Takım Elbise Altına Spor Ayakkabı Giyen Burçlar!

Son zamanlarla muhakkak rastlamışsınızdır bu tarz arkadaşlara. Metroda, yolda, plazada, restoranda, bankada, ofis ortamında, nişanda. Üstlerinde lacivert bir takım elbise, altlarında beyaz sneakerslar. Bazılarında çok cool durduğu kesin, bazıları ise alt kaval üstü şeşhane durumuna düştüklerinden bi’ haber. Kimileri fark yaratmak için takım elbisenin altına spor ayakkabı giyiyor, kimileri sadece rahatlığını düşünüyor. Peki burçların bu ikiliyi tercih etme sebeplerinin altında ne yatıyor?

Farklı Tarzını Konuşturan Kova!

Cool bir kovanın şık takımının altına kundura giymesini beklemiyordun herhalde? Adam işini biliyor, tarzını taşıdığı her parçada konuşturuyor. Klişelerden kurtulup kendi stilini yaratıyor. E dikkat de çekiyor tabii. Başkasının üzerinde eğreti duran bu görüntü Kova burcu erkeğinde bir başka görünüyor. Aykırı Kovalar, özgürlüğünün, farklılığının sinyallerini kumaş pantolonun ayakkabılarıyla bile yansıtıyor.

Kaygısız Yaylar

Bir Memnun Kaygısız bir de Yay burcu desek durum yeterince açıklığa kavuşur sanıyoruz. Kıyamet kopsa elindeki birasını bitirmeden adım atmayacak olan bu arkadaşlar, takımının altına giydiği ayakkabıyı mı umursayacaklar? Hadi canım sende! Ha serseri bir görüntü yakaladıkları da doğru tabii. Düşünmeden yapsalar da hoş görünmüyor da değil hani.

“Bana Her Şey Yakışır” Diyen Aslanlar

Bir Aslan burcu, çuval giyip kırmızı halıya çıkma potansiyeline sahip. Sen hala neden bahsediyorsun? Takım elbisenin altına sneakers mi giymeyecek? Sandaletle bile kombinleyecek. Omuzlarına da bir ceket attığında havasından geçilmeyecek. Belki içine renkli çoraplar giyecek, kendine güvenini her şekilde gösterecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.