlendireceğine eminiz. O halde valizini toplamaya hemen başlayabilirsin 🙂

Boğa Burcu Yazı Nerede Geçirmeli?

Sanata bayılan, doğayı ve kaliteyi seven bir Boğa burcuysan huzur ve rahatı yakalayabileceğin bir tatil senin için biçilmiş kaftan! Maddiyata ne kadar önem verdiğini hepimiz biliyoruz, ancak tatil dedin mi ekonomik olmasından çok, verdiğin paraya değecek bir yer olması gerektiğini düşünüyorsun. İsviçre’ye giderek çok yönlü mutfağını keşfedebilir, İsviçre dağlarında kendini doğaya bırakabilir, müzeleri ve sanat galerilerine gezerek yıllarca unutamayacağın bir tatil yapabilirsin

İkizler Burcu Yazı Nerede Geçirmeli?

Burçlar aleminin en sosyallerinden biri olan, her gün farklı bir yere gitmek isteyen, meraklı ve çeşitliliği seven bir İkizler burcuysan istikametin Almanya olabilir! Sürekli değişiklik gösteren ortamlara girebileceğin, sıkıldığın anda farklı şehirlere gidebileceğin bir tatil, yeniden doğmanı sağlayacak. Genelde tatilde dinlenmek yerine yorulmayı tercih ettiğin bir gerçek, ancak bol hareket ve yenilikler yaşadığın tüm stresin yok olmasını sağlıyor. O halde güzel bir Almanya turunu nasıl yapabileceğini hemen araştırmaya başlayabilirsin!

Yengeç Burcu Yazı Nerede Geçirmeli?

Anılarda yaşamaktan keyif alan, kültürel miraslara ilgi duyan bir Yengeç burcuysan sudan da uzaklaşmak istemiyorsun demektir. “Sevdiğim insanlar yanımda olsun, rahat bir yatak ve güzel bir kahvaltı benim için yeter de artar bile!” dediğini duyar gibiyiz. Su grubuna mensup bir burç olmandan dolayı deniz kenarında olabileceğin, ailenle beraber geçirebileceğin ve tarihi mekanları ziyaret edebileceğin güzel bir İspanya tatili tam da sana göre!

Aslan Burcu Yazı Nerede Geçirmeli?

Eğlenceye ve keyfine düşkün, hatta her hareketi hayattan haz alma üzerine kurulu bir Aslan burcuysan tatile harcayacağın paraya hiç acımayacağını cümle alem biliyor. Tüm senenin yorgunluğunu atmak için tatile gideceksen paran olmasa da ne yapar eder bulursun! Burcunun yöneticisi Güneş senin için çok büyük bir enerji kaynağı, bu nedenle hem eğleneceğin hem bol bol güneşleneceğin bir tatil yeri istiyorsun. Tabii bu arada lider ruhlu olduğun da bir gerçek, o yüzden arkadaşlarınla gideceğin Yunanistan tatilinin tüm planını sen yapabilirsin!

Başak Burcu Yazı Nerede Geçirmeli?

Tatilini en ince ayrıntısına kadar planlayan, içinde sürprizlerin olmasından pek hoşlanmayan bir Başak burcuysan, sade ve gösterişsiz bir tatil istiyorsun demektir. Sağlığına düşkün olduğunu da göz önünde bulundurursak doğayla iç içe olabileceğin bir Danimarka tatili ile kendini harika hissedeceksin. İstediğin gibi dinlenebilecek, ülkenin tarihini keşfedebilecek, hatta istersen dilini bile öğrenebileceksin. Tam da istediğin gibi bir tatil, değil mi?

Terazi Burcu Yazı Nerede Geçirmeli?

Her yerde bir güzellik, romantizm ve şıklık arayan bir Terazi burcuysan, gideceğin tatil de yıllarca unutamayıp etkisinde kalacağın bir yer olmalı. Gezeceğin müzelerin yanı sıra, sosyalleşip yeni insanlar tanıyabileceğin ve bol bol kahkaha atacağın bir Hollanda tatili hafızandan yıllar boyu silinmeyecek! Eğlenmeyi çok iyi bildiğin için senin kadar güzel bir tatil arkadaşı da olamaz doğrusu. Ayrıca Hollanda’ya hayran kalacağını da garanti ediyoruz.

Akrep Burcu Yazı Nerede Geçirmeli?

Tatil demek senin için yalnızlık demek, bütün yıl doldurduğun kafanı tamamen boşaltmak demek. “Evet tam da benden bahsediyorsunuz!” diyorsan tipik bir Akrep burcusun diyebiliriz. Özel hayatını bile biriyle paylaşmaktan hoşlanmıyorken tatilini de ya tek başına yapmalısın ya da yanında sadece bir kişi olmalı. Gizemli yerleriyle ünlü, eski medeniyetlerin tapınaklarının yer aldığı bir Nijerya tatilinin ilgini çekeceğine eminiz.

Yay Burcu Yazı Nerede Geçirmeli?

Farklı kültürlere meraklı, girişken ve maceraperest bir Yay burcuysan, el değmemiş yerleri gezmek ve bulunduğun ülkeden olabildiğince uzaklaşmak istiyorsun demektir. Aktivitelerle dolu, yerinde duramayacağın bir Lüksemburg seyahati, dönünce arkadaşlarına anlata anlata bitiremediğin bir tatil olacak! Yolculuğa çıkmadan önce gideceğin yerin kültürü ve tarihini zaten araştırmış olacaksın, ama oradan çeşitli yöresel kıyafet, takı ve aksesuarlar da satın almayı unutma!

Oğlak Burcu Yazı Nerede Geçirmeli?

Biraz işkolik olduğun doğru ama bu senin tatilin kıymetini bilmeni gelmeni sağlıyor. Dinlenip kendini yenilediğin bir tatilden sonra çok daha verimli çalışacağını biliyorsun. Doğada yürüyüş yapmak, tarihi dokunun korunduğu yerleri keşfetmek ve aynı zamanda da eğlenmek istiyorsan Macaristan’a uçak bileti bakmaya başlamalısın. Sabahtan akşama kadar yürüyerek bulunduğun şehri karış karış dolaşabileceğin, yüzünde kocaman bir gülümsemeyle dönebileceğin enfes bir tatil seni bekliyor!

Kova Burcu Yazı Nerede Geçirmeli?

Sıra dışı, entelektüel ve özgür ruhlu bir Kova burcuysan, herkesin yaptığının tam tersini yapmak ve bir anda ortadan kaybolmak sana büyük bir keyif verecektir! Tatil demek senin için sadece dinlenmek değil, aynı zamanda gezmek, görmek ve farklı şeyler denemek demek. Gideceğin yerin özgün bir yer olmasını istiyorsan Kenya’ya arkadaşlarınla beraber güzel bir tur ayarlayabilirsiniz. Bir gün en lüks otelde kalırken, diğer gün salaş bir pansiyonda konaklayabilirsin!

Balık Burcu Yazı Nerede Geçirmeli?

İflah olmaz bir romantik, duygusal ve hayal gücünü sürekli beslemekten hoşlanan bir Balık burcuysan, deniz manzaralı bir otelde kalabileceğin Fransa tatili ruhunu okşayacak! Bol bol fotoğraf çekebileceğin, yeni yerler keşfedebileceğin ve bu arada sanatla da iç içe olabileceğin bir seyahat tam da sana göre! Kendini hiç olmadığın kadar özgür hissedeceğin ve hayal gücünü besleyeceğin bir tatil olacak, bizden söylemesi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.