Siber Flörtten Keyif Alan Burçlar!

Modern çağın ilişkilerini sınayan envaiçeşit şey var. En beteri de sosyal medya. Günlük yaşamdaki flörtler yetmiyormuş gibi bir de siber flört çıktı başımıza! Aman Instagram’da bir story atılmasın. Likelar, emojiler, yorumlar havada uçuşuyor. İşler DM’de mesajlaşmaya bile varıyor. İyi niyetli ve karşı tarafın gönlünü hoş edecek hoşbeşten ibaretse ne âlâ. Yoksa tatlı mesajlaşmalar WhatsApp’e taşınıp, başka yerlere gidebilir. Tabii herkes böylesi şeylere pabuç bırakacak değil. Ancak kimileri de var ki adeta sosyal medyadan gelecek mesajların ve flörtlerin bekçisi. Özellikle 3 burcun bu konuda sabıkası kabarık, bizden söylemesi.

Flörtün Her Türlüsüne Varım Diyen İkizler

Instagram’da görüyoruz ya hep attığı storyleri yukarıda nokta haline gelmiş kimseleri… İkizler tam onlardan işte! Muhtemelen bütün gün gezdi, bir şeyler okudu, bir şeyler dinledi. Tüm bunları yaparken de bol bol story çekti. “Ne güzel geziyorsun, burası neresi?” ile başlayıp “Aa elindeki kitap harika, ben de okumuştum” la devam eden türlü türlü DM alma garantili! Böylesi sohbetler içinde var olmak, en keyif aldığı şeylerden biri. Pek tabii flörtleşmek de vazgeçilmezleri!

İltifata Hayır Diyemeyen Terazi

Bize kalsa sosyal medya yönetimi komple Terazilere devredilmeli. Instagram için en iyi fotoğraflar nerede çekilir, en yeni filtreler hangileri, insanları sıkmadan nasıl story paylaşılır… Hepsini bilir. Haliyle ne aldıkları likeların sonu gelir ne de takipçilerinden gelen DM’lerin. İltifatlara dayanamadıkları göz önüne alındığında, fotoğraflarına gelecek güzel bir yorumun ardından siber flört seanslarına hızla geçiş yapacağı da söylenebilir.

Teknolojinin Nimetlerinden Faydalanan Kova

Teknoloji, Kovaların uzmanlık alanı bir kere. Sosyal medya da bunun bir parçası haliyle. Böyle ortamlarda muhtemelen bilgi içeriklerine ulaşmak ve insanlarla paylaşmak için var olsa da nimetlerinden faydalanmak isteyecektir. Dünyanın öteki ucundaki biriyle internet üzerinden tanışıp, işleri ilerletebilir. Hatta bize göre siber flört denen uygulamanın başlangıcında Kovaların bir parmağı bile olabilir. Yoksa sanal ilişkilerdeki uzmanlıkları neyle açıklanabilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir