Su Grubu Çocuklarınıza Ne Gibi Hediyeler Alabilirsiniz?

Her ebeveyn gibi çocuklarınıza zaman zaman hediyeler alıyorsunuzdur. Onlara aldıklarınızdan çabuk sıkılıyorlarsa muhtemelen zevklerine uygun bir hediye seçmiyorsunuz. Çocukların kişilik özellikleri ve zevkleri çok erken yaşlarda filizlenir. Onların nelerden mutlu olabileceği hakkında bir fikir edinmek istiyorsanız öncelikle burç özelliklerini inceleyebilirsiniz. Eğer su grubuna mensup bir burç ise aşağıdaki listeyi bir gözden geçirip bir fikir edinerek en uygun hediyeyi seçebilirsiniz. Burç özelliklerine uygun bir eşya aldığınızda hem mutlu olacak hem de uzun süre sıkılmadan o hediyeyi saklayacaktır.

Yengeç – Bebek

Oyuncak bebekler, aile kavramına düşkün Yengeç burcu çocuklarının fazlasıyla ilgisini çeker. Bebekleriyle duygusal bağ kurup ebeveynleriymiş gibi davranmaktan hoşlanırlar. Çocuklarınıza senenin trendine uygun bebekler alarak ona eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Yengeç burcu çocukları anne babalarını bu şekilde taklit etmekten keyif alırlar. Bebeklerin bazı modellerinin yanında verilen mini arabalarına bebeklerini koyup ev içerisinde veya parklarda gezdirebilirler. Geceleri de bu bebeklerle uyuduklarında kendilerini yalnız hissetmeyeceklerdir.

Mutfak Takımı

Evde vakit geçirmekten hoşlanan Yengeç burcu çocuklarınıza sade bir hediye olarak ev içerisinde zaman geçirecekleri bir ürün alabilirsiniz. Anne babalarının mutfakta yaptığı işleri gözlemledikten sonra yemek pişirmek veya sofrayı toplamak gibi işleri yapmaya heveslidirler. Onların birlikte mutfaktaki işlere dahil olmaya çalışırlar. Bu yaşta onlara bu tarz işleri yaptıramayacağınıza göre mini bir oyuncak mutfak takımı alarak sevindirebilirsiniz. Tava, sebze, bıçak, kaşık, tencere, oklava, tabak gibi parçalardan oluşan bu setlerle genelde oyuncak bebeklerini beslemeye çalışırlar.

Çizgi Film DVD’si

Sanatla ve sinemayla arası iyi olan Yengeç burcu çocuklarına evde izlemek üzere bir çizgi film DVD’si hediye edebilirsiniz. Kibritçi Kız, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, Peter Pan, Külkedisi, Oz Büyücüsü, Kırmızı Başlıklı Kız gibi dünya çocuk klasiklerinin DVD’leri onları mutlu edebilir. Eğer yaşı biraz daha büyükse ve bu masalları daha önce izlemişse, vizyona giren güncel animasyon filmlerinin DVD’lerini alternatif olarak değerlendirebilirsiniz. Görsel sanatlara olan ilgisi sayesinde bu eserleri sıkılmadan izleyeceklerdir. Hatta gelecekte sinema sektöründe çalışabilmesi için kendini yetiştirebileceği bir hatıra objesi edinmiş olur.

Balık – Oda Takımı

Hayal gücü daha küçük yaşlardan itibaren gelişen Balık çocuklarına zevkine uygun bir oda takımı alabilirsiniz. Su grubu oldukları için deniz konseptli yatak, dolap ve çekmeceden oluşan bir set çok hoşuna gidecektir. Nevresim takımlarını da yine deniz canlısı objeli ürünlerden seçebilirsiniz. Ayrıca yatağın üzerine koyulmak üzere hem dekoratif hem de oyuncak niteliğinde pelüş bir hayvanı da sepetinize eklemenizi öneririz.
Eğer kitaplardan veya TV’den aşina olup sevdiği bir masal kahramanı varsa onlarla alakalı bir takım da alabilirsiniz. Oyuncak figürlü bir oda, çocuğunuz için çok özel bir hediye olacaktır. Böyle bir takımla süslenen çocuk odası onun yaratıcılığını da artırır.

