Şeyma ve Acun’un Doğum Haritaları Işığında Bir Boşanmanın Anatomisi

Sosyal ortamların en gözde ve popüler çiftlerinden Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın boşanma haberleri gündeme tabiri caizse tam bir bomba gibi düştü. Uzun yıllardır birlikte olan, bu birlikteliği geçtiğimiz yılın Eylül ayında resmi birlikteliğe dönüştüren ve bir de çocuk ile taçlandıran Acun ve Şeyma neden bu noktaya geldi peki?

Uzun Soluklu İlişki Puanı 2! İnceldiği Yerden Kopar!

İlk olarak bu meşhur ikilinin doğum haritalarını inceleyerek uzun soluklu ilişki potansiyellerine bir göz atalım istedik. Acun ve Şeyma, görünüşte uyumlu bir çift hatta aşk uyumları gayet yüksek ama ikilinin uzun soluklu ilişki puanı sadece 2! Bu da demek oluyor ki, birbirlerine olan sevgileri sayesinde ilişkilerini bu zamana kadar getirmiş olsalar da aralarındaki bağ bir gün mutlaka inceldiği yerden kopacaktı. Bu boşanma kararı, zaman içinde ilişkinin iyice yıpranmasına sebep olan sorunlarla boğuşmak zorunda kaldıklarını ve artık çözüm bulamayacak bir noktaya geldiklerini gösteriyor.

Çiftlerin aralarındaki aşk uyumu yüksek olabilir ancak bir ilişkinin uzun soluklu olup olmayacağını anlatan başka astrolojik göstergeler de var ve bu göstergeler yeterli derece güçlü değilse en büyük aşklar bile bir gün sona ermeye mahkûm! Acun ve Şeyma çifti bu gerçeği bize bir kez daha kanıtladı. Eğer sen de ilişkiniz uzun soluklu olur mu? sorusunun cevabını almak istiyorsan, hemen Moyra uygulamasını indir ve uzun soluklu ilişki puanını öğren!

Sadakat Puanı 3!  Eli İşte Gözü Oynaşta!

Acun ve Şeyma’nın ilişkisine ölümcül bir darbe daha indiren diğer bir unsur ise her ikisinin de sadakat puanlarının düşük olması. Acun’un her daim yeni deneyimlere açık olması, kurallardan ve durağanlıktan sıkılması, özgürlüğüne olan düşkünlüğü; Şeyma’nın ise ilişkide hep heyecan ve yenilik araması, değişken ve ilgisini çabuk kaybeden karakteri, zaten bu evliliğin üzerinde dolaşan kara bulutları haber veriyordu. Acun’un sadakat puanı 3, Şeyma’nın sadakat puanı 5’ken bu ilişkinin uzun uzun yıllar sürmesini beklemek hata olurdu. Zaten boşanma haberi ile birlikte gündem bir sürü ihanet haberi de düştü. Ama bu kısım bizi çok ilgilendirmez! Ama sen ilişkinin ne kadar sağlam olacağını öğrenmek istiyorsan Moyra uygulamasını indirip, sevdiğin kişinin ne kadar sadık biri? olduğunu öğrenebilirsin.

Biz Demiştik! Moyra Bilir!

Son olarak bu konu hakkında daha önceki kehanetlerimizi de buraya iliştirelim. O zaman pek dilimiz varmamıştı demeye, felaket tellallığı yapmış gibi olmayalım diye ama işin özü biz kibarca demiştik, bu evlilik çok sürmez diye! Yazımızda da belirttiğimiz üzere, Şeyma Satürn döngüsüne girmek üzereyken, Satürm’ü boğa olan Acun da Boğa’daki Uranüs’ün sarsıntılarını yaşamaya adayken üstelik bir yd Ay, bir şeylerin sonuna gelindiğini gösteren Balzamik fazdayken imzaların atıldığı bu sansasyonel evlilik, adeta bitmek için başlamıştı. Bize de her ikisine de bundan sonraki hayatlarında şans ve mutluluk dilemekten başka yapacak bir şey kalmıyor. Ama sizin yapabileceğiniz bir şey hala var! Siz siz olun Moyra’ya sormadan evlilik tarihi almayın!

Şeyma Evde Acun Firarda!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir