Son Yıllarda Yıldızı Parlayan Dört İsim!

Hayat ve teknoloji ilerledikçe şov dünyası da yeni yıldızlar çıkarıyor. Bunda en büyük payı sosyal medya kanalları alıyor. Kendine has kişilikleri, yaşam tarzları ve yetenekleri olan bu yeni nesil ünlüler medyada geniş yer buluyor. Çoğunluğu fenomenlerden oluşan bu isimlerin bazılarını ve burçlarını masaya yatırdık.

Aleyna Tilki

Son yılların en iyi çıkış yapan şarkıcısı oldu. Kendine has güçlü sesi geniş kitlelerce çok beğenildi. Gençliğinin de verdiği enerjiyle hırsla çalışan Aleyna Tilki tam bir Koç burcu ünlüsü. Megaloman tarafıyla sık sık kendini öven genç sanatçı, özellikle gençler tarafından büyük rağbet görüyor. Burcunun verdiği girişkenlikle henüz çocukken kolları sıvayıp ses yarışmasına katılmıştı. Aşırı özgüveni ve patavatsızlığı eleştiri konusu olsa da gururundan ve egosundan geri adım atmıyor. Yükselen burcu Balık olduğu için bazen kafası güzel izlenimi veriyor. Birikmişliğini zaman zaman ağlayarak deşarj ediyor. Yenilikçi ve hırslı yönüyle yurt dışına açılarak dünya çapında bir yıldız olmanın çabasını sarf ediyor.

Kerimcan Durmaz

Esprili videoları, bakımlı görüntüsü ve sempatikliğiyle sosyal medyanın en ünlü fenomenleri arasına girdi. Çok sayıda takipçisiyle kurduğu etkileşim medyada da geniş yer buluyor. Akrep burcu olan Kerimcan Durmaz, seksapelitesiyle dikkat çekiyor. Alaycı tarzıyla her konuyu mizah malzemesi yapıyor. Akreplerin vefa duygusuyla arkadaşlarına karşı son derece sadık ve nazik yaklaşıyor. Bakımlı ve zarif görüntüsünün altında Ay burcunun Terazi’de olması yatıyor. Daha önce makyaj sanatçısı olan ünlü fenomen; giyim tarzıyla da takipçilerini hayran bırakıyor. Yakışıklılığı ve fit fiziği beğenilirken lüks yaşamıyla imrendiriyor. Zaman zaman eleştiri konusu olsa da dj’lik yaptığı ve dans ettiği mekanları doldurmayı başarıyor.

Danla Biliç

Medya dünyasına damga vuran ünlülerden biri de yine bir sosyal medya fenomeni olan Danla Biliç. Espri yeteneği ile takipçilerini eğlendirirken, kendisiyle dalga geçen mütevazı tarzıyla sempati toplamıştı. Gerçek adı Neslihan Damla Akdemir olan genç fenomen bir Terazi kadını. Burcunun verdiği iletişim gücünü sonuna kadar kullanıyor. Güneş ve Ay burcunun ortak olmasından mütevellit, makyaja ilgisi ve yeteneğinin kaymağını yiyor. Çektiği makyaj videoları ilgiyle izleniyor, insanlar onun sohbetine geliyor. Dış görünümüne çok dikkat ettiğinden gerektiği taktirde estetiğin nimetlerinden de faydalanıyor. Sosyal medya kanallarında aldığı çok sayıda reklamla en fazla kazanan fenomenler arasında girmiş bulunuyor.

Şeyma Subaşı

Televizyon ve medyada Acun Ilıcalı’yla olan birlikteliğiyle tanınmıştı. Ünlü yapımcıyla evlendikten sonra daha fazla göz önünde olmaya başladı. Instagram’da gezdiği yerler, lüks yaşamı ve şık kıyafetleriyle öne çıkmaya başlamıştı. Yengeç burcu olan Şeyma, enerjisi ve şımarıklığıyle dikkat çekse de Ay burcu olan Akrep’in özelliklerini daha fazla yansıtıyor. Eleştirilere soğukkanlı yaklaşıp duygularını gizleyebiliyor. Boşanma sonrası problemleri görmezden gelip kısa sürede ayağa kalkmıştı. Yüksek enerjisiyle sürekli seyahat etmekten yorulmuyor. Şık giysileri ve iddialı fotoğraflarıyla seksapelitesini öne çıkarıyor. Yeni flörtüyle olan yaşamını zaman zaman gözler önüne sererek Acun tarafından terk edilmiş imajını yıkmaya çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir