Sevgilisinin Ailesi İle Tanışma Gecesini Zararsız Atlatabilecek 4 Burcu Açıklıyoruz!

Sevgilisi olanlar bilirler, ciddileşmeye başlayan ilişkinin en stresli tarafı sevgilinin ailesi ile tanışacağın zamandır. Seni sevecekler mi, sana iyi davranacaklar mı, evlatları ile birlikte olmana onay verecekler mi bunlar önemli noktalardır. Seni sevmeyecek olmalarının vereceği hasar çok yıkıcı olabileceği için genellikle bunu düşünmekten kaçarsın ve bu da daha fazla stres olarak sana geri döner. Ama bazıları, sanki Allah vergisi yetenekleri ile doğmuşlar. Onların tavlayamayacağı, kendi taraflarına çekemeyecekleri, kendilerini sevdiremeyecekleri insan yok gibidir. Acaba onlardan olabilir misin? Sevgilisinin ailesi ile tanışma gecesini zararsız atlatabilecek dört burç arasında senin burcun da var mıdır ne dersin? Hazırsan gel beraber bakalım.

Taktik Ustası Başak Burcu

Alçakgönüllü ve saygılı tavırlarıyla adeta ideal bir gelin/damat adayı olan Başak burcu, hiç şüpheniz olmasın ki o geceki taktiğini önceden belirlemiştir. Günler, belki de haftalar öncesinden oturmuş planını ilmek ilmek örmüştür. Çalışkan ve detaycı olan Başak burcu, o gece aranıza katılabilecek davetsiz misafirler için bile hazırda tuttuğu titiz bir plana sahiptir. Tüm dikkatiyle, gerçekleşebilecek tüm olasılıkları incelemiş ve pratik yapa yapa nasıl davranması gerektiğini mükemmelleştirmenin bir yolunu bulmuştur.

Zekâsıyla Saygı Kazanan Kova Burcu

Zodyak’ın en zeki burcu olan Kova burcu, çoğu zaman çoğumuzu cebinden çıkarak şekilde ileri görüşlüdür. Onun bu kadar zeki olmasını en çok ebeveynler sever. Kızlarını/Oğullarını gönül rahatlığıyla kendi hayatlarına gönderirken, yanlarında zeki birinin olmasını önemseyen ebeveynler, Kova burcu bir aday için hemen yelkenleri suya indirebilirler. Çünkü güzel olanın güzelliği geçer ama zeki olanın zekâsı eskimez. En büyük problemleri bile kimsenin düşünemeyeceği şekilde çözebilir, bu şekilde hayatını kolaylaştırabilir. Ailede böyle birini kim istemez ki!

Göbek Adı Mücadele Olan Koç Burcu

En büyük zorluklara, en büyük mücadelelere kim hayır diyemez biliyor musunuz? Koç burcu insanı! Mücadele tamamen onun işidir. Olası bir mücadeleden asla kaçmayacağı gibi, yenilerini bulabileceği yerlere gitmekten de çekinmez. Ona göre aile ile tanışmak gibi mücadeleler, tatlı mücadelelerdir ve tam da ona göre bir iştir! Hemen fethetmesi gereken noktaları tespit eder ve bütün gece o noktalara oynar. Elbette sonunda da alnının akı ile galip gelir!

Plancı Akrep Burcu

Akrep burcu gözlem konusunda bir üstattır. Planlı davranarak altından kalkamayacağı durum yoktur. Önceden zaten sevgilisinden gece ile ilgili bilgileri almıştır ve karşılaşabileceği her senaryoyu kafasında yazmış ve oynamıştır. Çıkabilecek sorunları da önceden düşünmüş ve geceye tamamen hazırlıklı şekilde katılmıştır. Bir Akrep burcu insanını kimse tufaya düşüremez. O başına gelebilecekleri ve gelemeyecekleri bilir, işine gelmeyecek durumları manipüle etmek konusunda da efsanedir. Bu nedenle sevgiliyle tanışma gecesini en az hasarla, hatta hasarsız atlatabilecek burçlardan bir tanesidir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.