Sınavlara Çalışmadan Sınıfı Geçen 5 Şanslı Burcu Açıklıyoruz!

Sınavlara çalışmadan sınıfı geçen şanslı arkadaşlar, arkadaşlarımız… Hepimizin sınıfında bu versiyondan bir tane vardır. Bizimle, hatta belki bizden fazla gezer, her akşam bir konserdedir, sinemadan tiyatrodan çıkmaz, derse girdiği görülmemiştir, hafta sonları o kahvaltı senin bu kahvaltı benim gezer, evde de ders çalışmadığını söyler ama genellikle hepimizden yüksek not alır. Bunu istersek taktikle falan açıklayabiliriz elbette ama asıl olayın çoğunlukla şans olduğunu hepimiz biliyoruz sanırım. Şimdi hazırsanız gelin bu burçları beraberce inceleyelim.

Meraklı Yay Burcu İnsanlarının Ders Çalışmaya Pek İhtiyacı Yoktur

Yay burcu insanları, farklı kültürlere, farklı felsefelere ve farklı dinlere olan merakıyla bilinirler. Onlar gezmeyi görmeyi, seyahat etmeyi, yeni şeyler keşfetmeyi çok severler. Yıllardır dilimizden düşmeyen o meşhur “Çok okuyan mı daha çok bilir yoksa çok gezen mi?” sorusundaki “çok gezen” kesinlikle Yay burcu mensubudur. Bu nedenle birçoklarından daha fazlasını bilir ve sınavlarda da şansı bu nedenle hep daha yaver gider.

Yaratıcı Balık Burcu İnsanlarının Dostu Klasik Yazılı Sınavlar

Balık burcu insanlarının belki de en kuvvetli yönleri sezgisel oluşlarıdır. Altıncı hisleri çok gelişmiştir. Bu nedenle çoktan seçmeli sınavlarda doğru cevabı bulmaları ve testi geçmeleri çok olasıdır. Ayrıca Balık burcu insanlarının hayal gücü oldukça yüksektir. Artistik yönleri ise oldukça kuvvetlidir. Böylelikle onların esas güçlü alanı klasik yazılı sınavlar olmaktadır. Şov yaparcasına yazdıkları cevaplar onlara her zaman sınavları geçmenin anahtarlarını verir.

Kova Burcu İnsanları Aldıkları Güzel Notları Zekâlarına Borçlular

Entelektüel Kova burcu insanlarının, sınavlara çalışmadan geçmelerini zekâlarına ve akıl yürütme yeteneklerine borçlu olduklarını söyleyebiliriz. Sorulara alternatif çözümler üretmeye yatkın olmalarının buna olan katkısı görmezden gelinemez. Her an her soruyu çözebilecek potansiyele sahiplerdir. Ayrıca alternatifleri görebilmelerinin de buna kuvvetli şekilde destek olduğunu görebiliriz.

Hırslı Koç Burcu İnsanları Hayatı Yaşayarak Öğrenirler

Koç burcu insanlarının hayata olan inancı ve tutundukları şeyler pek çoğumuzunkinden daha kuvvetlidir. Bu nedenle onlar okuldaki eğitimden çok dışarıdaki hayattan öğrenerek yaşarlar. Kendi kendilerini motive edebiliyor olmaları onları daha canlı ve daha güçlü kılar. Cesur ve gayretli oluşları ile ellerinden pek bir şey kurtulmaz. Buna okuldaki sınavlar da dâhil!

Oyuncu Aslan Burcu İnsanlarının Şeytan Tüyü Onları Asla Yalnız Bırakmaz

Aslan burçlarının durumu ise bu yukarıdaki örneklerden ufak farklarla ayrılıyor. Onlar doğuştan şeytan tüyüne sahip insanlar oldukları için, sınavlarda takılıp kalsalar bile, onlara bayılan hocaları sayesinde ya ekstra not alırlar ya da hocaların onlara sınav dışında bir ödev ya da proje vermesine neden olurlar. Her halükarda sıcak ve oyuncu Aslan burcunun da sınavlara çalışmaması dersleriyle ilgilenmediği anlamına gelmiyor tabii.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde kaybolabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.