Sevgisini Belli Etmeyen Burçlar!

Astroloji dünyasında herkesin sevgisini belli etmesini bekleyemezsiniz. Burçların az çok duyguları olsa da hepsi bunları yansıtmayı başaramaz. Bununla ilgili çoğu kez eleştirilirler. Soğuk imajını yıkmak için bazen sempatik davranmaya özen gösterseler de kişiliklerinin dışına çıkamazlar. Aşklarını, sevgililerini belli etmeleri güçtür. Bu burçları olduğu gibi kabullenip mesafeli kişiliklerine alışmak gerekir. Aksi takdirde ilgiye düşkün burçlar umduğunu bulamaz.

Soğuk Görünen Oğlaklar

Soğuk nevale diye adlandırılan burçlardan olan Oğlaklar otokontrollü yapısıyla öne çıkar. Duygularını açmadan önce mantığını devreye sokar. Eş/sevgili adayını belli kriterler doğrultusunda ele alır, uygun görürse kalbinin kapısını aralar. Flörtüyle toplum içerisinde çok samimi görüntüler vermez. Muhafazakarlığı ve itibar kaygısı Oğlakları her zaman kontrollü davranmaya itmiştir. Ölçülü ve ağırbaşlı davranırlar. Birinden hoşlanıyorsa ilgisini belli etmez hatta kimi zaman o kişiye soğuk davranırlar. Kendini kastığı için karşı taraf beklediği ilgiyi göremeyince ondan uzaklaşabilir. Soğuk kişiliği bazen hayatına soktuğu partnerinin canını sıkabilir. Dışarıdan duygusuz ve sevmiyor hissiyatı yaratabilir. Herkes gibi Oğlaklar da birini sevebilir, tabi adayının şartlarına uygun olması gerekir. Hayatındaki kişi onları duygusallıktan uzak ve mesafeli kişiliğiyle kabul etmelidir. Sadece ikili ilişkilerinde değil ailesine ve dostlarına da sevgilerini belli etmezler.

Duygularını Yansıtamayan Başaklar

Seçici burçlar arasında başı çeken Başaklar da sevgisini belli edemez. Herkese kusur buldukları için zar zor bir sevgili edinirler. Onlara romantik ve aşırı ilgili davranmazlar. Flörtlerinde ve evliliklerinde aşkını sürekli öpüp koklayan insanlardan değillerdir. Duyguları anlayamadıkları gibi kendi hislerini de ifade edemezler. Başakların sevgilisiyle romantik bir aşk veya dram filmi izlerken ağladıklarına tanık olamazsınız. Gerçekçi oldukları için bir film sahnesine gözyaşı dökenlere anlam veremezler. Partnerleri çoğu kez Başakların aşkından şüphe eder. Kimi zaman hayatında başka biri mi var şüphesi uyandırabilir. Ebeveyn olarak da çocuklarını fazla şımartmaz, aşırı ilgi göstermezler. Öte yandan evlatlarını her türlü ihtiyacını, bakımını mükemmel bir şekilde karşılamaya çalışırlar. Onları sevseler de ilişki kurmaz biçimleri başka insanlara soğuk gelebilir. Çoğu kez bu davranış kalıpları çocuklarına da geçer.

Mesafeli Kovalar

Zodyak’ın en mesafeli burcu olarak gösterilebilir. Dolayısıyla Kovaları yeterince tanımayan insanlarda gıcık ve duygusuz imajı yaratabilirler. Eşitlikçi ve duyarlı bakış açılarına karşın herkesle eşit mesafede diyalog kurmazlar. İleri görüşlü ve zeki karakterleriyle çevrelerindekilerden bir adım öndedirler. Aşk meşk konularında Kovaları etkilemek güçtür. Aklı ve mantığıyla öne çıkan insanlardan etkilenirler. Özgürlüklerini önemseyip bağlanmaktan kaçarlar. Flörtleriyle arkadaş gibi ilişki kurarlar. Romantizm kokan hareketleri gülünç bulurlar. Böylesine mesafeli ve ukala tavrı flörtünü kızdırabilir. Öte yandan “Gönül kaçanı kovalar.” sözünün ete kemiğe bürünmüş halidirler. Hayatlarındaki kişiyi ne kadar az şımartıp ilgisiz davranırlarsa o derece kıymetlenir, sevilirler. Kova burçlarını elde tutmanın temel kuralı onları fazla sıkmamaktır. Bazen açık sözlülükleri tutarsa kırıcı sözler sarf edebilirler. Aile içerisinde de çok fazla zaman geçirmez, onlara sevgilerini çok fazla belli etmezler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.