Doktor Seti

Eğer çocuğunuza düşük bütçeli bir hediye almayı planlıyorsanız ilgi alanlarına göre bir mini oyuncak takımı seçebilirsiniz. Balık çocukları çok merhametli olduğu için sık sık ilerde doktor olmak istediklerini söylerler. Hasta insanlar gördüklerinde doktor ve hemşirelerin gösterdikleri şefkati göstermeye özenirler. O halde onlara bir doktor seti almaya ne dersiniz? İçinde muayene cihazı, gözlüğü, makası, tansiyon aleti, enjektörü bulunan bu setler şefkatli ve insanlara yardım etmeye bayılan Balıklar için harika bir hediye. Oyun oynarken bile olsa hasta ve yardıma muhtaç birine yardım etme hissi onları çok mutlu edecektir.

Masal Kitabı

Yaratıcı ve yazma kabiliyeti olan Balık burcu çocuklarına okuması için bir masal kitabı hediye etmek iyi bir fikir olabilir. Bunlar onları sadece eğlendirmekle kalmaz, kelime hazinesini genişletir ve içindeki yazarlık potansiyelini açığa çıkarabilirs. Okumakla arası iyi bir burç olduğu için bu hediye onları fazlasıyla heyecanlandırır ve başucu kitabı olarak saklayabilirler. Okuma-yazma çağına henüz gelmediyse masalları ona siz okuyabilirsiniz.

Akrep – Akülü Araba

Heyecan verici hediyelerden hoşlanan Akrep burcu çocuklarınıza akülü araba alabilirsiniz. Boyutları her ne kadar büyük görünse de eviniz genişse odalarında bile bu araçları kullanabilirler. Akıllı anahtar sistemi olan bu araçları, aküsü dışında şarjla da çalıştırabilirsiniz. Yaygın bir servis ağı olduğu için kolayca tamir ettirebilir ve parçalarını temin edebilirsiniz. Üç yaş ve üstü çocukların kullanabileceği akülü arabalar kanserojen madde içermiyor. Birbirinden renkli modellerden oluşan bu ürünler farklı tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Fantastik Kostüm

Gizemli masallara ve hikayelere meraklı olan Akrep burcu çocuklarınıza fantastik karakterlerin kostümlerini alabilirsiniz. Büyücü, cadı, sihirbaz, ejderha gibi sıra dışı çizgi kahramanlar onların zevkine hitap eder. Elinde süpürgesi, başında siyah külah şapkası, siyah elbisesi olan bir cadı kostümü giydiklerinde kendilerini düşündüğünüzden çok daha mutlu hissederler. Doğum günü gibi bir kutlamada bu kostümlerini giydirebilir, gelecekte bakacağı güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. İnternetteki e-ticaret sitelerinden bu ürünleri kolayca temin edebilirsiniz.

Ahşap Puzzle

Karmaşık şeyleri anlayabilme ve parçaları birleştirme konusunda inanılmaz bir yeteneği olan Akrep çocukları için ahşap bir puzzle ideal bir tercih olur. Öncelikle model olarak onun sevdiği bir masal karakterin veya hayvan figürünün baskılarının bulunmasına dikkat edin. Sonrasında yaşına uygun derecede bir puzzle seçin. Çok fazla parçası olan ve karmaşık bir yapbozu çözmek ona zor gelebilir ve keyif alamaz. Yaş grubuna ve zevkine uygun bir puzzle’ı sıkılmadan defalarca çözüp oynayacaktır. Dilerseniz maket şeklinde oyuncak figürlü yapbozlara da yönelebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.