Sürekli Bay Yanlışa Tutulan 3 Burç!

Kimileri doğru insanı bulmakta doğuştan gelen bir şansa sahipken, kimisi bir ömür boyu o kişiyi arasa da hatta getirip gözünün önüne koysalar bile bulamayacak bir yeteneksizliğe mahkumdur. Bu durumun sebebi kimi zaman gerçekten talihsiz seçimler yapmak olsa da çoğunlukla kafamızda çizdiğimiz ideal Bay Doğru profilinden kaynaklanır. işte sonsuz bir döngüye kapılan, bir an önce Bay Doğrusuyla karşılamasını dilediğimiz o burçlar:

İkizler

Kendilerini nasıl bilirsiniz diye sorduğumuz her üç kişiden ikisinin kararsız olarak nitelediği İkizler insanı ne yazık ki aşk konusunda turnayı gözünden vuranlar kulübünün bir üyesi değil. Bir ilişkiden tam olarak ne istediğinden bir türlü emin olamadığı için genellikle Bay Yanlış neredeyse gidip kendisini bulmakta hiç sıkıntı çekmez. Yeni insanlarla tanışmaktan hoşlandığını ve yeni bir ilişkide olmanın her zaman heyecan verici olduğunu bilir ama konu sevgilisinden, o ilişkiden ne istediğini bilmeye gelince size net bir cevap vermesi neredeyse imkansızdır. İkizler kadını onu heyecanlandıran erkeklerden hoşlanır. Sevgilisinin korkunç bir kişiliği olsa ve arkadaşları ondan nefret etse bile İkizler kadını sırf heyecan verici ve eğlenceli diye yanında kalabilir. Yine de İkizler insanı o kişinin Bay Doğru olmadığını bilse bile o kişiyi hayatının sonuna kadar yanında tutma niyeti olmadığı için işin eğlencesi kaçana ya da sıkılana kadar o kişiyle olmaya devam edebilir. O sırada Bay Doğru da nerede bu hayatımın aşkı diye bekler de bekler.

Başak

Söz konusu hayatın her alanında alınan mantıklı kararlar olunca kimse Başak insanın eline su dökemez kabul. Ancak mesele aşk ve ilişkilere gelince Başak kadını her ne kadar iyi kararlar verdiğini düşünse de her ilişkide mükemmeli yakalama tutkusu yüzünden ne yazık ki ilişkileri çok uzun sürmez. Kimsenin mükemmel olmadığını hatırlama konusunda çoğunlukla sorun yaşayan Başak kadını, ilişkinin bir yerinde bir şekilde karşısındakinin kendisi için Bay Yanlış olduğuna ikna olduğu için her zaman yanlış adamlara aşıkmış gibi görünür. Birisini kusurlarından dolayı ya da kusurlarına rağmen sevmeyi öğrenmeye çalışmaktansa onu en iyi versiyonu haline getirmeye çalışır. Ve doğal olarak bu konuda başarısız olduğunda, kendini erkek seçme konusunda iyi olmadığına ikna eder. Tek umudumuz Başak kadının Bay Yanlışları birer birer elerken, Bay Doğru’yu da arada harcamamış olmaması.

Terazi

Terazi kadını her şeyin mükemmel ve uyumlu olduğu evreninde yaşamaktan büyük zevk alır. Hayata pembe gözlüklerle bakmaya eğilimli olan Teraziler, ne kadar kötü kararlar aldıklarını ilk etapta pek de fark etmezler. Birisinin onla ilgilenmesini ve ayaklarını yerden kesmesini ister. Ancak bütün bunlar olurken, Terazi özellikle sevgilisinden farklı düşündüğü konularda çatışmayı ya da aklından geçenleri dosdoğru söylemeyi seçmez, sorunlar halının altına süpürüldüğü için de zamanla ilişkisinde pasif agresif bir tavır sergilemeye başlar. Bu durum sonuçta ilişkisini paramparça ettiğinde, kendisini her anlamda tamamlayacak Bay Doğruyu beklemektense, yine Bay Yanlışların akımına kapılmaktan kendisini alamaz. Ve masal böyle sürüp gider.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.