Sevgilisinin Arkadaşlarından Pek Haz Etmeyen 5 Burç!

Sevdiğin insanı bulabildiysen ne mutlu sana. Birlikte vakit geçir, gez, toz, eğlen… İnsan daha başka ne ister ki? Peki, söz konusu planlara sevgilinin yakın arkadaşları da dahilse? İşte o zaman işler biraz değişir. 2 kişiyken her şey kolay da kişi sayısı arttıkça ilişkide gerilimin dozu yükselebilir. Sen ve arkadaşları arasında kalan partnerinin de gönül rahatlığıyla ilişki yürütebilmesi pek mümkün değil. Ya bir orta yol bulunacak ya da ipler koparılacak. İşlerin bu raddeye gelmesini kimse istemese de burcun senin adına çoktan başka planlar yapmış olabilir! Sevgilisinin arkadaşlarından haz etmeyen burçlar aşağıdaki gibi.

Tadının Kaçmasını İstemeyen Boğa

Günlük yaşamında bile kıskançlığını sergilemekten çekinmeyen Boğalar, söz konusu ilişki olduğunda da sahiplenici tavrından bir şey kaybetmeyecektir. Sevdiği insanla kendilerine has dünyada huzur içindeyken bir anda ortaya çıkan yeni arkadaşlar bu anlamda büyük problemlere neden olabilir. Alışık olduğu düzenden vazgeçmek ya da sevdiği insanı ortak bir noktası bulunmayan yeni insanlarla paylaşmak zorunda kalmak pek Boğalara göre değil.

Sevdiğini Kimselerle Paylaşamayan Akrep

Akrepler hiçbir zaman sahip olduğu şeyleri başkalarıyla paylaşmaya yanaşmaz. Ne parasını ne ailesini de sevdiklerini! Hele hele sevgilisini hiç haz etmediği arkadaşlarıyla mı paylaşacak? Duy da inanma! Elinde olsa sevdiğiyle eve kapanır, görüşmez kimseyle. Böylesi derin bir sahiplenme içgüdüsünden söz ediyoruz. Bir Akreple hayatını birleştirmek isteyen herkesin, başına bunların geleceğini bilmesinde fayda var. Zira taviz veren taraf onlar olmayacak.

İlgisinden Çalınmasına Müsaade Etmeyen Aslan

Aslanlar oldum olası kovalayan değil, kaçan tarafta. Sevdiği bıkıp usanmadan peşinden koşmalı, tüm ilgisini ona vermeli, hep el üstünde tutulmalı… Sağlıklı bir ilişki yürütebilmesi için olmazsa olmazı bunlar. Hal böyleyken sevdiği insanın ilgisinden çalacak arkadaşlar da kim oluyor? Kolay kolay müsaade etmez böyle bir şeye. Hatta “Ya onlar ya ben” diyerek doğrudan güç savaşlarına bile girebilir.

Liderliğini Kimseye Kaptırmayan Koç

Koçlar “ben” odaklı karakterler. İkinci planda kalmayı kendilerine yakıştırmamaları bundan. Sevgilisi dururken, arkadaşlarla plan yapmak da neyin nesi? İlk etapta yeni bir arkadaş çevresiyle tanışmış olmayı pozitif bir şekilde karşılasa da spot ışıklarının üzerinden kaymış olmasını kabullenebilmesi pek mümkün değil. O dakikadan itibaren savaş borusunu öttürüp, sınırlarını açık ve net bir şekilde belli edecektir.

Sivri Dilini Göstermekten Çekinmeyen Başak

Başakların hayatlarına alacakları insanlarda aradıkları kriter, mükemmel olmaları. Her şey bu kadar net. Sevdiği insan yüksek beklentilerini karşılayabiliyorsa ne âlâ, bir ömrü beraber geçirebilir. Peki, sevgilisiyle beraber promosyon gibi gelen arkadaşlara ne demeli? Hepsinin eksiğini gediğini diline ket vurmadan bir bir söyleyebilir. Mümkünse sevgilisi de iletişimini kessin, bugüne dek farkına varamamış olsa da sorunlu insanları hayatından çıkarmak için hiçbir zaman geç değil.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.