Suskunluğunun Ardında Ne Gizlediğini Kimsenin Bilemeyeceği 4 Burç!

Zodyak’ın kendine has karakterlere sahip tam 12 burcu var. İçlerinde bıraksan sabaha kadar susmayacak burçlardan, her konuda bir fikri olana kadar türlü türlü kişilik tipi var. Kimileri de var ki ağzından kerpetenle bile laf alabilmek mümkün değil. Sessizliklerinin ardında ne düşünüyorlar, zihinlerinden neler geçiriyorlar sadece Allah bilir! Hadi konuşmamalarını geçtik, peki yüz ifadeleri? Ciddi duruşlarından ya da beden dillerinden bir şey çıkarabilene aşk olsun! Ne düşündüklerini kestirebilmek için profesyonel uzman olmak gerekir. Senin de kafanda canlandı değil mi, kimlerden söz ettiğimiz. Suskunlukları büyük bir gizem barındıran 4 burç yeni yazımızda!

Gölgelerde Yaşayan, Kendini Açığa Vurmayan Akrep  

Sorsak, Akreplerin her şeyini bildiğini iddia edebilecek bir kişi çıkar mı? Hiç sanmıyoruz. Sosyal ortamlarda olabildiğince defansa çekilmeleri ve kolay kolay kimseye kendilerini açmamaları bunun bir göstergesi. Ne üzüntülerini ne sevinçlerini ne de nefretlerini açık ettikleri bugüne dek görülmüş şey değil. Kimlerle, neyi, ne kadar paylaşacakları ise şüpheci zihinlerinin hep bir köşesindedir. Onlar da bir ya da bilemedin iki kişi. Gizemli ve merak edilen bir karakter olmaktan haz duyması da denklemin bir diğer parçası.

Gerekmedikçe Kimseyle Muhatap Olmayan Kova

Arkadaş canlısı halleriyle tanıdığımız Kovalar, bir derdi olan yakınlarını sabaha dek dinleyip sohbet edebilir. İş kendilerini açığa vurmaya geldiğinde ise birden dut yemiş bülbüle dönüşüverir. Zira onlar dışa dönük izlenimi veren, içe dönük karakterler. Kaldı ki sosyal yaşamları dışındaki snob halleri ve yüksek özgüvenleri de öyle önüne gelenle yüz göz olmalarına izin vermez. Hatta bir yerden sonra gerekmedikçe kimseyle muhatap olmayan, bir şey sorulmadıkça ağzını açmayan bir karaktere bile bürünebilir.

Ağzı Var Dili Yok Oğlak

İster kendini beğenmiş birinin teki desinler isterlerse çekingen… Hiçbiri Oğlakların zerre umurunda değil. Gereksiz samimiyetlerden ve lüzumsuz sohbetlerden nefret eden bir kişilik olduğunu zaten cümle alem biliyor. Sessizliği de bir anlamda içi boş sohbetlerin içine hapsolmuş insanlığa en büyük tepkisi. Doğduğu günden bu yana her işini kendi başına halletmeyi öğrenmiş biri, kimle ne konuda sohbet edebilir ki? Bu yüzden ne düşündüğünü ya da nasıl bir sorunla mücadele ettiğini en yakınları bile tahmin edemez denebilir.

Ağzı Sıkılığıyla Nam Salan Boğa

Boğaların en belirgin özellikleri, ciddiyetleri ve sessizlikleri. Ne düşüncelerini herkesle paylaşır ne de olur olmaz şeylerle ortalığı velveleye verir. Zodyak’ın en asil burçlarından biri olmak da zaten bunu gerektirir! Duygularını içinde yaşamaya meyilli karakterler oldukları bilindiğinden hislerini ya da düşüncelerini kestirebilmek öyle her baba yiğidin harcı değil. Yalnız, sessiz atın çiftesi pek olur misali, susup susup bir anda karşısındakine patlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir