Sevgilisinin Kirli Çamaşırlarını Karıştıran Burçlar!

Eve geç mi geldi? Şüpheli hareketleri mi gözlendi? Sen de şimdi hemen kurma canım. Belki toplantısı uzamıştır, belki trafiğe takılı kalmıştır. Yazdın senaryoyu iki dakika içinde. Diktin şüpheli bakışlarını üstüne. Gene aklından neler geçiyordur kim bilir. Kaç tilki geziniyordur. Telefon şifresini biliyor musun? Mesajlarını kurcalamayı düşünüyor musun? Tüh! Yanından ayırmıyor mu? Şimdi ne yapacaksın? Tabii ya sen de çözümler biter mi! Hemen kirli çamaşırları karıştırıp ceplerinden delil toplayacaksın. Yoksa sen de şüpheci bir Akrep ya da kıskanç bir Boğa burcu musun?

Kontrol Manyağı Akrepler

Eve geç gelecekse arayacak, toplantıdaysa mesaj atacak. Yani haber vermeden iş yapma şansı yüzde sıfır sıfır sıfır! Hani esip de arkadaşlarla iş çıkışı birkaç bira içmek falan… Yok öyle bir dünya. Sen nereye Akrep sevgilin oraya. Ha boynuna bir kamera asmayı kabul edersin ya da gideceğin yerden canlı bağlantı rica edersin orası ayrı. Misal iş yerinden eve döndüğünde kirliye attığın çamaşırların üstünden başkasının saç teli mi çıktı? Eyvahlar olsun, kendine manzaralı bir mezar beğen, kimseyi uğraştırma gir içine yat Akrep sevgilin gelmeden. Böyle de hayat mı geçer dediğini duyar gibiyiz. Bir dahakine seçim yaparken iki kere düşünmeni tavsiye ederiz.

Kıskançlık Hastası Boğalar

Kimin parfümü kokuyor böyle? Hayır hayır seninki değil. Bak bakışlarını da kaçırıyorsun. Yanakların kızardı bir anda. Zaten telefonunun şifresini de değiştirmişsin. Neler dönüyor acaba? İşte bir Boğanın iç sesi, kıskançlık krizleri! Ama ne yapsın o da. Bunlar hep sevdiğinden, partnerini koruma istediğinden. Tabii biraz da etrafa karşı duyduğu güvensizlikten! O yüzden eşeği sağlam kazığa bağlayacak, herhangi bir sürprizle karşılaşmayacak. Bazen kirli çamaşırlar aranacak, bazen Instagram DM’leri kurcalanacak. Boğa burcu bu sonuçta, illa ki böyle şeyler yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.