Şöhret Dünyasına Dalıyoruz! Hangi Burç Nasıl Bir Hayata Sahip Olurdu?

Herkes bir günlüğüne de olsa şöhret olmayı, herkes tarafından tanınmayı ve sevilmeyi ister. Kimisi gözde bir film yıldızı, kimisi güzellik gurusu, kimisi de yüzyılın lideri olmaya aday! Peki burcuna göre senin şöhret hayatın nasıl olurdu?

Hırslı Koçlar, Tam Anlamıyla Bir Diva

Lady Gaga, Mariah Carey, Robert Downey Jr., Celine Dion, Eddie Murphy, Russell Crowe ve Fergie’nin Koç burcu olduğunu biliyor muydun? Bağımsızlığa bayılıyorsun ve kendi ayaklarının üzerine durup başarılı işler yapmak senin için çocuk oyuncağı. İçinde tam anlamıyla bir diva yatıyor, şöhret dünyasına adım attığın anda harika bir yıldız olacağın kesin. Ayrıca dünyaca ünlü, herkesin tanıdığı biri olmak bu hırsın ve heyecanın ile çok da zor değil!

Lükse Düşkün Boğalar, İş Dünyasının Parlayan Yıldızı

Zodyak’ın lükse düşkün ama bir o kadar da maliyet bilincine sahip burcu olarak, pratik, dayanıklı ve mantığınla emin adımlar atan bir yapın var. Maddiyata fazlasıyla önem veriyorsun ve rahat, sıkıntı çekmeden bir yaşam geçirmek istiyorsun. Bu yüzden ne kadar ünlü olursan ol, Boğa burcu Jessica Alba gibi mutlaka kendi girişimin olan bir işe sahip olmak seni daima tatmin edecek!

Çok Yönlü İkizler, Şov Dünyasının Aranılan Yüzü

Tam anlamıyla bir iletişim burcu olarak tanıdığın, tanımadığın herkesle sohbet etmeyi çok seviyorsun. Hayattan maksimum derecede keyif almaya çalışıyor, enerjin ve pozitifliğin ile herkesi büyülüyorsun. Amy Schumer gibi muhteşem şovlar düzenleyecek, esprileri ile herkesi kahkahaya boğacak biri varsa o senden başkası olamaz! Ayrıca birbirinden güzel kitapların nadide yazarı haline gelebilir, adından sıkça bahsettirebilirsin!

Duygusal Yengeçler, İçleri Titreten Şarkıların Yazarı

Hayal gücü yüksek, duygusal ve empatik bir Yengeç burcuysan senin için romantik, duygu dolu şarkıların sahibi olmak biçilmiş kaftan. Son yılların popüler isimleri olan, şarkılarıyla herkesi büyüleyen Ariana Grande ve Selena Gomez de tıpkı senin gibi Yengeç burcu. Ayrıca Taylor Swift’in de Ay burcunun Yengeç olduğunu söylemekte fayda var. Bu kadar duygularıyla yaşayan ve hassas biri olup birbirinden güzel şarkı sözleri karalamaman pek mümkün değil zaten!

Görkemli Aslanlar, Kırmızı Halıların Gözde Film Yıldızı

Doğuştan gelen bir karizma, bakışları üzerinde toplayan bir güzellik, pozitif enerjiyle dolu bir ruh ve hevesli yapısıyla her işin altından kalkabilen yüce gönüllü bir insan… Tam anlamıyla seni anlatıyoruz değil mi? Bu saydığımız özellikler bile bir film yıldızı olman için yeter de artar bile! Ayrıca beyaz perdenin en başarılı ve popüler isimlerinden olan Robert De Niro ve Charlize Theron’ın da Aslan burcu olduğunu unutmamalısın.

Üretken Başaklar, Defilelere Damga Vuran Moda Tasarımcısı

Dünyaca ünlü, en iyi moda tasarımcılarının çoğunun Başak burcu olduğunu biliyor muydun? Tom Ford, Karl Lagerfeld, Roland Mouret, Gareth Pugh, Stella McCartney, Zandra Rhodes ve Elsa Schiaparelli bunlardan sadece bazıları. Mükemmeliyetçi çizginle muhteşem ürünler tasarlamak ruhunda var! Ayrıca Tom Ford’un bir ayakkabı tasarlarken topuğunda bile milimetrelik hata yapmamak için fazlasıyla özenli çalışma özelliğinin de Başak burcundan geldiğine eminiz!

