Şeyma Subaşı, Yengeç sezonunun gazabına uğradı!

Güneş, Yengeç burcuna geçtiğinden beri her zamankinden biraz daha alıngan olabileceğimizi söylüyorduk. Birkaç gündür de (Mars ve Merkür’ün Yengeç burcunda kavuşum yapacak olması sebebi ile) iletişim kazaları olabileceği ve alınganlıkların artabileceği hakkında uyarılar yaptık.

Şeyma Subaşı ile Ahmet Hakan arasında dün başlayan atışma da söylediklerimizi doğruluyor.

Burcu ve Merkür’ü yengeç olan Şeyma Subaşı’nın bu gökyüzü hareketini kazasız atlatması pek mümkün değil gibiydi. Bir söz düellosunun içinde olacağı ve söylenenlerle yaralanacağı tahmin edilebilirdi.

Merkür iletişim tarzını ve olayları algılama şeklimizi anlatıyor. Şeyma’nın Merkür’ü ise yengeç. Şeyma’nın biraz hassas, alıngan ve sübjektif olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ahmet Hakan’ın Merkür’üyse Aslan burcunda. Yani o da biraz patavatsız, karşı tarafı düşünmeyen ve farklı ifade tarzlarını anlamakta zorlanan biri olduğunu söyleyebiliriz.

Hal böyle olunca Ahmet Hakan lafını sakınmamış, Şeyma Subaşı’nın Hürriyet’te çıkan röportajı ile ilgili ağzına geleni söylemiş. Şeyma Subaşı da “aman bana ne, isteyen istediğini yazsın” dememiş, alınmış, kırılmış, bununla da yetinmemiş, Ahmet Hakan’a bir instagram mesajı döşenmiş.

Bu atışma daha büyür mü bilinmez ama bu olanların onlara gökyüzünün bir oyunu olduğunu hatırlatır ve her iki tarafı da sükûnete davet ederiz.

Ahmet Hakan’ın dün yayınlanan köşe yazısında Şeyma Subaşı’nın Hürriyet’e verdiği röportaj hakkında yazdıkları:

Şeyma Subaşı’nın Instagram’dan paylaştığı yanıt:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.