Siyasi Olmadıkça Hiçbir Partiyi Kaçırmayan 4 Burç!

Kulaklarda son ses müzik, yanıp sönen rengarenk ışıklar ve kendini müziğin ritmine kaptırmış dans edenler… İçlerinden birkaçını seç ve sor bakalım kaçı farklı burçtan? Cevap bizden, 4’ü geçmez burçlarının çeşitliliği. Hafta sonuna dair eğlence planlarını Cuma gelmeden yapan ve geceleri bangır bangır müziğin yankılandığı storyler atan burçlardan kendileri. Parti yıldızlığına soyunan ya da kendinden geçene dek eğlenmeyi düstur edinenler de buna dahil. Avrupa Yakası dizisinden tanıdığımız Bülent Onaran karakterinin söylediği gibi “Beni bilirsin hayatım, siyasi olmadıkça hiçbir partiyi kaçırmam” onların yaşam mottosu sanki. Zodyak’ın en ortam düşkünü 4 burcu aşağıdaki gibi!

Haydi Eller Havaya Diyen Yay

Eğlenceli partilerin en tanıdık yüzü kuşku yok ki Yaylar! Ev partilerinde uzun zamandır görüşemediği insanlarla bir araya gelsin, yakın arkadaş çevresiyle after partilere katılsın, müziğin sabaha kadar susmadığı mekanlarda dans pistinin tozunu attırsın… İşte Yayların hafta sonu rutini! Başka türlü hayattan zevk alabilmesi de zaten mümkün değil. Ne olursa olsun ama yeter ki eğlence hiç dinmesin. İçerisinde bulunduğu grupta en fark edilen ve “Haydi eller havaya” nidalarıyla herkesi eğlencenin bir parçası olmaya davet eden kişi de yine ondan başkası değil.

Nerede Parti Orada İkizler

İkizlerin olmadığı bir partiye parti mi denir? Nasıl eğleneceğini de insanları nasıl eğlendireceğini de herkesten iyi bilir. Bu işin piri olduklarını belirtmemize bile gerek yok, parti konseptinden müzik seçimine kadar her şey onlara gönül rahatlığıyla emanet edilebilir. Ne planlayacakları hiç belli olmaz ama kişilerin partiden kendilerinden geçmiş bir şekilde ayrılacağı garanti. Tıpkı onun gibi! Yeni insanlarla tanışmak, yakın çevresiyle buluşmak ya da kurtlarını dökmek için partiler onun vazgeçilmez adresi.

Partide Tüm Gözleri Üzerinde Toplayan Aslan

Eğlencenin tavan yaptığı partilerin aranan yüzlerinden biri Aslanlar! Tabii onları öyle bir ellerinde içkileri, diğer elleri havada dans pistinde kendinden geçmiş bir şekilde görebilmek çok mümkün değil. Asaletleri buna izin vermez ki! Tek istisna partinin kalitesinden sual edilmemesi ve misafirlerin kalbur üstü çevreden oluşması… Ancak bu takdirde locasından kalkıp, kendini gösterecektir. Yeni bir çevre edinmesi ve tüm gözleri üzerinde toplaması da sürpriz değil. Nerede olurlarsa olsunlar partinin yıldızı onlardır denebilir.

Yeni Bir Çevre Edinme Fırsatını Asla Geri Tepmeyen Terazi

Yepyeni insanlarla arkadaşlık kurmak ve eğlencenin tadını hep beraber çıkarmak… Teraziler için partinin tanımı bundan ibaret. Her parti davetine gözü kapalı evet demesinin sebebini de yine bu anlayışta aramak gerek. Sosyalleşmeyi ve yeni bir çevre edinme fırsatını bir kez olsun kaçırmadıkları göz önüne alındığında her partide onlara en zarif kıyafetlerini giymiş bir şekilde birileriyle sohbet ederken rastlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.