Süslü ve Çekici Terazi Burcu Ünlüleri

Astroloji dünyasında burçlar deyince hemen ünlüler de akla gelir. Yaşam tarzları, medyadaki imajları, tavırları, dış görünümleri sebebiyle hangi burç oldukları merak edilir. Terazi burcu deyince ise akla ilk olarak bakımlı, çekici ve kibar insanların gelmesi şaşırtıcı olmaz. Gelin, bu özellikleri belirgin bir şekilde yansıyan bazı Terazi burcu ünlülerine bir göz atalım.

Tarkan

Pop starımız tipik bir Terazi burcu ünlüsü. İşindeki başarısının yanı sıra sempatikliği ve iyi niyetliliğiyle de sevildi. Müziğini toplumun her kesimine dinletmeyi başaran az sayıda sanatçıdan biri. Giyim tarzına da oldukça önem veren Tarkan, bu konuda stil ikonu olabilecek kadar başarılı. Yaratıcı sahne kostümlerini dansıyla bütünleştirmeyi biliyor. Formuna ve dış görünümüne dikkat edip sporunu ihmal etmediği için bir türlü yaşlanmıyor. Mesleğe ilk girdiği yıllardan beri polemiklerden uzak durarak Terazi burcunun barışçıl doğasını yansıtıyor. Tabiata ve onun güzelliklerine olan düşkünlüğüyle küresel ısınma ve çevre kampanyalarını maddi ve manevi olarak destekliyor.

Hadise

Ekranların popüler şarkıcılarından Hadise, müziğine olduğu kadar görüntüne de yatırım yapıyor. Terazi burcunun güzelliğine önem veren kimliğine tam anlamıyla sahip çıkıyor. Cilt bakımını düzenli olarak yaptırırken dolgu, botoks gibi işlemleri de belli oranda uygulatıyor. Sahne kostümlerini hazırlatırken dünyadaki trendleri de takip ederek yabancı şarkıcılarla benzer stilleri örnek alıyor. Bol dekolte ve gösterişli tasarımlardan oluşan kıyafetleriyle vamp imajını güçlendirmeye çalışıyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlü isim, kostümlerini ve imaj değişikliğini takipçileriyle de paylaşıyor. Jüri üyesi olduğu yarışma programı sayesinde kariyerinde zirveye çıkmış bulunuyor.

Kim Kardashian

Ailesiyle birlikte çektikleri şov programıyla bugünkü şöhretine kavuşan Kim Kardashian da Terazi burcu ünlüsü. İsmini bir marka gibi kullanarak kazanç sağlıyor. Reyting için çılgınlık derecesinde şovlara imza atıyor. Dış görünümüne oldukça önem veriyor ve zamanını büyük bir kısmını bakımına ve güzelliğine ayırıyor. Kiloya müsait bedenini ince göstermek için korse takarken spor salonlarında uzun bir mesai harcıyor. Ünlü kalçasını estetiğe borçlu olduğu söylenen Kardashian’ın güzel görünmek için yapmayacağı operasyon yok. Zaman zaman verdiği sansasyonel pozlarla da popülaritesini ve seksi imajını korumayı amaçlıyor.

Mehmet Aslantuğ

Tecrübeli sinema-TV oyuncusu, kamuoyunun çok sevdiği bir isim. Bir Terazi erkeği olarak, nezaketi hiçbir zaman elden bırakmıyor. Kibar, saygılı ve entelektüel kişiliğiyle dikkat çekiyor. Zaman ilerledikçe yakışıklılığından ve çekiciliğinden bir şey yitirmiyor. Kamuoyunda polemiklerden uzak durarak reklam malzemesi olacak davranışlar içine girmiyor. Burcunun adaletli ve objektif bakış açısıyla inandığı değerleri nazik bir üslupla vurguluyor. Konuşma tarzında hep bir şiirsellik, karizma ve centilmen bir üslup yayılıyor. Ayrıca kadınlara verdiği değer ve onlara gösterdiği kibar tavırlarıyla da takdir topluyor.

