Son 5 Sevgilisini İnternet Ortamından Bulmuş 3 Burç!

Çağımız teknoloji çağı malum. Artık görücü usulü out, Tinder ve benzeri aplikasyonlar in! Muhallebiciler ise zaten tarih oldu, yeni trend DM’den yürümek! İlk fırsatta bir araya gelmek. Devir tüketim devri sonuçta, kim uğraşacak mektup yazmakla, deste deste güller yollamakla! Nerede o eski aşklar diye bir giriş yapar, Leyla’dan, Mecnun’dan çıkardık da neyse ki konumuz başka! İşte karşınızda son 5 sevgilisini internet ortamından bulmuş 3 burç! Bakalım hangisi potansiyel sevgili adaylarını nerelerde arar bulurmuş?

İkizler

Aslında bu üç burcun en büyük ortak noktası, elementlerinin hava olması! Hepsinin iletişim yönü kuvvetli; teknoloji ve değişimle pek bir ilgili! İlk kazanovamız İkizler! Favori uygulaması ise tabii ki Tinder! Çok mu reklam koktu? Hayır canım, hayatın gerçekleri! Bir sağa kaydır, bir sola kaydır, arada gelsin süper like’lar, match olmalar! Hayatının sonuna kadar eğlence ve sınırsız flört! İkizler burcu daha ne istesin? Zaten bak son 5 sevgilisine, internet ortamından bulmadıysa dükkanı kapatıp gidelim Papua Yeni Gine’ye!

Kova

Pek ilişki insanı olmasa da flört etmeyecek de değil ya! Kova insanı iletişim kurmayı sever, zekasıyla hareket eder. Tipiyle, görünüşüyle değil, sözleriyle etkiler! Ayağını denk al yani, bizden söylemesi! Cool tavırları, mesafeli yaklaşımı, muhalif bakışları! Eşittir George Clooney coolluğu! Dedik ya zaten iletişim yeteneği yüksek diye, dünyanın en zeki insanının bile aklı karışır yazdıklarını görünce. Büyük ihtimalle onun da burcu Kovadır da her neyse. Biz konuya dönelim. Değişimin ve yeniliğin diğer adı Kova insanı, gelenekselliğe karşıdır, cep telefonundaki uygulamalara yakından bağlıdır. Hem internet ortamından sevgili bulmak hem de  ister konuşma tarzıyla olsun, ister kurduğu cümlelerle karşısındaki etkilemek konusunda bir numaradır!

Terazi

Bir hava grubu burcuyla karşındayız sayın okuyucu! İlişki eşittir, Terazi burcu. Tamam tekrar yalnız kalamadığından falan bahsetmeyeceğiz sana, e sen de her söylediğimize bu kadar alınma! Biraz şekilci olmasıyla ünlü bu arkadaşlar için Instagram resmen bir vitrin! Blogger havasında çektiği fotoğraflar, bekar olduğunun sinyallerini veren pozlar, DM’lerin dolup taşmasına neden olurlar! Sosyal medyadan sevgili yapmak konusunda listenin üst sıralarında yer alırlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir