Su Grubu Burçlarının Ölmeden Önce Yapılacaklar Listesi!

Duygular, sezgiler, sular, seller! Hislerin ete kemiğe bürünmüş halidir su grubu burçları: Akrep, Yengeç ve Balık! Onlar empati yeteneği tavan yapmış üç yakın arkadaş. Biraz içe dönükler, biraz da depresif tipler fakat fazlasıyla derinler! Uçsuz bucaksız hayal dünyalarında dolaşıp canları istedikleri istasyonda inerler. Sevgiyi, aşkı bedenini her noktasında yaşar, dalgalı denizlerde sürüklenip giderler. Ölmeden önce yapılacaklar listelerini bir an önce hayata geçirmek için hiç zaman kaybetmeden yollara düşerler!

Su Grubu Burçlarının Ölmeden Önce Yapılacaklar Listesi!

Gemi Batığına Dalış Yap!

Bunun için ne dünyanın öbür ucuna gitmeye gerek var ne de profesyonel ekipmanlara. Tak şnorkelini atla denize, elbet bulursan derinlerde demirden bir hazine!

Yerçekimsiz Bir Ortamda Uçmayı Dene!

Sana Ay’a yolculuk yap demiyoruz canım. Dünyada yerçekimsiz ortam mı kalmadı? Artık bu heyecanı tatmak isteyenler için birçok yer bulunuyor. Sadece Google amcana sorman yeterli!

Tayland’da Dilek Feneri Bırak!

Sen evin balkonundan da dilek feneri bırakabilirsin tabii fakat Tayland’da yapılan Loi Krathong Festivali’ni daha çok tavsiye ederiz! Resmen büyüleyici bir manzara! E ne duruyorsun, Kasım ayı için uçak biletlerine baksana!

Venedik’te Gondola Bin!

Eyfel Kulesi’ne çık desek belki klişe olabilirdi. Fakat Venedik’in kanallarında sevdiceğinle birlikte küçük bir tura çıkmayı kimse klişeleştiremez! Sence de öyle değil mi?

Kuzey Işıklarını İzle!

Bunun için üşümeyi biraz gözden çıkarman gerekiyor. Eksi bilmem kaç derecede kalacağından haberin var sanıyoruz. Finlandiya’da havalar pek günlük güneşlik değil malumunuz!

Kapadokya’da Balona Bin!

Kartpostallardan da hatırlayabilirsin, bilgisayarın için seçtiğin duvar kağıdı fotoğraflarından da. Peri bacalarında konaklayarak, sabahın ilk ışıklarında balonla havalanmayı kim istemez?

Mısır Piramitlerini Ziyaret Et!

Piramitlerin sırrı çözüldü! En az yılda bir kere önümüze çıkan bu haber manşetine tıklamaktan sen de sıkıldıysan Mısır piramitlerini görmenin artık zamanı gelmiş demektir!

Meteor Yağmuru İzle!

Ufkunu biraz daha genişletmek için, görsel bir şölene tanık olmak için, içinde yaşadığın evrenin nasıl mucizevi bir yer olduğunu görebilmek için meteor yağmurları gerçekten ölmeden önce yapılması gereken bir aktivite!

Dünyanın Farklı Yerlerinde Gün Batımını Seyret!

Belki Los Angeles’ta, belki Sdney’de bir roof top’ta. Yediğin içtiğin senin, dünyayı gezmek için romantik bir nedenin olsun!

Kendi Şarabını Yapmayı Öğren!

İster İtalya’da bir bağ evinde, ister İzmir’in Şirince köyünde! Tercih senin, öğrenmenin sınırı yok!

Bonus: Yunuslarla Yüz!

Bunun için okyanusa açılmana gerek yok, pek çok aquapark’ta yunuslarla birlikte yüzebilir, bu mükemmel canlılarla sıkı bir dostluk kurabilirsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir