Sinem ve Kenan’ı Merkür Retrosu Çarpıyor!

Hatırlayacağınız gibi Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu geçtiğimiz mayıs ayında şahane bir düğünle dünya evine girmişti. Hem gelin ve damat hem de davetliler magazin basının fazlasıyla ilgisini çekmişti. Ancak o günlerde konuşulmayan bir şey var; ünlü çiftin düğün için seçtiği tarih, evlilik gibi önemli bir adım için astrolojik olarak pek de uygun değildi.
14 Mayıs 2016 tarihinde Merkür retro hareketteydi ve daha o günden bu evliliğin her Merkür retrosunda bir şekilde sarsılacağını tahmin etmek zor değildi. Geçtiğimiz haftalarda basında yer alan “Sinem ve Kenan ayrılıyor mu?” haberi, bu tahminleri haklı çıkarıyor.Sinem ve Kenan’ın haritalarına baktığımızda birbiriyle çok iyi iletişim kuran ve birbirini her konuda destekleyen bir çift görüyoruz. Bu tutumlarını Merkür retrosunun sebep olabileceği anlaşmazlıkları çözmek için kullanırlarsa evliliklerini başarıyla yürütebilirler.Özellikle önümüzdeki iki yılda Merkür retroları, ünlü çiftin evliliğini sınayacak gibi görünüyor. Bu dönemlerde su yüzüne çıkacak problemleri çözerek ilerlemeleri ve evliliklerini rayına sokmaları gerekiyor. Eğer ortaya çıkan sorunlarını aralarındaki güçlü iletişimi kullanarak çözebilirlerse 2019 yılından sonra evliliklerinde daha sakin bir döneme geçebilecekler.

Sinem ve Kenan’ın iletişimlerindeki uyumdan güç almaları ve birbirlerini desteklemeye devam etmeleri evlilikleri için olumlu olacaktır. Çiftimize mutluluklar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.