Seviştikten Sonra Hangi Burç Nereye Koşar Açıklıyoruz

Burçlarımız sadece günlük, haftalık ya da aylık aralıklarla başımıza gelecekleri değil, tüm hayatımızı tüm hareketlerimizi anlatır aslında. Gezegenler ve onların konumları hayatımızın her alanını ve her anını etkiler. Seks de bu alanlardan biridir. Nasıl seviştiğimiz, sevişirken nelerden hoşlandığımız, sevişme öncesinde, sevişme sırasında ve sevişme sonrasında yaptıklarımız da gezegenlerimizin bize özellikle birer armağanıdır. Dolayısıyla biz de bu içeriğimizde pek sevdiğimiz kıymetli burçlarımızın seviştikten sonra ilk olarak nereye koşacağını öngördük ve bu öngörülerimizi hemen seninle paylaşmak istedik. Hazırsan, şimdi gel ve seviştikten sonra hangi burcun nereye koşacağını beraberce inceleyelim.

Koç Burcu: Adını Hatırlamak İçin Telefonuna Koşar

Hızlı ve çapkın Koç burcu insanı için, işler bazen o kadar hızlı ilerler ki seviştiği insanı tanımak, onun kim olduğunu öğrenmek bir yana, adını bile sormayabilir ya da daha fenası, en azından adını öğrenmesine rağmen onu bile unutabilir. Bu yüzden seviştikten sonra hemen telefonuna koşar ve mesajlaşmalarına, arama kayıtlarına ya da sosyal medya hesaplarına bakar. Eğer hiç telefonlaşmamış, mesajlaşmamış, sosyal medya üzerinden birbirinizi dürtmemişseniz, geçmiş olsun Koç burcu, acı bir yüzleşmeye hazırlanmak zorundasın!

Boğa Burcu: Hiç Beklemeden Uykuya Koşar

Libidosu yüksek Boğa burcu insanı, yemekten sonra belki de en çok sevişmeyi sever. Ancak yemek yemek ile sevişmek arasında en sevdiği başka bir şey daha vardır. O da uyku. Bir Boğa burcu insanı uyumayı çok sever ve uyumak için önüne çıkan hiçbir fırsatı kaçırmaz. Bu nedenle biraz kaçamak için bir iki dakika gözlerini kapamak bile onun için çok önemlidir ve bunu kendisinden asla esirgemez. Seviştikten sonra da ilk gideceği yer, rüyalar âlemidir.

İkizler Burcu: Sosyal Medyayı Kontrol Etmeye Koşar

Haberleşme Tanrısı/Tanrıçası İkizler burcu insanı, seviştikten sonra ilk iş telefonunu bulmaya koşar. Telefonunu bulunca yapacakları da bellidir aslında. O yokken olanı biteni kontrol edecektir. Sosyal medya hesaplarını inceler, ilgilendiği konular hakkında yeni bir gelişme olmuş mu onları araştırır, Whatsapp yazışmalarına döner, hatta elektronik postalarını yeniler. Belki, sizi ciddiye alacağı kadar iyiyseniz ve ona gerçekten iyi bir gece yaşattıysanız ya da gerçekten kötüyseniz ve tüm gecesi rezil olduysa birkaç Whatsapp yazışmasına da meze oluyor olabilirsiniz, aklınızda bulunsun.

Yengeç Burcu: Kollarınıza Koşar

Şefkatli Yengeç burcu insanı için sevişmek kutsal bir olaydır. Öyle tek gecelik ilişkilere ya da öylesine takılmalara pek yakın değildir. Birinin yatağına giriyorsa, ruhuna da girmek ister. Bu nedenle sevişmeyi de seviştiği kişiyi de oldukça önemser. Seviştikten sonra da hemen kaçmak ya da uzaklaşmak derdine düşmez. Tam aksine, sevdiği ve muhteşem bir şey paylaştığı bu insanın yanında kalmak ona uzun uzun sarılarak uykuya dalmak ister.

Aslan Burcu: Aynanın Karşısına Koşar

Ormanların kralı Aslan burcu seviştiğinde elbette karşısındakini ölümüne etkilediğini görmek isteyecektir. Sevişir sevişmez ilk olarak elbette nasıl göründüğünü görmek isteyecek ve bunun için kendisini bir aynanın karşısına koşarken bulacaktır. İkinci adımda biraz kompliman duymak isteyecektir. Başarılı olup olmadığını öğrenmek isteyecektir. Başarılıysa ne kadar başarılı olduğunu bilmek isteyecektir. Diğer ihtimalin düşünülmesini bile yasaklayacaktır. Bir aslan burcu için iyi sevişebiliyor olmak bir ego meselesidir, aksini bilmek bile istemeyecektir.