Cansu Dere

Mankenlikten oyunculuğa geçen ve bu kulvarda başarılı olan ünlü oyuncu, kendini geliştirerek mesleğinde ilk yıllara göre epey yol kat etti. Rol aldığı dizilerde ilk seneler dış görünümüyle dikkat çekerken zaman içinde oyunculuğuyla da geçerli not almayı başardı. Terazi burcunun estetik yeteneğini sergileyen Cansu Dere, sade ama şık giysileri tercih ediyor. Dış görünümüne önem vermesine karşın ağır makyajları ve abartılı kombinleri sevmiyor. Biçimli fiziğini ve zayıf görüntüsünü yıllardır koruyor. Sadece güzelliği ile değil olgun kişiliği ve çekici tavırlarıyla da beğeniliyor.

Engin Öztürk

Televizyon dünyasının genç ve yakışıklı aktörlerinden Engin Öztürk, Terazi erkeğinin havalı ve çekici ruhunu sezdiriyor. Havalı, şımarık, ruhsuz zengin çocuğu rolleriyle başlayan kariyeri iyi projeler ve farklı roller sayesinde yükselişe geçti. Yabancı aktörleri andıran sarı saçları ve masmavi gözleriyle kıt sayıdaki sarışın aktör kontenjanını dolduruyor. Modern ve spor stiliyle, her giydiğini bedenine yakıştırmasını biliyor. Özel hayatında istikrarlı bir flört süreci olmayıp çapkınlığıyla dikkat çekiyor. Sert ve soğuk bir görüntüsü olmasına karşın kibar ve sempatik karakteriyle burcunun hakkını veriyor.

Nil Karaibrahimgil

Çocuksu ve güler yüzlü tavırlarıyla bilinen ünlü şarkıcının sıra dışı bir stili var. Sahne kıyafetlerini oluştururken bedenine yakışmasına ve şıklığına çok önem veriyor. Terazi burcunun sanatsal dokunuşlarını giysilerine ve aksesuarlarına uyguluyor. İnce fiziğini ortaya çıkaran dekolte parçaları sık tercih ediyor. Mavi gözlerine ve güzel yüzüne uyan makyaj tonlarını seçmesini biliyor.  Neşeli şarkıları çabucak akılda kalan Nil Karaibrahimgil, imza attığı reklam müziklerinde de marka olmuş durumda. Estetik yeteneği ve zarafetiyle ben Terazi kadınıyım diyen sanatçı, fit görüntüsünü koruduğu için hep genç duruyor.

Hugh Jackman

Hollywood sinemasının başarılı ve yakışıklı aktörlerinden Hugh Jackman, oyunculuktaki başarısıyla mesleğinde zirveye çıktı. Çekiciliğini burcundan almış olsa gerek özellikle kadın hayranları tarafından çok beğeniliyor. Terazi insanının kibarlığı ile de dikkat çeken oyuncu Türkiye’de turne kapsamında bir Broadway müzikali için sahne almıştı. Gösteri sonrası salondaki çöpleri ekibiyle birlikte toplaması ve mütevazı davranışlarıyla takdir görmüştü. Bilim-kurgu sinemasındaki başarısı ile öne çıkan ünlü aktör, mesleğine ve kendisine olan saygısından dolayı dış görüntüsüne çok önem veriyor. Kaslı fiziğini, beslenme şekline ve spora borçlu olduğunu da belirtiyor.

Burcu Esmersoy

Mankenlikten televizyona geçen ünlü isim, sunuculuk yapmaya başladıktan sonra bugünkü şöhretine kavuştu. Son yıllarda reklam projelerinde de sık sık yer alıyor. Terazi kadını olarak güzelliğine son derece düşkün olan Burcu Esmersoy tepeden tırnağa kendine özen gösteriyor. İçtiği suda bile ph derecesine dikkat ettiğini söyleyen sunucu, beslenmesine dikkat ediyor. Cildine düzenli olarak bakım yaptırıyor, saçlarının dip boyası gelmeden kuaförün yolunu tutuyor. Kıyafetlerini büyük markalardan seçerken kombinlerin zarifliğine, şıklığına önem veriyor. Özel hayatında da şansı yaver giden Esmersoy yakın zamanda evlenerek mutlu sona ulaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.