Su Grubu Burcu Kızlarına Okul Dönemi Trend Önerileri!

Okullar başladı! Ders zillerinin çalmasıyla birlikte hepimizi çeşitli telaşlar almaya başladı. Anne babaların telaşı ayrı, öğrencilerin telaşı ayrı, eğitimcilerin telaşı apayrı! Öğrenciler olarak dersler, ödevler, başlayacak sınavlar, gidiş ve dönüş yolundaki trafik, kulüp aktiviteleri ve hoşlanılan kişilerle yüzleşme durumu gibi telaşlar dört bir yanımızı sardı. Ancak bunların arasındaki en ama en önemli olanı yani “ne giyeceğini bilememe” telaşı bizi bizden alıyor! Bu öyle bir telaş ki belki de şimdiye kadar yaşanılanların en büyüğü! Özellikle serbest giyime izin veren okullarda ve üniversitelerde okuyanlarda günlük bir dert halini alan giysi sorunu, yakın gelecekte de pek çözülebilecekmiş gibi durmuyor. Senin de derdin aşağı yukarı böyle değil mi? Ama biz Moyra ekibi olarak, bu konuda da senin yanındayız tatlı kız! Sakın merak etme! Senin için okul açılması şerefine bazı trend önerileri hazırladık. Burcun Yengeç, Akrep veya Balık ise bu içeriğimiz tam da sana göre! Hazırsan gel başlayalım!

Su Grubunun Ev Rahatlığını Arayanı Yengeç Burcu:

Sevgili Yengeç burcu kızları hem rahatlığına hem de dış görüntüsüne düşkündür. Hem şık olmak hem de orasını burasını çektirme derdiyle uğraşmamak ister. Eğer sen de bu sade güzellerin arasındaysan, sana önerimiz ilk olarak kendine jean görünümlü bir tayt alman. Taytın rahatlığı başka nerede var! Son yıllarda hepimizin gardolabında mutlaka bulunan rahat ve şık taytlar ile sen de kendine çok güzel kombinler yaratabilirsin. Özellikle Jean görünümlü taytının üstüne giyeceğin herhangi bir rahat tişört ile şıklığına hem de ev rahatlığına kavuşacağını söyleyebiliriz.

Su Grubunun İddialı Seksiliğini Arayanı Akrep Burcu

Sevgili Akrep burcu kızları için görünüm rahatlıktan daha önemlidir. O nedenle rahatlığı ön plana çıkaracak kombinleri pek tercih etmeyebilirler. Sen de bu güçlü ve dayanıklı güzellerin arasındaysan, sana ilk önerimiz hemen kadife ya da deri görünümlü bir tayt edinmen olacaktır. Bu taytlar hem sana çaktırmadan rahatlık sağlar hem de kumaş yapılarıyla olabildiğince dikkat çeker. Özellikle derinin şık duruşu seni de tatmin edecektir. Alacağın kadife ya da deri görünümlü bir tayt ile iddialı cropları kombinlersen arzuladığın seksi şıklığa ulaşabilirsin.

Su Grubunun Romantik Şıklığını Arayanı Balık Burcu

Sevgili Balık burcu kızları için öncelik rahat olmaktır. Güzel görünmek ikinci planda gelir. Kısıtlanmayı sevmez, kısıtlayan hiçbir şeyi de istemez. Sen de bu özgür kızlar arasındaysan sana önerimiz de en kısa zamanda bir tayt edinmen olacaktır. Ancak sana önerdiğimiz tayt diğerlerinden farklı olarak push upı olan herhangi bir tayt. Bu taytın üstüne alacağın beli açıkta bırakan bir bluz ile romantik ve şık bir görünüme kavuşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.