Başak Burcu: Duşa Koşar

Titizlik yakıştırmalarından yorulduğunu biliyoruz sevgili Başak burcu. Ama sen de bunun doğru olduğunu biliyorsun. Sevişir sevişmez soluğu banyoda alıyorsun. Duşa girmezsen kendini mezarda gibi hissediyorsun. Hatta partnerin evden gitmeden yatağındaki çarşafları çamaşır makinesine atmak, odanı toplamak, kendi düzeninde kalmak ve kendine uzun uzun bakımlar yapmak istiyorsun. Bu gerçeklerle barışma vaktin geldi de geçiyor bile, değil mi?

Terazi Burcu: Övgünüzü Almak İçin Size Koşar

Sevişmeyi bir yarış olarak algılayan ve ona göre davranan bir diğer burç da Terazi burcudur. Terazi burcu nasıl olduğunu detayları ile öğrenmek ister. Başta seni biraz oltaya getirmeye çalışır. O sana komplimanlar yapar ve seni de onun hakkında bir şeyler söylemen için dürter. Senden performansı hakkında olumlu geri dönüş alana kadar da bu ısrarına devam eder. Rahat bırakılmak istiyorsan, onu övüp yoluna gönderebilirsin, aklında bulunsun.

Akrep Burcu: Kendi Dünyasında Düşünmeye Koşar

Gizemli Akrep burcu insanı, seviştikten hemen sonra kendi dünyasına kapanmak ve yalnız bırakılmak ister. Durumun analizini yapar. Seviştiği kişiyle olan bağını ve iletişimini sorgular. Bundan sonraki adımlarını buradan çıkan sonuçlara göre atar.

Yay Burcu: İçecek Bir Şey Getirmek İçin Mutfağa Koşar

Aslında bir Yay burcu insanının nereye gittiğinin hiçbir önemi yoktur. Yiyecek-içecek almak için mutfağa gidebilir, elini yüzünü yıkamak için banyoya gidebilir, tuvalete girebilir, kıyafetlerini almak için oturma odasına gidebilir. Bunların hiçbiri farketmez. Gittiği yerde ilgisini çeken bir dergi bulabilir, televizyon açıktır bir program bulabilir, sokakta bir olay olmuştur pencereden onu izleyebilir. Çünkü hayatının en iyi seksini yapmış olsa bile dikkati hemen dağılacak ve gittiği yerden uzunca bir süre gelmeyecektir.

Oğlak Burcu: Bir Sonraki Görüşmelerini Planlamaya Koşar

Oğlak burcu da planlama konusunda başarılı olan burçlardan biridir. Her şeyi belli bir sırayla ve verim alarak yapmak ister. Bu nedenle seviştiği kişiyle olan bağı da düzgün bir şekilde muhafaza etmeyi arzular ve bunun için gerekli adımları bir an önce atmaya çalışır.

Kova Burcu: Bir Şeyler Atıştırmak Bahanesi İle Yatak Odasının Dışına Koşar

Kova burcu insanı, seviştiği kişi sevgilisi değilse seviştikten sonra yatağa geri dönmek istemez. Bir şeyler atıştırmak bahanesi ile odadan dışarı çıkar. Şansı yaver giderse, kimseye görünmezse, ses çıkarmaz ve dikkat çekmezse sessizce evine döner. Ama şansı yaver gitmezse, vaktinin çoğunluğunu yiyecek bir şeyler hazırlıyorum bahanesi ile mutfakta geçirmek zorunda kalır. Partneri uyuyakalır ya da önemsemezse kalan zamanını oturma odasında en sevdiği diziyi izleyerek ya da bir koltukta kıvrılarak geçirir.

Balık Burcu: Ağlamaya Koşar

Bir diğer duygusal burç olan Balık burcu, seviştikten sonra senden olabildiğince uzağa gitmek ve orada ağlamak için biraz kalmak ister. O da Yengeç burcu gibi sadece vücuduyla değil, beyniyle, ruhuyla, kalbiyle de sevişir. Bu nedenle seviştikten sonra biriken bu büyük duyguları salıvermek ister. Bunun için de uzaklaşmaya ve yalnız kalmaya ihtiyacı olur.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.