Sevgilisinin Adını Dövme Yaptıran 3 Burç!

Sevgini nasıl gösterirsin? Aşkını ispatlayabilir misin? Kimin ne hissettiğini tek bakışla anlayabilir misin? Kimsenin de alnında yazmıyor ki! Herhalde tam da bu noktadan ortaya çıkmış bir durum söz konusu: Sevdiğin, değer verdiğin, hayran olduğun kişilerin adını dövme yaptırmak, isimlerini sonsuza dek vücudunda taşımak! Sonrası zaten hep pişmanlık! Bakalım burçlar bu konuda ne düşünüyor, hangileri soluğu dövme stüdyosunda alıyor, aşkını derisine kazıtmak için iğne darbelerine katlanıyor?

Cesur Koçlar

Hemen kendini öne atmasa olmaz, aşkını ispatlamadan duramaz! Cesaretini gösterecek, gerekirse çölleri aşıp dağları delecek! Mecnun’u sollayıp Kerem’i son dakika saf dışı bırakıp aşıklar ligini birinci bitirecek. Yetmezse benzin döküp kendini ateşe verecek, helikopterle evlenme teklifi edecek. Tabii buraya kadar gelmeden acıya ne kadar dayanıklı olduğunu göstermek için sevdiğinin ismini bedenine işletecek! Koç burcu ne de olsa, yapmazsa bir sorun var demektir.

Hesapsız Balık

Pazardan patates, soğan almaya giden Balık, bir bakmışsın Kadıköy Barlar Sokağı’nda, kokoreççinin hemen yanındaki dövme stüdyosunda! Neymiş efendim, aklına esmiş, sevgisini gösterecekmiş. Sanki dünyada başka yol yöntem kalmamış. Balık burcu değil mi işte! Sonucunu düşünmez, sınırlarını bilmez. İçinden nasıl geçiyorsa onu yapar, hayaller kurup gerçeklerden kaçar. Neyse biz yine de nikah masasında olmadığına şükredelim, dövmenin nasılsa bir çaresi var!

Körkütük Aşık Yengeçler

Bu akşam ölürüm, beni kimse tutamaz! İşte aşkından deli divane olmuş bir Yengeç burcu! Bakmayın öyle mülayim göründüğüne. Sevdiği için boğaz köprüsüne çıkma potansiyeli var, bu da böyle biline! Atlama kısmından çok emin değiliz ama başlamak bitirmenin yarısıdır. Öyle değil mi canım! Aşık Yengecimiz, aklına birini koydu mu tamam! Sevdiği kişinin adını önce hafızasına kazır, sonra bir de garanti olsun diye vücuduna. Yanına da yer açar tabii, doğacak çocuklarına.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.