Sevişirken Gece Lambasını Kapatan Burçlar!

Çekingen biri olabilirsiniz. Adımlarınızı düşünerek atabilir, biraz geri planda kalmayı tercih edebilirsiniz. Ya da her işe en önden atlayıp göğsünüzü gere gere ortalıkta dolaşabilirsiniz. Düşünün bunlar günlük hayatınızda verdiğiniz tepkileriniz. Peki ya yatak odanız, cinsel hayatınız? Kapılar kapandığında partnerinize, eşinize, sevgilinize karşı nasıl davranırsınız?

Sevişirken Gece Lambasını Kapatan Burçlar!

Belki duygularınızı yüzde yüz ifade edemeyen, kontrol mekanizmasını her daim açık tutan Başaklar gibi perdeleri örter, üstüne yetmezmiş gibi gece lambasının da fişini çekersiniz. Belki en seksi iç çamaşırlarınızı giyer, türlü türlü oyunlar oynamayı seven Akrepler gibi yatakta sınır tanımazsınız. Karakter meselesi tabii, yargılama niyetinde değiliz. Fakat şu gece lambası mevzusu konusunun biraz üzerinde durmalı, korkularımızın üzerine gitmeye çalışmalıyız.

Bir kere “ayıp bir şey yapıyorum” düşüncesinden çıkın, doğanın kanunundan kaçamazsınız. İkincisi, eşinizle, sevgilinizle birliktesiniz, kimden çekiniyorsunuz Allah aşkına? Tabii burada Tinder’dan birini düşürmediğinizi varsayıyoruz. Kusurlu olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Kendinizi karanlıkta daha iyi mi ifade ediyorsunuz? Neden korkuyor, neden ışıksız bir ortama doğru kaçmaya çalışıyorsunuz? Üzerine gidin! Lambaları kapatmak yerine, gerçeklerle yüzleşmeyi, deneyin! Görün bakın her şey daha kolay olacak, partnerinizin gözlerine bakarken cinsel hayatınız daha tutkulu bir hal alacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.