Sıfırdan Başlamaktan Asla Korkmayan Burçlar!

Hayatta zaman zaman sıfırdan başlamak zorunda kalabiliyoruz. Biz adına sıfırdan başlamak diyoruz ama kimileri sıfırdan başlamak diye bir şey olmadığını, zaten kendi hayatında bir yere kadar geldiğini, oraya gelirken edindiğin bu bilgi ve birikimini başka bir yere götürdüğünü söyler. Kimiyse bunun sıfırdan başlamak olduğunu, her şeye en baştan başlamak gerektiğini iddia eder.

Bazı burçlar sıfırdan başlamayı göze alamazlar, korkarlar, çekinirler. Sıfırdan başlamak onlara göre değildir. Bazıları ise bundan korkmazlar, aksine hoşlarına bile gider. Çünkü onlara göre değişik mekânda ferahlık vardır. Gözlerini kapatır ve bir inanç adımı atarlar. Gel bakalım şimdi, bu adımı atabilen burçlar hangileriymiş öğrenelim.

Koç Burcu:

Azimli Koç burcu, yoluna çıkan hiçbir engelden korkmaz. Aksine karşısına engellerin çıkmasını ister. Bu şekilde güçleneceğini düşündüğü için engebeli yollarda yürümek onun hoşuna bile gider. Kendi mutluluğu için asla tereddüt etmeden engebeli yollardan geçmeyi bile göze alarak dünyanın diğer ucuna gidip yaşayabilir. Sevdiklerinden, ailesinden uzakta kalacak olması ya da gittiği yerde yaşayan kimseyi tanımıyor olması onu pek de etkilemez.

Aslan Burcu:

Gururlu Aslan burcunun önceliği kendisi, kendi duyguları, kendi düşünceleridir. Kendi varlığını özgürce yaşayabileceği yer neresiyse oraya gidip yerleşmek ister. Rahatça kök salacağına inandığı bir yer onu hayal kırıklığına uğratsa bile, hayalindeki bir sonraki yeri bulmak için çalışmalara başlar. Konfor alanından çıkmak ona korku vermez. Hiç vakit kaybetmeden eski alanını bırakır ve orada nelere veda ettiğini umursamadan yeni denizlere yelken açar.

Akrep Burcu:

Hırslı Akrep burcu büyümek için doğru alanı bulmak gerektiğine inanır. Bunun için de gereken şey yer değiştirmek ise, bunu gözünde büyütmeden hemen yapar. Kendini tanımak, yeni huylarını görmek, sınırlarını keşfetmek için sıfırdan başlamak gibisinin olmadığına inanır. Akrep burcuna göre yeni bir yere gidip sıfırdan başlamak ona sadece limitlerini göstermekle kalmaz, üstüne bir de kolay erişilemeyecek bir hayat tecrübesi kazandırır.

Yay Burcu:

İyimser Yay burcu, her şeyin en kolay ve sancısız tarafını görmeyi sever. Ancak mevzu hayattaki gelişimi olunca tek bir yerde kalmanın hiçbir iyi tarafını göremez hatta bundan sıkılır. Sık sık yer değiştirir. Yay burcunun ruhu böyledir. Adının doğru telaffuz edilemeyeceği yerlere bile gitmenin fikri, onu mutlu eder. Yeni yerler görmek, yeni insanlar tanımak onun için önemlidir. Bu nedenle kendini sınırlandırmaz ve hayatını sürekli değiştirir.

Oğlak Burcu:

Disiplinli Oğlak burcu, sıfırdan başlamaktan asla korkmaz. Çünkü Oğlak burcu kendisini tanır. Geride neyi bırakırsa bıraksın, çok çalışarak kendisini daha iyi seviyeye bile getirebileceğini bilir. Dürüst, temkinli ve sorumluluk sahibi olduktan sonra korkulacak ne var ki bu dünyada?

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir