Sınır Tanımayan Burçlarda Yeni Trend: Gerdek Fotoğrafçılığı

Mezuniyet fotoğrafları, düğün fotoğrafları, doğum fotoğrafları ve karşınızda gerdek fotoğrafları! Yok, şaka falan değil. Amerika’dan çıktı, sıcak sıcak ülke topraklarımıza ulaştı. Belki insanlar biraz sınırları zorlamaya başladı, belki farklı olacağım diye balataları kopardı. Yatak üstünde verilen “bakın biz birazdan gerdeğe gireceğiz” pozları bu arkadaşların kaç yıldır seks yapmadığını düşünmemize yol açtı.

İlk olak ABD’de başlayan gerdek fotoğrafçılığı yakın zamanda Türkiye sınırları içinde de uygulanmaya başlandı. Gelin ve damadın gerdek gecesi heyecanı kadraja yansırken, yapılan çekime “first night” adı kondu. Çiftler kimi zaman yatakta, çarşafların arasında, kimi zaman ise soyunurken, iç çamaşırları ya da pijamalarıyla fotoğraflara konu oldu. Pek alışık olmadığımız bu görüntülerin nerede sergileneceği ise aklımızda soru işaretleri oluşturdu.

Düşünsenize kaynananız gelmiş, “anneciğim, gelin size gerdek fotoğraflarımızı göstereyim” diyorsunuz? Mümkün müdür böyle bir durum. Kayınvalideniz o albümü önce başınızda paralar, sonra oğlunu en hızlısından boşanmaya zorlar. Peki hangi burç gerdek fotoğrafları için elini taşın altına sokar, cesaretini dosta düşmana göstermek için çabalar, kalıplaşmış bütün düşüncelere savaş açar?

Her daim sınırları zorlayan, en seksi çamaşırlarıyla uçlarda dolaşan Akrepler; açık fikirliliğini bütün dünyaya göstermek isteyen, sıra dışı olma konusunda hiç çaba sarf etmesi gerekmeyen, aykırılıkta üstüne rakip tanımayan, gelenekselliğe karşı tavrını net bir şekilde ortaya koyan ve kalıplaşmış tüm tabuları yıkmayı amaçlayan Kovalar gerdek fotoğrafları çekilmeye dünden hazırlar. En cesur pozlarını evlerinin baş köşesinde sergilemekten bir gram çekinmez, kim ne der diye düşünmez, gelecek tepkileri kafalarına toka diye takmazlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.