Sıla’nın Ay Burcunun Aslan Olduğunun 5 Kanıtı

Pop müzik dünyasının başarılı isimlerinden Sıla, yaptığı her işle ve özel hayatıyla çok konuşuluyor. Güneş İkizler burcu olan ünlü şarkıcı, burcunun zekasını muhteşem sözleriyle kanıtlıyor. Var olan popülaritesinde doğum haritasındaki başka burçların da etkisi bulunuyor. Ay burcu Aslan olan ünlü müzisyen, bu burcun görkemini her haliyle kanıtlıyor. İşte Sıla’nın ay burcunun Aslan olduğunu kanıtlayan 5 özelliği:

Açık Sözlülüğü

Sosyal medyada şakayla karışık maskülen yapısı vurgulanan Sıla, değim yerindeyse “delikanlı” olarak niteleniyor. Aslan etkisinin karakteristiği olarak kimseden çekinmeden görüşlerini net bir şekilde ifade ediyor. Sözlerini herhangi bir imaya sığınmaksızın belirtiyor. Görüşleri bazen eleştirilere sebep olsa da tepkilerden çekinmiyor. İnandığı değerler doğrultusunda her zaman fikirlerini beyan etmeye devam ediyor. Ambargoya uğramak pahasına sözlerinin arkasında durup geri adım atmıyor. Gururundan taviz vermemesi hayranlarınca alkışlanıyor. Zaten Aslan etkisindeki birinin tükürdüğünü yalaması onur kırıcıdır.

Star Ruhu

Onda doğuştan gelen bir star elektriği olduğu her halinden belli oluyor. Yeteneği olan birçok insan sanatçı olabilir ama yıldız olmak bambaşka bir nitelik taşıyor. Sıla sahnedeki elektriği, konuşma tarzı ve vücut diliyle Ay burcu Aslan olan bir kadının kimyasını yansıtıyor. Öte yandan müziğindeki başarısıyla bu niteliğini pekiştiriyor. Kendi kaleminden çıkan besteleri vurucu ve gür sesiyle yorumlarken dinleyiciyi cezbediyor. Doğum haritasındaki etkilerden ötürü onun popüler bir sanatçı olması kesinlikle tesadüf veya şansla sınırlanamaz.

Giyim Stili

Muhteşem ve biçimli bir fiziği olan ünlü şarkıcı, giyim tarzıyla beğeni topluyor. Kesinlikle birilerinden ilham almayıp kendi stilini oluşturuyor. Hatta tarzı taklit ediliyor. Aslan etkisiyle gardırobunu gösterişli kıyafetlerle dolduruyor. Sahnede parlayan giysilerini genelde klasik parçalardan seçiyor. Ünlü modacılara yaptırdığı tasarımlar yaratıcı detaylar içeriyor. Saçlarını kombinleriyle tamamlayacak seviyede havalı renklerde boyatıyor. Sarı veya siyah gibi belirgin ve keskin tonları seçiyor. Renkli ve yoğun makyajıyla yeşil gözlerini ortaya çıkarıyor.

Çekiciliği

Tepeden tırnağa kendine has bir çekiciliği olan ünlü isim, karizmasıyla öne çıkıyor. Aslan etkisinde birçok kadın gibi güzelliğini ortaya çıkarmasını biliyor. Ayrıca birçok karizmatik insan gibi baskın bir tarafı olup bulunduğu ortamlarda ağırlığını belli ediyor. İletişim gücünü çok iyi kullanıp insanları etkilemeyi başarıyor. Lider bir karakter olarak toplum içerisinde yönlendirici bir konumu bulunuyor. Mesleğinde ekibini ustalıkla koordine ederek işbirliğiyle başarılı işler ortaya koyuyor.

Renkli Yaşamı

Ünlü sanatçının ne kadar renkli ve sosyal bir kişiliği olduğu zaman zaman basına yansıyor. Dostlarıyla bağı güçlü olup sık sık onlarla bir araya gelir. “Kafa nereye biz oraya” şarkısında vurguladığı gibi tatil yapmayı, toplanmayı, partilere katılmayı seviyor.  Hayatın ne kadar değerli olduğunun bilincinde olan ünlü sanatçı, pozitif enerjisini her şekilde yansıtıyor. Hayranlarıyla sıcak bir iletişim olan Sıla, konserlerinde dinleyicilerine keyifli saatler yaşatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.