Şeytan Tüylü Burçların 3 Özelliği!

Şanslı olduğunuzu düşüyor musunuz? Girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekiyor, bir bakanın bir daha bakmasına neden oluyor musunuz? Kıskanç bakışların hedefinde kalıp en kötü durumdan bile ustalıkla sıyrılıyor musunuz? Bünyenizde kimsenin anlayamadığı bir şey olduğunu mu hissediyorsunuz? Şeytan tüyü taşıdığınızı düşüyor musunuz? Peki tüm bunların burcunuzun altında yattığını biliyor musunuz?

Aslan Burcunun İmajı

Şeytan tüyü işin bahanesi! Güçlü bir duruşunuz, imajınız varsa zaten girdiğiniz her ortamda dikkat çeker, bakışlarını üzerinize toplarsınız. Belki bir gözlük, belki biraz vücut dili, belki biraz da Aslan yelesi! İmajdır şeytan tüyünün göstergesi, farkınızı yaratmanın yöntemi, işe nereden başlayacağınızın temeli. Bir fikriniz yoksa acilen Aslan burcu bir dostunuzdan yardım istemeli.

Hedef Odaklı Oğlak

İnsanların takdirini topluyor, bir konudan bahsettiğinizde herkes ağzı açık sizi mi dinliyor? Hayallerinizden bahsediyor, karşınıza çıkan zorlukların nasıl üstesinden geldiğinizi anlatarak güçlü bir insan imajı mı çiziyorsunuz? Aslında klasik bir Oğlak gibi davranıyor, şeytan tüyünü havada kapıyorsunuz! Şansınızı kendiniz yaratıyor, saygınlığınız için yaşıyorsunuz!

Öz güvenli Koçlar

Başınız dik, omuzlar arkada! Yürüyüşünüzden bile kendinize ne kadar güvendiğiniz hemen ortaya çıkıyor. Sözünüzü sakınmıyor, dürüstlüğünüzle girdiğiniz ortamlarda takdir topluyorsunuz. Yeri geldiğinde elinizi masaya vurmayı biliyor, ağırlığınızı ortaya koyuyorsunuz. Kendine güvenen Koçlar gibi ortalığın tozunu attırıyor, şeytan tüyünün yapı taşlarından birine doğrudan sahip olarak hayatınızı daim ettiriyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.