Seyahat Severlere: Hangi Burca Ne Hediye Almalısın?

Boş anlarını seyahat ederek geçiren, seyahat etmek için boş an yaratan burçlara birbirinden güzel hediyeler derledik! Karakter özelliklerine göre belirlediğimiz bu hediyeler sayesinde nokta atışı yaparak hayatları boyunca unutamayacakları, gittikleri her seyahatte yanına almak isteyecekleri aksesuarları keşfetmeye hazır mısın?

Koç

Yeni olan her şeye hevesli, enerjik ve canlı olan Koç’un, seyahat sırasında sürekli olarak hareket etmek istemesi garanti! Daha önceden görmediği bir yere gittiği zaman toplu taşımaları kullanmaktansa kilometrelerce yürüyüş yaparak orayı talan etmeyi tercih eder. Bu yüzden ona rahat bir yürüyüş ayakkabısı alabilir, ayakları su toplamadan dilediğince gezmesine yardımcı olabilirsin!

Boğa

Tatil ve keyif yapmak Boğa’nın en çok sevdiği şeylerden biri olsa da zorlu bir yolculuk onu fazlasıyla yorup bitkin düşürebilir. Hele bir de uykusunu alamazsa dünyanın en huysuz insanlarından biri olabilir! Hem gözlerini dinlendirebileceği hem de rahatça uyuyabileceği bir ortam sağlayacak olan göz maskesi kesinlikle Boğa için üretilmiş diyebiliriz! Ne de olsa onun kadar keyfine düşkün, kaliteyi seven başka biri yok!

İkizler

Çeşitlilik seven, sosyal ortamlara bayılan İkizler, keyifli vakit geçirmek, bol bol eğlenmek ve maceradan maceraya koşmak için yanıp tutuşur! Hayatı dolu dolu yaşama arzusunu portatif bir bluetooth hoparlör ile taçlandırmak sence de çok güzel olmaz mı? Su geçirmeyen, seyahatlerinde istediği her yere taşıyabileceği hoparlör ile yepyeni arkadaşlıklar kurabilir, her zaman olduğu gibi ortamların en popüleri olabilir 🙂

Yengeç

Duygusal, içe dönük ve hassas Yengeç, seyahatleri sırasında hissettiklerini bir şekilde ifade etmeye ihtiyaç duyar. Güzel bir defter, yaşadığı maceralar sırasında duygularını kâğıda dökmesine yardımcı olacak! Üstelik bu defteri hatıra olarak yıllarca saklayabilir, gelecek yıllarda tekrar tekrar okuyup o günlere dönebilir. Bunun, onun için büyük bir hazine olacağına eminiz!

Aslan

İlgi odağı olmak için can atan Aslan, seyahat ederken kendisi, ailesi ve arkadaşları için bol bol fotoğraf çeker. Kimisini arkadaşlarıyla paylaşmak, kimisini ailesine göndermek, kimisini de evdeki fotoğraf köşesine eklemek ister. Bir fotoğraf bin sözcüğe bedeldir diye boşuna dememişler! Taşınabilir fotoğraf yazıcısı ile telefonuna ya da tabletine bağlayarak her yerde kaliteli bir şekilde fotoğraflarını basabilir!

Başak

Seyahatleri için yararlı ve kullanışlı olabilecek hediye listesinde birinci sırada kesinlikle araştırmaları için fayda sağlayacak bir teknolojik alet bulunur! Çalışkan ve dikkatli Başak, tabletine bağlayacağı seyahat klavyesi ile kolay ve pratik bir şekilde dilediği her konuda araştırma yapabilir. Üstelik darbelere karşı ekstra korumalı olan seçenekleri ile korkmadan her yere yanında götürebilir!

Terazi

Hareketi hayatı seven Terazi, dengeli, kolay ve stressiz bir yaşam için her şeyini verir! Rulo haline getirilebilen seyahat çantaları, hareket halindeyken hayatı daha kolay hale getirebilme özelliğine sahip. Minimalist seyahatler için ideal olan bu ürün, Terazi’nin gardırobundaki her şeyi portatif bir şekilde taşımasını sağlayacak! Seyahatlerinin en iyi arkadaşı olacak bu hediye ile artık götüreceklerini bavula nasıl sığdıracağını düşünmeyecek!

Akrep

 

Akrep, seyahat ettiği zaman bile her şeyi kontrol altında tutmayı sever. Hediye edeceğin Wi-Fi özellikli kapı zilini evine monte ederek seyahatteyken eve kimlerin geldiğini öğrenebilir, kapı çaldığı anda telefonuna düşen çağrıyla onlarla iletişime geçebilir. Bu kadar ince düşünülmüş bir hediye Akrep’in duygularının daha da yoğunlaşmasını sağlayacak, belki de yaşadığı güven problemini aşmanızı sağlayacak!

Yay

Keşfetmek, maceraperest Yay’ın doğasında var ve dünyayı yakalamak için yapmayacakları şey yok! Gittiği her yerden telefonunda 1001 güzellikte fotoğraflar saklayabilmesi için ona harika bir hediye alabilirsin. Telefonuna bağlayabileceği bir objektif ile dünyanın her yerinde yaratıcı fotoğraflar çekebilir! Balık gözü, geniş açı ve makro özelliklere sahip tek bir objektif, Yay’ın seyahatlerinde yanından ayırmak istemeyeceği aksesuarı olacak.

Oğlak

Disiplinli ve çalışkan Oğlak, değerli eşyalarını korumak için pratik yöntemler kullanmak ister. Gizli fermuarlara sahip, kesilmeye ve delinmeye dayanıklı kumaşlardan üretilen sırt çantaları ile seyahatlerinden kendini çok daha rahat hissedecek! Ayrıca su geçirmeme özelliğine sahip olması sayesinde nereye giderse gitsin en zorlu hava koşullarında bile eşyaları zarar görmeyecek!

Kova

Sıra dışı Kova’ya alışılmış bir hediye almak olmaz! En temel seyahat eşyalarından birinin yeniden ve çağdaş bir versiyonu ile onu şaşırtabilirsin. Dünyanın en hafif, yırtılmaz, su geçirmeyen, yumuşak haritasını istediği gibi buruşturabilir! Ne kadar hırpalanmış olursa, o kadar iyi görünüyor! Crumpled City, aynı zamanda dünyanın en ilginç şehirlerinin haritalarını barındıran bir koleksiyon.

Balık

Hayal gücü yüksek, yaratıcı Balık, her seyahati sırasında mutlaka gevşeyerek, doğada dinlenmek ister. Portatif bir hamak dinlenmesini sağlarken, bir yandan da yepyeni hayallere dalabilmesine olanak sağlayacak! Kurulumu kolay, hafif ve konforlu hamağından inmek istemeyecek, kimi tatiline sırf onda keyif yapmak için çıkmak isteyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.