Şeyma Subaşı’nın Ay Akrep, Mars Koç Olduğunun 4 Kanıtı!

An itibariyle 2,8 milyon takipçisi, Bebek’te sağlıklı yiyecek temalı açtığı yeni kafesi, seyahatleri, kombinleri, markalarla yaptığı işbirlikleri, davalık olan moda app’i… Ve karşınızda ağzından çıkan her şeyin haber değeri taşıdığı biri: Şeyma Subasi! Yok yok kafiye olsun diye değil, Instagram’ında bile böyle yazıyor. Her neyse. Aslında o artık sadece Acun Ilıcalı’nın eşi değil, tamamen eğlencesine kullandığı sosyal medyanın hatırı sayılı takipçisi olan fenomenlerinden. Onu önce 2006’daki Top Model yarışmasında, daha sonra da 2009’da katıldığı Var mısın Yok musun’la tanıdık. Tabii asıl patlama anına magazin sayesinde tanık olduk.

Giriş kısmını pek fazla uzatmaya gerek yok. Zaten herkes akşam ne yediğinden, dün geceki partide ne giydiğine kadar hakkındaki her şeyi ezbere biliyor. Küçük bir Google araması sayfa sayfa bilgiyi önümüze döküyor. Peki Şeyma Subaşı’nın haritasında hangi burçlar öne çıkıyor? Güneş’i, Ay ve Mars’ı şimdiye kadar yaşadığı hangi olaylarda kendini gösteriyor? Hazır mıyız?

2 Temmuz 1990 yılında doğan Şeyma Subaşı’nın Güneş’i Yengeç, Ay’ı Akrep, Mars’ı Koç. Çok değil bundan beş altı sene öncesine gidelim. Magazin haberleri, gazete manşetleri, Acun Ilıcalı ile ilişkisi olan Şeyma Şubası’nı yerden yere vuruyor, birçok kişi tarafından hakkında “kötü kadın” imajı çiziliyor. Fakat tarih sadece birkaç sene ileriye sardığında Şeyma Subaşı doğru zamanda doğru hamleler yaparak Ay Akrebin gücünü gösteriyor, tam olarak küllerinden doğuyor.

Kendisine atılan kazıkları asla unutmuyor, büyük tepkiler vermese de hepsini bir bir aklının köşesine yazıyor, uygun zamanı kolluyor. Yengeç burcu olmak bunu gerektirir ne de olsa! Öyle değil mi? Tabii iş burada bitmiyor. Tam o sırada Mars Koç devreye giderek, Ay Akrebin tüm planlarını işlevsel bir hale getiriyor. Ortalığı yarış pistine çeviriyor. Koç’un hırsı Şeyma Subaşı’nı kamçılıyor, gözü kara Akrep resmen öcünü almaya doyamıyor. Ve bir süre sonra herkesin rüyalarında bile onu görmeye başlıyor.

Şeyma Subaşı, hesap defterini kapatmaya önce kendisine hakaret etmek amacıyla açılmış sosyal medya hesaplarından başlıyor. Sahte hesap kullanarak hakkında karalama kampanyası başlayan herkesin evlerine polis baskını yaptırtıyor. Bitti mi tabii ki hayır! Instagram’da paylaştığı bikinili fotoğrafını kullanarak haber yapan bir internet sitesine tedbir koydurarak tazminat davası açıyor. Hazır başlamışken ” onu aradan çıkartalım” dermişcesine 2006’da katıldığı Top Model yarışmasında kendisini bencil ve şımarık olmakla eleştiren Deniz Akkaya’nın karşısına geçmiş zafer çığlıkları atıyor. Ve gelelim son darbesine. Her ne kadar çıkan yeni açtığı kafesiyle ilgili haberleri tesadüf olarak yorumlasa da yıllar önce kovulduğu mekanı satın aldığına dair iddialar, haritasındaki burçların etkisini açık açık ortaya koyuyor. E bu haritayla az bile yapıyor diyebiliriz.

Ay burcunu öğrenmek için tıkla!

Mars burcunu öğrenmek için tıkla!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.