Spor Salonunun Aynasında Fotoğraf Çekilen Burçlar!

Instagram’dan, gittiğin fitness salonundan alışıksındır böyle arkadaşlara! Kol kasından, baklavasına, adonisinden, parmak ucuna kadar her yerini kare kare çeker, spora sadece sosyal medyaya fotoğraf atmak için giderler. Salona verdikleri kadar, internet paketlerine de tonla para öderler. 2 saat kaldıkları yerde zamanlarının dörtte üçünü fotoğraflarını shoplamakla geçirir, gelecek like sayısının istatistiğini düşünür.

Aslan

Gösteriş düşkünü Aslan burcu Güneş’ten aldığı bütün enerjisini sonuna kadar yansıtıyor. Girdiği her ortamda o konuşulsun istiyor, sosyal medyayı kasıp kavurmak için birbirinden cesur pozlar veriyor. Günde en az 1 saat spor salonuna gidip hem vücuduna hem de Instagram hesabına yatırım yapıyor. Bazen aynanın karşısında şekilden şekile girse de doğru açıyı yakaladığında yüzünde çiçekler açıyor. Doğuştan gelen öz güvenine vücut faktörü de etkilenince, egoist Aslan’ı Everest’ten indirmek neredeyse imkansız hale geliyor!

Koç

Kolay mı o kasları yapmak? Her gün işten sonra spor salonuna kendini atmak? Kafasını koyduğunu yapma konusunda bir ilah olan Koçlar, gücünü göstermeyi sever. Atletik yapıları ve cesur duruşlarıyla tüm dikkatleri üzerine çeker. Fitness salonunun aynasında verdiği pozlarla adonislerini, six packlerini bütün Instagram alemine resmeder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.