Su Grubu Burçlarının Düğünü Nasıl Olur?

Aranızda hala düğün sezonunu açmamış olan var mı? Mayıs ayına geldik, en azından bir iki nişana gitmişsinizdir diye düşünüyoruz şimdiye kadar! Gittiğiniz düğünleri, nişanları, etkinlikleri gözlemliyor musunuz? Bu etkinlikleri hangi burçların yaptığını, bu burçların hangi gruba mensup olduğunu düşünüyor musunuz? Biraz ilgilenmeye başlarsanız ortaya ilginç bir desen çıkıyor ve bu desen genel olarak pek şaşmıyor.

Teknolojinin de gelişmesi ve imkânların artmasıyla bir düğünün, bir nişanın ya da bambaşka bir etkinliğin bambaşka şekillerde yapılabilmesinin önü çok açıldı. O yüzden bu tarz etkinliklerin yapılabilmesi için tek bir yol yok ve herkes kendi yaşam tarzına, kendi sevdiği şeylere, kendi önemsediği noktalara göre bu etkinlikleri düzenleyebiliyor.

Bu içeriğimizde bir diğer burç grubumuz olan su grubuna ve onun burçları olan Yengeç, Akrep ve Balık burçlarına eğiliyoruz. Gelin şimdi su grubu burçlarının düğünlerinin nasıl olacağına hep birlikte bakalım. Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde kaybolabilirsin.

Su Grubu Burçlarının Düğünü Tek Kelime İle Duygusal Olur!

Su grubu burçları olan Yengeç, Akrep ve Balık burçlarının ne kadar duygusal olduklarını bilmeyen yoktur diye düşünüyorum. Onlar için hisler, her şeyden önemlidir ve hayattaki her şeyden önce gelir. Bu duygusallık da onlara farklı şekillerde gelir ve yansır. Her şeyi çok fazla hissederler ve bunu çok fazla içlerinde yaşarlar. Bu nedenle düğünlerinin de bu duyguları tam olarak yansıtmasını isterler. Bu duygusallığı güzel bir konuşmayla, tatlı bir sarılmayla, çok uğraşılmış ve güzelce hazırlanmış bir video kliple etraflarına yayabilirler. Bir Yengeç burcu insanının düğününde çiftin birbirlerini ve birlikteliklerini anlattıkları güzel konuşmaları dinlemek tam da bu bahsettiğimiz duygusallığa hizmet eder. Bir Akrep burcu insanının düğününde, iki tarafında çocukluklarından gelen ve hatta aileleriyle oldukları fotoğraflardan oluşan bir kolaj klip görmek pek de şaşırtıcı olmaz. Ya da bir Balık burcu insanının düğününde tamamen çifte özel şarkılardan oluşan bir playlist ile dans edilmesi çok tatlı bir detay olabilir. Tam birer aşk insanı olan bu burçlar, evlendiklerinde kendi duygu yoğunluklarının, misafirleri tarafından net bir şekilde görülmesini isterler.

Su Grubu Burçlarının Düğünü Büyük Olasılıkla Doğada Gerçekleşir!

Kır düğünü ya da son zamanlarda sayısı artan kumsal düğünü temaları tam da su grubu burçlarının zevkine ve isteğine göre gerçekleştirilebilecek organizasyonlardır. Su grubu burçları doğaya, özellikle de suya ve su kenarlarına oldukça bağlılardır. Bu nedenle sahilde yürümek, denize girmek, göle ayaklarını sokmak gibi eylemler, su grubu burçlarına mensup insanlar için adeta bir yaşam takviyesi almak yerine geçer. Suyun her çeşidinin, su grubu burçları üzerinde muazzam etkileri vardır. Sadece aldıkları kısa bir duş bile onları bambaşka bir insan haline getirebilir. Düğünlerini kumsalda yapmasalar dahi, düğün için düşündükleri mekân denizi sadece görüyor olsa bile, su grubu burçlarının suyla olan bağlantısı gözle görülür hale getirecek ve düğünün enerjisini değiştirecektir.

Su Grubu Burçlarının Düğünü Kesinlikle Yaratıcı Noktalarla Bezenmiş Olur!

Su grubu burçları, duygusal oldukları kadar yaratıcı olmaları ile de bilinirler. Özellikle Balık burcu insanlarının yaratıcılık ve hayalcilik becerilerini düşündüğünüzde bile bunun ne kadar doğru olduğunu fark ettiniz değil mi? Balık burcu insanları çiçekler içinde bir salon düğününü sevebilecekleri gibi, teknede yapılacak hareketli bir düğünü de sevip benimseyerek aynı incelikle ve yaratıcılıkla organize edebilirler. Düğünün ortasında koreografisini kendilerinin yazdığı dans figürleriyle dans ederek davetlilerini şaşırtabilecekleri gibi, kostüm değiştirip davetlilerin arasına da karışabilirler. Sadece bir davetiye için bile günler, haftalar harcayarak kendi davetiyelerini kendileri tasarlayabilirler. Sanat ve yaratım dolu güzel akılları, becerikli elleri ile birleştiğinde altından kalkamayacakları bir düğün organizasyonu var olamaz!

Su Grubu Burçlarının Düğünü Orijinal Olur!

Su grubu burçları her ne kadar geleneksele kökenlerine bağlı olsalar da özel zamanında orijinal şeyler yaratmaktan hoşlanırlar. Kendi düğünlerini de bu orijinallik çerçevesinde organize etmek isterler. Gelinliğinden damatlığına, davetiyesinden düğün pastasına, müzik seçeneklerinden masa örtülerine, salondaki çiçeklerden mekânın dışındaki masalara kadar daha önce görülmemiş şeyler yaratır, seçer ve uygularlar. Ellerinin değmediği tek bir detay bile olamaz. Romantiklikse masal düğünlerini aratmayacak ölçüde romantikliği, sadece filmlerde görebileceğimiz jestler ile aynı potada eriterek orijinal bir şekilde ortaya çıkarabilirler. Daha önce hiçbir düğünde görmediğiniz bir davetiyeyi, kendi elleri ile tasarlayıp yaptırmış ve sonra davetlileri ile paylaşmış olması oldukça olasıdır.

Su Grubu Burçlarının Düğünü Samimi Olur!

Su grubu burçları, duyguları daha fazla önemsediği için onların düğünleri görkemden, gösterişten şatafattan uzak ve kesinlikle sevgi dolu ve samimi olur. Ayrıca öyle herkes de katılamaz. Hayatlarındaki en önemli, en kıymetli insanları davet ederler. Gerçek yakınlığa önem verdikleri için hayatlarının bu en özel anını da hayatlarında gerçekten büyük bir yere sahip insanları yanlarında görmek isterler. Özellikle Yengeç ve Akrep burcu insanları özel hayatlarına çok düşkün oldukları için, kendi düğünleri gibi kıymetli bir organizasyonun her bir dakikasını sevdiği ve “ailem” diyebildiği insanlarla geçirmek ister. Haftada bir kez “ayıp olmasın” diye selam verdiği bir komşu ile ya da 10 yıldır görmediği bir sınıf arkadaşı ile zamanını boşa geçirmek istemez. Sadece en yakınlarının katıldığı gizli bir etkinlik gibi düşünebilirsiniz onların düğünlerini. Genel olarak herkesin birbirini tanıdığı, minik gruplarla yapılan düğünler gerçek anlamda büyük eğlencelere gebedir. Hem davetliler kendilerini çok özel hissedecektir hem de herkesi tanıdıkları için rahatlayarak dans ederek anın tadını çıkarmaları çok kolaylaşacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.