Sinan Akçıl’a Merkür Çarptı!

Mars İkizler flörtözlüğünün temsili Sinan Akçıl, genç görünme özentisiyle gündemden düşmüyor. Sık sık değiştirdiği sevgilileri, Justin Bieber’a benzettiği tavrıyla sevdirirken güldürmeyi ihmal etmiyor.

Bu kez Mars İkizler’in çelmesine takılan, “hop ordayım hop burada aklım da bir karış havada” diyen Sinan Akçıl, yakında retro yapacak olan Merkür’ün gölge hareketinin gazabına uğrayıp kendi kendine düzdüğü methiyelerle alaycı kuşlara yakalandı. Fake hesabını aktive etmeyi bir an unutan Akçıl, dillere düştü! Hacklendim deyip işin içinden sıyrılmaya çalışsa da henüz al al yanakları orijinal rengine kavuşamadı! Yanlış hesap şimdilik Bağdat’da kaldı!

Sevgili Akçıl; Mars ikizlerine güvenip alengire soyunacaksan, astroloğuna bir danış deriz! Olası retroları, karanlık gölgeleri, kareleri, karşıtları bilir, ele güne rezil olmazsın!

Gelelim alaycı kuşların diline düşen Akçıl trajedisine yapılan komikli yorumlara!

Temsili Başak’ların eleştirirken eser miktarda hırpalayan tavrını takınıp, varoşluk demeyelim, çok da gülüp eğlenmeyelim. Merkür’ün gölgesinde yaptığımız ‘dislike’lar, gün gelir bizim güneşimizi tırmalar, dikkat edelim!

Eğlencenin dozunu, kahkahanın iplerini zaman zaman kaçıran Yay temsilleri, her dilde gülebilir, eğlencenin ayarını kaçırabilirler. Ama ne demişler gülme komşuna gelir başına! Aman Merkür ağlatmasın!

Böyle bir konuya dahi ciddiyetle yaklaşan Oğlak temsilleri, Mars İkizler Akçıl’a sorsan acaba ne anlattığının farkında mıdır? Bugün bunu anlatır, yarın başkasını! Fazla takılmayalım, güldük eğlendik, zamanıdır geçip gidelim deriz.

Hem tespit eder hem beğenmez, yetmezmiş gibi içini güzelce döker bir rahatlar, tabi ki Kova temsillerinden bahsediyoruz. Ama dikkat ediniz! Gün gelir kazılan kuyular gözden kaçar, olur da ayağa olmadık taşlar değer, çukura düşüverirsiniz.

Terazi kararsızlığıyla, bugünün yarını olacağını da dikkate alan, kendini övüyor mu, övmüyor mu ikirciğine takılanlar doğru yoldasınız. Bugün çoktan geçti, yarın sürprizlerle dolu! Şaşırıp şaşırtmayalım sonra!

Yaşamı sorgulamak için Akçıl’ın gafını bekleyen Akrep temsilleri, mantar bitki mi sorarım size? Plüton gezegen mi değil mi? Daha cevaplanacak onlarca soru var! Bırak Akçıl kapılmış gidiyor Merkür’ün girdabına. Anlayamazsınız ?

Not: 13 Ağustos’ta Başak burcunda retro yapacak Merkür, geçtiğimiz günlerde gölge harekete başladı, hızı yavaşladı. Bu günlerde, detayları gözden kaçırmak başımıza bela olabilir. Aman dikkat edelim!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.