Su Grubu Burçlarının Tavlama Taktikleri!

Burçlar aleminde herkesin zaman zaman aşk kapısına dayanır ancak sevgi her zaman karşılıklı olmaz. Taraflardan birinin kalbi hızla çarparken diğeri bu aşkın farkında bile değildir. Bazen de karşı taraf, kendilerine duyulan ilgiyi sezmekle beraber çaktırmaz. Burçlar kalplerini çalan sevgili adayı için çaba sarf etme yoluna gider. Her elementin üyeleri hoşlandıkları kişileri tavlamak için çeşitli formüller uygular. Su grubu burçları romantizm ağırlıklı taktiklere yönelir.

Balık (Masumiyet ve Romantizmle)

Su grubunun bu duygusal burçlarının dışarıdan saf ve masum bir imajı olsa da Balıklar karmaşık yapıda kişilerdir. Masumiyet bazen onlar için en büyük koza dönüşür. İnsan ilişkilerinde bu tavırların bazı insanlara çekici geldiğini iyi bilirler. Kurbanı oynamak veya hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi davranmak etkili bir formüldür Balıklar için. Özel hayatlarında da masumiyetin gücünü kullanırlar. İyi niyetli ve bir çocuk kadar saf davranışlarla hoşlandıkları kişiyi etkilemeye çalışırlar. Özellikle sevgili adayında dürüstlük arayanlar onların bu yönünden etkilenir. Balık burçlarının hoşlandığı kişiyi tavlama taktiğinden biri de romantizmdir. Aşkı bir illüzyon gibi gösteren bu yöntem, en çok da onların kendi grubundaki burçlarının kalbini çalmada etkili olur. Mum ışığında yemek, çiçek göndermek, şarkılar/şiirler yazmak Balıklar için klasik bir yöntemdir.

Akrep (Seksapelitesi ve Karizmasıyla)

Zodyak’ın vamp burçları arasında yer alır Akrepler. Bu özelliklerinin farkında olup sessiz ve derinden giderler ilişkilerinde. Birinin kalbini çalmak için stratejik ve emin adımlarla yol alırlar. Onların en kolay tavlama taktiği seksapeliteleridir. Tepeden tırnağa bu yönlerini belli ederler. Öncelikle fiziksel özelliklerini öne çıkarmaya çalışırlar. Fizik yapılarını belirginleştiren giysiler giyer, vücut geliştirme yapmışlarsa kaslarını göstermeye çabalarlar. Dış görünüme önem veren Boğa ve Terazi burçları bu yönteme karşı koyamaz. Akreplerin sevgili adaylarını tavlama araçlarından bir diğeri de beden dilleridir. Oturuş kalkışlarında, bakışlarında, konuşma tarzlarında karizmalarını konuştururlar. Çekiciliklerini yüz metre ilerden bile sezersiniz. Hoşlandıkları kişiye içinde çok fazla gizemler barındıran derin ifadelerle bakarlar. Onların rüzgarına kapılmamak mümkün değildir.

Yengeç (Şefkati ve Hünerleriyle)    

Aşkta, “Sevgi emektir” sözünü referans alan Yengeçlerin de aşkta kendilerine göre taktikleri vardır. Hoşlandıkları kişilere fazlasıyla ilgi gösterir ve şefkatli kollarıyla onları korumaya güdülenirler. Sağlıkla ilgili konularda anaç tavırlar takınırlar. Adaylarının en ufak can sıkıntısında teselli veya yardım için harekete geçerler. Bir anne-babanın çocuğuna gösterdiği şefkati yansıtır Yengeçler. Karşı tarafın hatalarını, kusurlarını asla yüzüne vurmaz, her zaman sevdiklerinin arkasında dururlar. Özellikle ilgiden hoşlanan Aslan ve Balıklarda bu taktik çok etkilidir. Bunun dışında Yengeç burçları flört adaylarını etkilemek için bazen hünerlerini konuşturur. El becerisi gerektiren işlerde bu burçların eline kimse su dökemez. Yemek pişirmek, araç gereç tamiri, zanaatsal bir beceri ortaya koymak gibi işlerle şov yaparlar. Bu formül Başak ve Oğlakları tavlamada oldukça işe yarar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.