Su Grubu Burçlarının En’leri!

Su grubu burçları olan Yengeç, Akrep ve Balık’ın ortak özellikleri çabuk değişen yapılarıdır. Kendilerine has duruşları olan bu üç burçtan Akrep’in namını bilmeyen artık yoktur. Her ne kadar sivrilmiş huyları ile tanınmış olsalar da Yengeç, Akrep ve Balık burçlarının bir diğer ortak özellikleri içe dönük olmalarıdır. Şimdi bunu okuyanlar “yok canım” diyebilirler ama Yengeç, Akrep ve Balık burçlarının içlerinde kopan fırtınayı bir tek onlar bilir. Rahatlıklarına her zaman öncelik veren Su grubu burçlarımızın en önemli özelliklerinden bir diğeri de sekse olan düşkünlükleri. Zengin fantazi dünyaları ile yatakta mutlu edemeyecekleri insan tipi yoktur. Yeter ki onların şehvetli kollarına bırakın kendinizi, gerisi kendiliğinden gelir. Dış dünyada olup bitenleri sessizce takip eden Su grubu burçları, çevresinde olup bitenleri çok iyi gözlemleme yeteneğine sahiptir. Hırslı olmalarına rağmen, hırslarını etraflarındaki insanlara hiç belli etmemeyi çok iyi başarırlar. Analiz yetenekleri bir hayli yüksek olan Su grubu burçlarının enlerini öğrenmeye ne dersin?

Yükselen burcunu öğrenmek için tıkla!

En Merhametli: Yengeç Burcu

Şefkatli ve hoşgörülü taraflarıyla ön plana çıkan Yengeç burcu, su grubunun “en merhametli” üyesidir. Duygusal ve duyarlı Yengeç burçları, oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Etraflarındaki insanların nelere ihtiyacı olduğunu kolaylıkla farkeder ve hemen harekete geçerler. Sezgileri çok kuvvetlidir. Bulundukları ortamda gizli saklı dönen işleri kolaylıkla fark edip, sessizce takip ederler. Su gibi sessiz ve sakin göründüklerine bakmayın… Aşırı hassas olmalarından dolayı çok çabuk kırılabilirler. Su grubunun “en merhametli” burcu Yengeçler için mantıktan önce duygular vardır. Kararlarını kalbinin sesine göre veren Yengeçler, hissettikleri doğrultusunda yaşar.

En Kıskanç: Akrep Burcu

Su grubunun “en kıskanç” üyesi Akreple ilgili ilk söyleyeceğimiz; asla onları karşınıza almayın. En az Başak burçları kadar mükemmelliyetçi olan Akrep burçlarını kızdırdığınız zaman inanılmaz acımasız olabilirler. Çok dikkatli bir gözlemci olan Akrep burçları, sevdikleri insanların etraflarında olan herkesi derinlemesine analiz edip, aklından “iyi-kötü” diyerek ayrıştırıp, kötü diye işaretlediklerinden en hızlı şekilde uzaklaştırmaya çalışırlar. Eğer bu insanları uzaklaştırmayı başaramazlarsa, huysuzlanıp söylenmeye başlarlar. Kolay kolay kimseye güvenmeyen Akrep burçlarını, bu güvensizlik duygusu maalesef kıskançlığa itiyor. Mükemmel bir sırdaş, iyi bir dost olan Akrep burçlarının şüpheci tavırları maalesef bir süre sonra en yakınındaki insanları bile yorabiliyor. Su grubunun ortak özelliklerinden biri olan “güçlü sezgi” durumundan ötürü, yakınlarının “yorgunluklarını” hemen anlayıp iki katı huysuzlanabiliyor. Uzlaşması zor, dediğim dedik bir karakter olan Akrep burçları için bu süreç kısır bir döngü haline geliyor.