Estetik Düşkünü Teraziler, Fiziğiyle Büyüleyen Güzellik Gurusu

Zodyak’ın estetik düşkünü olarak her şeyde bir güzellik arıyor, göze nasıl daha iyi hitap edeceğini öğrenmeye çalışıyorsun. Tanrıça standartlarına sahip büyüleyici, zarif ve doğal bir yapın var ve elinin dokunduğu her şeyi güzelleştirme yeteneğine sahipsin. Kim Kardashian, Monica Belluci, Hülya Avşar ve Nil Karaibrahimgil güzelliğiyle büyüleyen Terazi kadınlarından. Yaşadığın dönemin güzellik emsali, her çağın unutulmaz kraliçesi olarak ister makyaj uzmanı ol, istersen de iç mekân tasarımı yap, keyif senin!

Araştırmacı Akrepler, Profesyonelleşmiş Moda Influencer’ı

Gözlem ve araştırma yeteneğin o kadar kuvvetli ki etrafında kim ne giymiş, nasıl kombin yapmış, hangi marka neler üretiyor hepsini öğreniyorsun. Üstelik sonrasında bu kadar derin araştırmanın ardından gardırobunu muhteşem detaylarla süslüyor, adeta bir stil ikonu olma yolunda ilerliyorsun. Hal böyle olunca şöhret dünyasında da boy boy fotoğrafları çekilen, markaların peşinden koştuğu bir influencer haline geliyorsun! Tıpkı Alexa Curtis gibi!

Yaylar, Sahnelerin Vazgeçilmez Sesi

Enerjik, girişken ve coşkulu yapın sayesinde sahnelerin tozunu dumana katabilecek bir potansiyele sahipsin. Fakat maceraperest yönün sebebiyle sansasyonel olaylarla gündemde kalma ve hatta bu yüzden sanat hayatını bitirebilme tehliken var! Britney Spears’ın en popüler olduğu yıllarda kendini nasıl da bir anda bitirdiğini sen de çok iyi biliyorsundur. Hayatını beli çerçevelerin içine oturttuğun zaman çok başarılı bir şarkıcı olacağına şüphe yok. Tıpkı Taylor Swift gibi 🙂

Profesyonel Oğlaklar, Yüzyılın Lideri

Sorumlulukların bilincinde olan, profesyonel, saygınlığı önemseyen bir Oğlak burcuysan siyasi imparatorlukların başında bulunmayı hak eden birisin! Michelle Obama ve Büyük Britanya’nın gelecekteki kraliçesi Kate Middleton şöhret dünyasının tanınmış Oğlak burçlarından. Kıt kaynakları yönetebilen, ağır başlı, olgun ve çalışkan oluşun sayesinde yaşadığın ülkenin lideri olamaman için hiçbir sebep yok!

Arkadaş Canlısı Kovalar, TV Programlarının Vazgeçilmezi

Tam anlamıyla bir hayırseversin, toplumsal olaylara karşı duyarlısın ve herkesin eşit bir yaşam paylaşabilmesi için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışıyorsun. Üstelik bu kadar güzel işler yaparken alçakgönüllü oluşun ile de herkesi büyülüyorsun. Ellen DeGeneres, Amal Clooney, Oprah Winfrey yolunu örnek alabileceğin ünlülerden.

Artistik Balıklar, Sanatçının Kelime Anlamı

Şair, dansçı, oyuncu… Şöhret dünyasında sanatçı kavramının karşılığı olarak hangi meslek varsa hepsi sen olabilirsin! Bir kere doğuştan görsel sanatlar ve müzik konusunda çok yeteneklisin, ayrıca hayal gücün çok gelişmiş ve fazlasıyla duygusal birisin. Ortaya muhteşem işler çıkaramaman için hiçbir sebep yok. Rihanna, Eva Mendes, Bruce Willis, Drew Barrymore, Kurt Cobain… Daha saymamıza gerek var mı? 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.