En Romantik: Balık Burcu

Gelelim su grubunun “en romantik” burcu Balık’a! Su grubunun diğer üyesi Yengeç burçları gibi mantığı ikinci plana iten Balık burçları hislerinin onu götürdüğü yere gider. Sınırsız şefkati ile sevdiklerini sarar sarmalar. Hayal dünyalarının zenginliği onları romantizm konusunda neredeyse tüm burçlardan bir adım öteye taşır. Dışarıdan gelen laf ve sözlerden kolaylıkla etkilenebilen Balık burçları, duymak istemediği konularda çok iyi 3 maymunu oynar. Su grubunun “en romantik” burcu Balıklar, aşık oldukları zaman dünyayı aşık oldukları insanın etrafında döndürmek ister. Tanıdığınız bir Balık burcu arkadaşınız veya yakınınız varsa, aşık olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz. İçindeki o pozitif duyguları asla gizlemez, herkese bulaştırmaya çalışır. Baştan söyleyelim; romantizm konusunda bir Balık burcuyla yarışa girmeyin. Kaybedersiniz demiyoruz ama çok yorulursunuz.

En Çekingen: Yengeç Burcu

Su elementi grubunun “En Çekingen” burcu olan Yengeçler aynı zamanda şefkat ve merhamet duygusuna sahiptir. Hassas kişilikleriyle nam salan su grubu burçlarının arasındaki Yengeç burcu ayrıca çok yardımseverdir. Çoğunlukla duygusal yapısının etkisi altında kalan Yengeçler, dışarıdan çok yumuşak bir görüntü çizer. Herkese çok kibar davranan Yengeç burçlarını, bazı art niyetli kişiler saf olduklarını düşünerek kandırmaya çalışabilir. Yengeç burçları asla kanmaz ama kavgacı da davranmaz. Çekingen Yengeç burçları, olan bitenin farkına vardığı an bulundukları ortamdan en hızlı şekilde geri çekilirler. Aşırı kırılgan olan Yengeç burçları, tartışmaların içine sürüklenmek yerine tavrını sessiz ve asil bir şekilde ortaya koyar. Onlara kötü davranan kişileri yokluklarıyla cezalandırır. Kısaca çekingen Yengeç burçları heyecanlarını da kalp kırıklarını da kendi içlerinde sessiz sakin yaşar.

En Ketum: Akrep Burcu

Duygularını kontrol etme konusunda zaman zaman sıkıntı çeken Akrep burçları ilginç bir şekilde su elementi grubunun “en ketum” burcudur. Duygularını zirvede yaşamayı seven Akrep burçları rahatlarına düşkündür. Her su grubu burcu gibi dış etkenlerden kolayca etkilenen Akrep burçları, üstün komplo teorisi kurabilme özellikleri sayesinde karşısındaki insanın en ufak hareketinin veya sözünün altından her zaman bir şeyler arar. Onlar için güven çelikten bir duvar gibidir. Karşısındaki insana yüzde yüz güvenmeden kendinden çok kısıtlı bir şekilde bahseder. Tam anlamıyla ketumluğun dibine vurur. Akreplerin gerçek hallerini sadece ve sadece onları çok iyi tanıyan insanlar bilir. Normalde iç dünyaları başka olsa da dışarıya kendilerini bambaşka gösterirler.

En Hayalperest: Balık Burcu

Hassas kişiliğiyle ün salmış olan Balık burçları her zaman zengin bir hayal dünyasına sahiptir. Dışarıdan kıpır kıpır, oldukça pozitif görünen bir Balık burcunun aslında aklından neler geçtiğini kolaylıkla anlayamazsınız. Gerçek benliklerini saklama konusunda oldukça ustalaşmış durumdadırlar. Aşka ve romantizme çok değer veren Balık burçları, aşık oldukları zaman hayal güçlerinin onlara yaşattığı tüm hisleri sevdiği insana yaşatmak isterler. Bir Balık burcuyla iyi geçinmek istiyorsanız onun özgürlüğüne ve hayal dünyasına karışmamaya özen göstermelisiniz. Su grubunun “en hayalperest” burcu olan Balıkların hayal alemi onların kırmızı çizgileridir.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.